Arama sonuçlarınız

1. Arda

Cuc100090

Selamlar. Ön camların kriko rehberi. Kodu: CUC100090. Yakın bir zamanda önce kriko değiştiren yada tamir ettiren ve bu parça ya sahip olan Discovery 2 sahipleri bana ulaşabilir ise çok memnun olurum. 2. foto 6 numara sol üst kısma gelen parça

2. Arda

Discovery 2 Parça Satıyorum

Land Rover Discovery 2 Yağ soğutucu tamir kitive ön koltuk ısıtıcısı satıyorum. Isıtıcı iki konnektörlü. Tahminim olarak 2002 ve öncesi için uyumlu. Yağ soğutucu tamir kiti sanırım V8 içinde uyumlu ama emin değilim. TD5 için kesin uyumlu. Yağ Soğutucu Tamir Kiti PBC500230 1000 TL. Ön...
  3. Arda

Discovery 2 Paslanma

Sürücü koltuğumun oturduğum kısmın ısıtıcı arızasını tamir etmek amacı ile başladığım eylem, Arka koltuklar hariç, beni ön koltukları,halıları, trimleri sökmeme sebep olan pas ile tanıştırdı. halı döşemeler 3 parça katmandan oluşuyor. üsten alt doğru 1. Halı 2. 3 mm kalınlığında sert plastik...

4. Arda

Land Rover Discovery 2 Td5 Den Gerçekten Anlayan Bir Usta Arıyorum..

Başlık belli. İstanbuldayım. Önerilerinizi bekliyorum.
  5. Arda

Disco 2 Önden Gelen O "taok" Ses

Benim Land Rover Discovery 2 'im " Ruhsatda 2004 yazıyor " var. Bir süredir araç haraket halindeyken özellikle sola dönüp araba toparlanırken "TAOK" diye bir ses gelmekte. Bu ses bazen her dönüşlerde , bazende kafasını göre çıkmakta idi. ACE sisteminden yani bildiğim kadarıyla Anti viraj destek...

6. Arda

Land Rover Discovery 2 Için En Kaliteli Yan Sanayi Parça Markası?

Britpart,Allmakes,Bearmach daha varsa lütfen ekleyin. Ben Orijinal bulamadığım zaman ya da fiyat haliyle çok yüksek olduğunda hangi marka yan sanayi markasını tercih etmeliyim? Ya da hangileri hangi katagoride başarılılar.?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR