Arama sonuçlarınız

1. B

İş Kursam Ne İşi Kurardım

Ynt: İş Kursam Ne İşi Kurardım Çok az sermayeli kolay işler yapıp güzel kazanan insanlar var. Fakat kimsenin iş yapıp para kazandığı sektörü burada paylaşacağını sanmıyorum. Bunun dışında yazılanlar tavsiye olur, oda garanti değil. Ya tutarsa .

2. B

Gelibolu´da Karavanpark

Ynt: Gelibolu´da Karavanpark Gelibolu'ya sıkça giderim yakın dostlarım var. Karavan park için müsait yer çok ama belediye dahil konuya duyarlılık gösteren kimse yok.
  3. B

Karadeniz Gezimiz (15 Mayıs-2 Haziran 2009)

Ynt: Karadeniz Gezimiz (15 Mayıs-2 Haziran 2009) Bir karede karavana ayırsaydınız keşke :) ben onu merak ettim.

4. B

Pegasus Binicilik Kulübü'ne Sizleri Bekliyoruz...

Ynt: Pegasus Binicilik Kulübü'ne Sizleri Bekliyoruz... 70 TL Saatlik ücret ise orada hafta sonu tam gün aktivite biraz pahalıya patlar sanırım. İlan sahibi her şeyi telefonda sorun şeklinde cevaplayacağına hizmetleri hakkında net ve detaylı bir açıklama yapsa eminim daha fazla verim alırdı.
  5. B

Bindik Bir Alamete! Otostop ile Turkiye..

Ynt: Bindik Bir Alamete! Otostop İle Turkiye.. Büyük cesaret bana göre. Birazda şans ben olsam aylarca yolda kalırım:)

6. B

Yurtdışından Yapılan Alışverişlerde Gümrük Konusu?

Ynt: Yurtdışından Yapılan Alışverişlerde Gümrük Konusu? Buradaki fiyatını geçer. Uğraştığınız size kar kalır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum hocam.

7. B

İstanbul'da Bir Cennet Bahçesi (Anadolu Feneri)

Ynt: İstanbul'da Bir Cennet Bahçesi (anadolu Feneri) Bir kaç kez gitme fırsatım oldu. Doğasıyla, esnafıyla, insanlarıyla mükemmel bir yer.
  8. B

Eski İstanbul Fotoğrafları

Ynt: Eski İstanbul Fotoğrafları Zaman ne kadarda değiştirmiş her şeyi.
  9. B

4 Gün Konaklamalı Ege Turu... Tavsiyeniz...?

Ynt: 4 Gün Konaklamalı Ege Turu... Tavsiyeniz...? Konu heyecan verici :) Ama hüsranla sonuçlanmış. Üzüldüm gerçekten.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri