Arama sonuçlarınız

1. S

Midübüsden Karavan Yapmak Istiyorum.yakıtı Az,parcası Bol Ve Ucuz, Konforlu. Hangi Araçı Önerirsiniz?

Verdiğini cevaplar yanıma anahtar getiremeyecek çocuk işi öncelikle isuzunun kimden motor kullandığını söyleyecek kadar bilgisiz cahil hem de kör cahil Bağlı motor olsa teslim etmem sağlamı bozar bu akılla sizin eğitimli dediğiniz buysa eğitimizden Tanrı halkı korusun

2. S

Midübüsden Karavan Yapmak Istiyorum.yakıtı Az,parcası Bol Ve Ucuz, Konforlu. Hangi Araçı Önerirsiniz?

Korozyondan eriyecek değil eriyor tavan klima tahliye çatır çatır çürüyor içeri su veriyor dünyanın en rezil otobüsü dilerim herkes Otokar Sultan otobüs alır ben para kazanırım nasılsa eksoz freni yok gibi mis mis
  3. S

Dilerim gelir birgün elime su döker bu yağları yıkarım nicelerini gördüm

4. S

Evet askeriyeye yanlış beyanla verdikleri landları yapmışlardı bg gücünü fazla gösterip Otokarın ne yaptığı ne ettiği beni çok alakadar etmez konumuz olan otobüslerin kendimce gördüğüm eksisini artısını yazarım sizin benden daha fazla bilginiz olduğu belli oluyor sizlerden faydalanmak isterim...
  5. S

O işe karışmam parana göre benim imkanım olsa powerbus Mitsubishi rampası yok ama ilahi aşk bagaja smart araba sok motorunu yürüyeni öldüremezsin istersen yağsız bırak gene çalışır lanet

6. S

Otokar diye bir araba yoktur Deutz motorlu yarısı Çin'den kopya ortaya karışık Türk malı vardır uzun yolda şaft sesinden durulmaz düşük devir kabiliyeti yoktur

7. S

Isuzu candır her zaman sonra Mitsubishi gelir Iveco iyi mi evet parçası ucuz neden yan sanayi çok arıza yapan aracın parçasını üretir getirir o yüzden Yolda 200.000 km yapmıcaksan 100 km de 2 lt fazla yakmış yakmamış çok önemli değildir biz Türklerin kek gibi dizel küçük araba almasına benzer bu

8. S

Marş - Elektri̇k Sorunu

Bodruma yakınsanız çözeriz problemi volan olup olmadığını anlamanın en kolay yolu 1 wiyk dediğinde debriyaja basmadan vites kolunu 1 3 4 5 rastgele dolaştırın tekrar basın çalışırsa volant 2 diğer en kesin yöntem marşı söküp motoru kranktan yavaş yavaş çevirip dişlilere bakın sıyırma var mı 3...

9. S

Madem öyle iş biraz başka yere gitmiş 30 senelik otobüs kamyon tamirciliğime güvenerek birkaç tespitte bulunayım Öncelikle bayılma işi doğru bununda zararı yakıt olarak geri döner 4.vites 1800 devirle çıkacağınız yolu özellikle turbosuz araçlarda başımıza gelen 2.vites 3000 devirde yada aslında...
  10. S

9 metre civarında bu arabalar 27liktir zaten çoğu sanırım siz 7 metre olanları diyorsunuz Isuzu tam ölçüsünde kibardır

11. S

302 Çılgınlığı Başladı Ne Diyorsunuz

Sürmek daha bir dert olacak dağ tepe gezecekler ömründe uzun rampa inişi yapmamış insanlar bunlar o fren sistemleri ile işleri var midibüs sonrası fanteziye girer olmaz Clio ile sakar rampasını inmek zannediyorlar ne yüksek ne düşük vitesi bilmezsen gökovaya direk inersin Datça anamur Rize...
  12. S

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

Evet yapılıyor özellikle mavi piyasada standart olan pwm modülü var ya onda çok kolay işlem resim video yüklemek problem olmasa gösteririm istersen karşılaştırma devresi takarsın çok teknikten anlamıyorsunuz en ama en kolay yöntem panelden gelen hatta 50 100 TL ye bir tane daha pwm alın onu da...
  13. S

Bu Aralar Karavan Furyası Kopuyor Türkiye'de

302 lerden yapmaya başladılar hepsi başlarına bela olacak işin kötüsü tamamen salla pati giriyorlar işe bagaj kesiyorlar taban düşürüyorlar arka kapıyı iptal ediyorlar yangın çıksa ne olacak düşünen yok Hayatında minibüs kullanmamış düz sistem 302 ile Türkiye turu yapacak ilk uzun rampa işinde...

14. S

Inverter Cihazını Çift Kullanım

Teknik terimlerde hata yok ise neden yaşam aküleri şarj etmek için invertör girmişler sisteme burda bir absürtlük var direk kablo çek zaten şarj eder İnvertörün yaşam akülerini şarj edebilmesi için önce arabanın alternatöründen aldığı 12 voltu 220 ye çeviriyor sonra bu invertöre akü şarj cihazı...
  15. S

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

Birden fazla çözüm var en pratik uygulama Güneş pwm modülünün load kanalından hat çekin gündüz güneşli zamanlara denk gelecek şekilde 6 saat load kanalı kullanımı izni verin ( neden bunu yapıyoruz gece aküyü şarj etmek için jelleri kullanmasın ) akünüz dolu duracak diğer yöntem both anahtar...
  16. S

302 Çılgınlığı Başladı Ne Diyorsunuz

Bu ara herkes 0302 topluyor karavan için çoğu başaramayacak bitmicek arabalar bu konuda düşünceniz nedir dostlar

17. S

sağdan direksiyonu sola alma

Sağdan direksiyon aracı tescil ettiremiyorsun öncelikle sola almak bazı araçlarda kolay zaten karasör 2 direksiyona göre hazırlanıyor ama dedikleri gibi 3 4 bin gibi rakama kimse uğraşmaz sadece direksiyon kutusu ve işçiliği o paraya yanaşır uzak durmanı tavsiye ederim Örnek sprinter 903 906...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri