Arama sonuçlarınız

1. camelot

99 Kasa Tek Kapı Rav 4 Önerirmisiniz?

Merhaba gezebilir dostlarım uzun zamandır tek kapı eski Rav 4 otomatik lere bakıyorum ağır offroad yapmayacağım şu dönem için fiyatlar biraz arttı ama alınır mı ya da nelere dikkat etmem gerekiyor bu araçta 4 kapılı yada 2003 kasa önermeyin lütfen sadece bu model ile ilgili kullananlar yardımcı...

2. camelot

2006 Freelander Hse

arkadaşlar herkese merhabalar 2006 freelander 2.0 td4 HSE aracımı satıyorum 217000 km 200binde tüm bakımlarını yaptırdım. Şanzıman yağı dahil tüm alt takım elden geçirildi. Tramerde 1400 tlik bir sürtmeden dolayı boya işlemi yapılmış (benden önceki sahibi) araç temiz ve bir sıkıntısı yok...
  3. camelot

Turbo Problemi

Merhaba arkadaşlar aracımda turbo ivmelenmesi ile ilgili bir sıkıntı var. araç ilk çalıştığında ve 1000-1500 devir arasında turbo sesini duymama rağmen bir atak yapmıyor. 1500 devir üzerine çıktığımda ise zaten seside alamıyorum. turbo hortumlarını kontrol ettirdim hiç bir sıkıntı yok. usta...

4. camelot

Freelander 2.0 Td4 (multimedia) Öneri

Merhabalar 2006 2.0 td4 sahibiyim. araçta orjinal teybi bulunmaktadır. değiştirmeyi planlıyorum ama uygun bir cihaz bulamadım. multimedia kullananlardan öneri bekliyorum.yada alternatif olarak aux çıkısı veya usb bağlantı yapabilirmiyim orjinaline ?
  5. camelot

2006 Freelander Td4 Kullanım Klavuzu

merhaba arkadaşlar 2006 freelanderıma yeni kavuştum. ancak ilk defa bir arazi aracı aldığım için araç konusunda çok fazla bir bilgim yok . bunun için kullanım klavuzu ramaktayım. pdf olarak elinde olan varsa (forumlarda aradım ama bulamadım. ) paylaşırsa sevinirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri