Arama sonuçlarınız

1. D

Likya Yoluna Yürürken Tahmini Nekadar Harcanır (harçlık)

teşekkür ederim dizimde sorun çıktığı için bu ayın sonunda yola çıkarım diye tahmin ediyorum o zaman para sıkıntısı yaşamam diye herhalde
  2. D

19 Derece Suda Yüzmek Için Elbise

bütçem 100 tl bunun yerine shorty alsam olur mu 2mm

3. D

19 Derece Suda Yüzmek Için Elbise

herkese merhaba bir hafta sonra likya yolunu yürümeye başlıycam yüzmek benim için çok önemli ama bildiğiniz gibi su soğuk bende zayıf biriyim kesin üşürüm acaba bu ürünü alsan ne derece fayda eder yardımcı olabilirmisiniz Tüplü Dalış Elbiseleri 16-24 - SUBEA KOLSUZ WETSUIT 5,5 MM
  4. D

Arpenaz 100 Mid Nasıldır

teşekkür ederim ben bunu aldım bu aylarda fena sıcak yapıyor terletiyor pudrayla idare edicem artık ıslak düz zeminde kayıyor (zaten doğa yürüyüşünde öyle zemin gelmez ayrıca vibran tabanda kayıyormuş ) ama normalde gerçekten kayganlık konusunda iyi ayrıca kalıbı bence de dar normalde 42...

5. D

Likya Yoluna Yürürken Tahmini Nekadar Harcanır (harçlık)

lika yolunu yürürken 2 ayda yeme içme vs tahmini ne kadar harcarım bir bilgisi olan var mı daha önce böyle bir konu görmüştüm ama bulamadım ona göre plan yapıcam da :smiley:
  6. D

Arpenaz 100 Mid Nasıldır

bu bot likya yolu için nasıldır sizce kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı likya yolunu yürüyen bir tanıdığım decathlon aldığı ayakkabıyı kullandığını ve sıkıntı yaşamadığını söyledi ama ben bileği saracak bir model bakıyorum Erkek Doğa Yürüyüşü Botları - ARPENAZ 100 MID NOVADRY BOT

7. D

Sırt Çantası Tavsiye...

iyi günler size bir şey daha sormak istiyorum çantanın dışına malzeme asarsak kendi yağmurluğu tüm çantayı kapatabiliyor mu

8. D

Sırt Çantası Tavsiye...

teşekkür ederim ben nisan ayında gidicem onun için polar falan olur yanımda onun dışında shorty tip bir dalış elbisesi de yanımda olucak birde decathlon da satılan tüm yüzü kapsayan bir maske var o sırt sistemi konusunu doktarla konuşup ona göre karar veririm ama büyük ihtimal sırt sistemi olan...
  9. D

Sırt Çantası Tavsiye...

değerli yorumunuz için teşekkür ederim likya yolu için uygun olur mu 2 ay gibi bir süre boyunca likya yolunu yürüyeceğim birde yeniyim çantanın kapasitesi yeterli olur mu yük dağılımı iyimidir bende 2 tip duruş bozukluğu var o yüzden yük dağılımı ve sırt sistemi benim için çok önemli

10. D

Sırt Çantası Tavsiye...

Deuter Futura Varıo 50+10 modelinin kullanım amacı nedir nasıl bir çantadır bilginiz var mı likya yolu için düşünüyorum birde bu +10 ne oluyor
  11. D

Sırt Çantası

bende Deuter Futura Varıo 50+10 modeline bakıyorum bu aralar nasıl bir çanta likya yolu için uygun olur mu yaklaşık 1-2 ay da bitirmeyi düşünüyorum
  12. D

Deuter Çantaların Tüm Modelleri Iyimidir

merhaba arkadaşlar çanta araştırıyorum Deuter çanta almak istiyorum Deuter çantaların tüm modelleri kalitelimidir 500 600 tl ye olan modelleri var birde ikinci elde Deuter makula modelini gördüm sizce kaç yılık dır bu çanta bütçem fazla değil onun için ucuz ama iyi bir çanta almalıyım likya...

13. D

Çanta Seçimi Için Yardım Lütfeni

pardon konu eskiymiş ben yukarıda görünce atladım hemen :) hangi çantayı aldınız
  14. D

Çanta Seçimi Için Yardım Lütfeni

karimorun kendi sitesinde alırsan daha uyguna gelir ama nekadar kargo ücreti isterler bilgim yok bildiğim kadarıyla 70 euro dan düşük ürünlerde gümrük vergisi istenmiyor ayrıca karimor un kendi sitesindeki ürünler pound üzerinden satılıyor DİKKAT ET buradaki 350 tl lik çanta sitesinde 180 tl...
  15. D

Tam Zamanı! Bu Ekipmanları Kaçırma

size değil ilan sahibine mail attım

16. D

Tam Zamanı! Bu Ekipmanları Kaçırma

gmailden mesaj attım galiba görmediniz başlık yazmayı unutmuşum
  17. D

Duruş Bozukluğu Olan Kişilerde Ağır Yükle Yürüyüş Zararlımıdır

merhaba arkadaşlar ben nisan ayında likya yolunu yürümeyi planlıyorum her şey düzgün giderse ama bende 2 tip duruş bozukluğu var bel çukurluğu ve skolyoz skolyozum çok fazla değil bazı kişilerde ağrı falanda yapıyor o kadar değil benimkisi bende omurga solo doğru eğri ben bu iki duruş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri