Arama sonuçlarınız

1. T

Nif Klube Kamp Alaın

Herkese merhaba , İzmir kavaklıdere Nif klube kamp alanına gitmek istiyorum. Ama rota hakkına bilgim yok. Ailecek gitmek niyetindeyiz. 5 yasında kızım kamp alanına yürüyebilir mi ? Alanda su var mı ? Cevaplarınız icin simdiden teşekkür ederim.

2. T

1994 Suzuki Vitara 5 Kapı

Gördüm teşekkürler.
  3. T

İlk Defender' Im

çok güzel ve değerli bir cevap olmuş. Kesinlikle dikkate alacağım teşekkür ederim.

4. T

1994 Suzuki Vitara 5 Kapı

sahibinden.com da ilanı var mı görsellerine ulaşmak adına soruyorum. Birde fiyat verirmisiniz .
  5. T

Izmir Kamp Grubu

yazarken farkettim cevap çok eskiymiş olsun yinede yazayım ben gelirim .

6. T

İlk Defender' Im

Herkese merhaba yeni başlık açmayı düşünürken burası daha uygun geldi. Ailecek hafta sonlarını kamp yaparak doğada geçirmekten çok keyif alıyoruz. Defender bana MTV , vize , fiyat ve 'ruhu olması' nedenlerden mantıklı geliyor. Ama Defender'ı kullanmadım bile , otomobiller konusunda teknik...

7. T

Çocuklu Ailer Için Uyku Tulumu Seçimi

Husky Ladies Motion -20C aldık. Ayak ucuna kıyafet tıkıstırarak deneyeceğiz. Kış kampına biryerden , birşekilde başlamak istiyoruz. Aynı sorun bende de var o yüzden bende bu sekide cevap vermek durumuda kaldım.
  8. T

bu neden gerekli ? şunun için soruyorum husky magic kids +3 konfor sıcaklığı var cocuğa kalın birseyler giyindirsek daha soğuk havalar icin yeterli olur mu ? Pek alternatif tulum yok cunku. 120 cm boyundaki cocuga 195 cm lik tulumlar anlamsız geiyor bana.

9. T

değerli cevabınız için teşekkür ederim.

10. T

Herkese merhaba , 5 yaşında kızımız ile birlikte spil dağı , mahmut dağı , kaz dağları vb yerlerde kış kampı yapmayı planlıyoruz. Daha uyku tulumu seçiminde tökezledim. Anne , baba olarak Konfor derecesi -10 olan tulum bulabildik(Husky Enjoy). Ama konu çocuk olunca seçenekler 1 ya da 2 tane...
  11. T

arkadaşlar kazdağlarında yaz kampı yapma planımız yardım !

Merhaba konuyu hortlatacağım :) Bizde haftasonu icin izmir den Mehmet Alan koyüne gitmeyi düsünüyoruz. Daha önce akeleos camping de kalmıstık. Bu sefer doğada kamp atmak istiyoruz. Forumda hızır kampın ilerisinde terkedilmiş balık çiftliğinden bahsedildiğini okudum. 2 çeker arac ile...

12. T

88 Model Chereokee Yardım

Daha önce cok konusu gecti biliyorum ama tekrar sormak istiyorum .Bu yaşta bir araç alırsam sizce ne sıklıkla sorun çıkaracaktır . Araç mekaniği , motorundan anlayan birisi değilim. Anlamadığım için Sanayi sitelerinde dolaşmayıda pek sevmem. Tamam ayda bir gitmeye razıyım :))
  13. T

cevabınız icin teşekkür ederim.
  14. T

Cevaplar icin tesekkür ederim. Aslında kare kasa icin ozel bir merakım yok. Sadece uygun 4 çeker arayışı içindeyim. Bu kare kasalrın sahibinde gezen fiyatları cok yüksek gercekten. Ama sıfır Duster 4 çeker icin bile 80.000 istiyor bayiler. Su hale bakın .

15. T

Herkese merhaba , bir süredir chereokee xj arıyordum. İlandaki araç temiz gibi geldi. Değerli yorumlarınızı almak istiyorum 1988 Jeep Cherokee 4.0 30.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 447855289
  16. T

Bir Karavan Var Aklımda

Aynı sorular benim kafamda Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. T

Ikinci El Trekking Hiking Ekipmanlar

Çanta duruyor mu Sent from my iPhone using Tapatalk

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız