Arama sonuçlarınız

1. hilalaskin

Bolu Gölcük Ve Sahil Turlarımız :) Salcano&kron :)

İNSANIN KENDİNİ İKİ TEKERLEKLE YOLLARA ATMASI KADAR MACERALI GÜZEL YORUCU BİR OLAY OLAMAZ:):) EŞİMLE HEMEN HEMEN BÜTÜN DOĞA SPORLARININ HASTASIYIZ :) TEK BİR SPORDA DEĞİLDE YAPABİLDİĞİMİZ BÜTÜN AKTİVİTELERİN KOLLARINA ATIYORUZ KENDİMİZİ :) BAŞLICA HAYRANLIK DUYDUKLARIMIZ VE DENEDİKLERİMİZ...

2. hilalaskin

Bolu Yedigöller Kamp:)

SELAM SEVGİLİ GEZENBİLİR ÜYELERİ:) bayağıdır takip edemedim forumu ama şimdi geldim ve bir iki foto yükleyeyim dedim tabi becerebilirsem:) bayramın 3. günü eşimle bolu yedigöllere kamp yapmaya gittik yolculuk gayet keyifli geçti çünkü YEDİGÖLLERİN YOLU NİHAYET YAPILMIŞ :) geçen senede...
  3. hilalaskin

Yuvacik Hamzadaği Zirve :)

merhaba gezenbilirciler:) bende buranın üyelerinden biri olup doğayı tam anlamıyla damarlarımda hisseden ve sonuna kadar onu koruyan biriyim tam bir trekking hastasıyım :) onun yanında kampçılık dağcılık ve kanyoning tutkunluğum var yalnız daha bu alanda pek bişe yapamadım:) bu sefer bol...

4. hilalaskin

Ilk Kamp Deneyimimiz &poyrazlar Gölü ... Gideceklere Bilgi Ve Tavsiyeler

selam herkese... bizde sizler gibi doğa hastası birer eşiz:) kamp yapmak ne zamandır hayalim doğaya aşık bir insanım trekkingiyle kampıyla kanyon sporuyla herşeyiyle doğayı yaşamak benim favorim uzun zamandır hayalimde olmasına rağmen ancak gerçekleştirebildim çünkü kızım ancak büyüdü:) neyse...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri