Arama sonuçlarınız

1. EFE AYDIN

Yurt Dışından Emlak Almak Hakkında

Bu gün öğleden sonra Macaristan Ankara konsolosluğundan bir e-mail aldım. Bana bir soru yöneltmişler, "Sayın Efe, size daha iyi yardımcı olabilmek için bizi aydınlatınız. Macaristan'dan aldığınız emlakta oturacak mısınız? Yoksa kiraya verme amaçlı mı?" Ben bu soruya bir anlam veremedim. Çünkü...

2. EFE AYDIN

Benim de beğendiğim özellikle üzüm bağları için de bulunan evler. Hatta bunlar fiyatlarının uygun olması yanı sıra doğal güzellikler içinde olması beni cezbediyor. Aslında diğer ülkeleri de takip ediyorum ama oralarda emlak çok çok pahalı. Gönlüm Hırvatistan veya Bosna-Hersek'ten yana ama...
  3. EFE AYDIN

Motosikletli Kamp Fotoğraflarım

Güzel kareler, motor tutkum her zaman olmuştur. Nice geziler dilerim.

4. EFE AYDIN

Montreal Temmuz 2015

Başarılar dilerim, keyifli güzel bir gezi çıkarmışsınız.
  5. EFE AYDIN

Motosiklete Ceki Demiri İsleniyor Mu

Polisler motorsiklet römorklarına bir şey demiyor. Fakat motoru muayene ettireceğin zaman kabul edilmiyor o yüzden söktürüyorlar. Yapacaksan mutlaka portatif olmalı. Vidalarla tuttur sökmek isteyince sök. İki tavsiyem daha var; Birincisi yan sepet kullanabilirsin, İkincisi şimdi çok kişide...

6. EFE AYDIN

Uzun Soluklu Karavan Yaşami Için Öneriniz

Samimi olarak sana bir tavsiyem olacak. Madem ki şu an karar verme ve araştırma safhasındasın. 1-İlk önce şunu unutma "Ben yapamam dersen" başından kaybedersin. 2-Çok zengin iş adamları film yıldızları bile küçük bir yat veya küçük bir teknede uzun yıllar yaşıyorlar hatta dünya turu...

7. EFE AYDIN

Devlet tahvili alma konusunu araştırdım bana göre değil zaten o kadar param yok. Sizin verdiğiniz son adreste detaylı açıklamalar mevcut. Hatta orada bir açıklama yapılmış. Macaristan dışında başka bir ülke ucuz emlak alınca oturum izni vermiyormuş. Macaristanda Ev (Devlet tahvili ile oturum)...
  8. EFE AYDIN

Uzun Soluklu Karavan Yaşami Için Öneriniz

Eğer orada yıllarca kalacaksan en azından prefabrik bir ev oluşturabilirsin. Fakat 2-3 ay yaşadıktan sonra başka yerlere gitme ve birazda orada yaşama isteği varsa o zaman bir karavan ihtiyacınız var demektir.
  9. EFE AYDIN

Ön Soldan Gelen Uğuldama Sesi

Tamamen katılıyorum. Zaten debriyaj bilyası, şanzuman bilyaları gibi bozuk bilya uğultuları kenardan gelmez...

10. EFE AYDIN

Almanya‘ Da Nazilerin Öldürdükleri Türkler

Nazi toplama kamplarında sadece Yahudi insanlar var şeklinde anlatılır. Fakat pek çok kaynak başka din ve milletlerden insanların da orada toplandığını bildirir. Nazi kamplarında Türklerin de olduğunu çok eskiden bazı kaynaklarda öğrenmiştim. Çalışmanız ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

11. EFE AYDIN

Çok teşekkür ederim fakat sayfa TÜRKÇE diline çevrilmiyor ve kopyalanmasına izin verilmiyor. Sadece bir kısım emlak ilanlarını Türkçeye çevirdi. Konsolosluk ve Türk-Macar Dostluk derneğine bazı yazılar ile durumu bildirdim. Cevap bekliyorum.
  12. EFE AYDIN

Efendim bizim Allah'a çok şükür burada gayrimenkullerimiz mevcut. Buradan ihtiyaç olsaydı bu konuyu açmazdım. Benim çocuklarım mimar ve mühendis, yurt dışı iş planlarımız var. Macaristan tercihimiz ise bu ülke yukarıda da anlattığım gibi şu an kriz içinde ve oralarda emlak çok ucuz. Ayrıca bazı...

13. EFE AYDIN

Yardımlarınızı Bekliyorum

Lada Niva 4x4
  14. EFE AYDIN

Ön Soldan Gelen Uğuldama Sesi

Geçmiş olsun, bilya (rulman) sorunu olduğunu düşünüyorum.

15. EFE AYDIN

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Bütün forum ailesinin Kurban Bayramını kutlar, barış-sağlık-huzur içinde nice bayramlar görmenizi Cenab-ı Allah'tan dilerim.
  16. EFE AYDIN

Öğrendiklerimi yazayım. Normalde turist olarak gidecek kişilere kaç gün kalacağı, nerede kalacağı, dönüş bileti vs. ayrıntılı soruluyormuş Fakat gayrimenkul alacak kişilere yardımcı olunduğu ve bu kişilerin yatırımcı olarak görüldüğü bildiriliyor. Ben yazılı olarak konsolosluğa müracaat ettim...
  17. EFE AYDIN

Uçan Balıklar?

Muhteşem bir şey:)

18. EFE AYDIN

Scamp Trailers - Fiberglas Karavan Imalatı

Çok güzel video hazırlanmış, burada fiberglas (Dökme kalıp) olarak üretilen çekme karavanların yapım aşaması gösterilmiş.
  19. EFE AYDIN

Ülkemizde yabancı ülke vatandaşları ev sahibi olurken, bu ülkelerle uluslararası antlaşmalarda karşılılık ilkesi gereğince çok sayıda vatandaşımız da oralardan gayrimenkul satın alıyorlar. Özellikle şu sıralar ekonomik krizde bulunan çok sayıda ülke yabacılara emlak satışını destekliyor. Bütün...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri