Arama sonuçlarınız

1. Hüseyin-ATA

Nevzat bey gerçekten bizim için çok önemli bir durum geri döşünüzü bekliyor olacağız...

Nevzat bey gerçekten bizim için çok önemli bir durum geri döşünüzü bekliyor olacağız.. Yardımınız için çok ama çok Teşekkürler şimdiden. İyi günler.. Hüseyin Bali İZMİR huseyin_bali@hotmail.com 05052355823

2. Hüseyin-ATA

Son olarak iyi kilometrede 3-4 yaşında bir araç bulup dönüşüm yapmak mı daha iyi yada yeni bir...

Son olarak iyi kilometrede 3-4 yaşında bir araç bulup dönüşüm yapmak mı daha iyi yada yeni bir model almak mı 2017 model sıfır daha iyi olur. ÖZELLİKLE YATAR KOLTUK nasıl bulabiliriz, İÇ MOBİLYA, MUTFAK , DOLAP nasıl temin edebiliriz)
  3. Hüseyin-ATA

3-) 102lik mi 140 lık mı olmalı araç 4-)Almanya ve İngiltere'de çok örnekleri gördüm nette ve...

3-) 102lik mi 140 lık mı olmalı araç 4-)Almanya ve İngiltere'de çok örnekleri gördüm nette ve sonra Almanya bir arkadaş sayesinde Almanyada içerisine baktım, biraz dolaştım bir tanıdığımın vasıtasıyla kamp imkanım olmadı (sizce aile olarak rahat edebilirmiyiz,miniklerle olur mu bu araç bize ...

4. Hüseyin-ATA

bu tarz bir araç UZUN ŞASE T4-T5 ARAÇLARIN iç donanımları koltuk,mutfak, Elektirk aksamı...

bu tarz bir araç UZUN ŞASE T4-T5 ARAÇLARIN iç donanımları koltuk,mutfak, Elektirk aksamı, ısınma,açılır tavan vb işlerini 1-)Türkiye de yaptırabileceğimiz bir adres varmıdır ( sizin tavsiyeniz nedir), Siz Transporter ı nasıl oluşturdunuz 2-) 2010-2014 arası bir model mi alınmalı sizce, yoksa...
  5. Hüseyin-ATA

transporterı sattığınızıda görünce üzülmedim desem yalan olur(benim hayalimdeki araç tamamen)...

transporterı sattığınızıda görünce üzülmedim desem yalan olur(benim hayalimdeki araç tamamen) Eşimde bende bu yıl evimize yakın okullara tayin olduk ikimizde araçlarımızı satıp üzerine bir miktar daha ekleyerek bu şeklde bir araç allalım düşüncemiz var ama nasıl yaparız bilemiyoruz, yaklaşık...

6. Hüseyin-ATA

Nevzat bey merhaba iyi günler; 2 yıldır üzerinde düşüdüğüm karavan olayının bence yeni...

Nevzat bey merhaba iyi günler; 2 yıldır üzerinde düşüdüğüm karavan olayının bence yeni başlayanlar için en güzel hali Transporter aracı sizde görünce yazmak istedim... Zamanınız olurda geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum... İzmir Buda Eşimde Bende öğretmeniz, iki tane ufaklığımız var karavan...

7. Hüseyin-ATA

2017 Mayıs 90 Gün Italya - Almanya-hollanda-belçika-fransa-portekiz-ispanya

kesinlikle süper bir program , uzun yorucu ama sanırım hakkını veren bir gezi programı olacak gibi... ilgiyle izleyeceğiz zaman ve dönem seçimleri güzel ve uygun ... yeşille sizin belirttiğiniz gibi 180 içinde 90 gün kalabiliyorsunuz benim hatırladığım kadarıyla.. kolaylıklar dileriz ...
  8. Hüseyin-ATA

Fransa_provence 2015 Lavanta Gezimiz

Hüseyin bey gezi yazınız, açıklayıcı bilgileriniz, sade anlatımınız, pdf dosyanız, videolarınız için çok teşekkürler. İlham kaynağı yazılardan biri bence, keyifle okumaya ve takip etmeye devam... sağolun
  9. Hüseyin-ATA

Merhaba İbrahim bey; Çok memnun olurum gerçekten. çok teşekkürler. Yaz dönemi gelmesini ve...

Merhaba İbrahim bey; Çok memnun olurum gerçekten. çok teşekkürler. Yaz dönemi gelmesini ve okulların tatil edilmesini dört gözle bekliyorum şimdiden. Araçla Hazırlıklar( Transporter aracın iç dizaynı gerekli malzemeler neler olur ve ve gezi planlamaları yapmaya başladım şimdiden diyebilirim..)...

10. Hüseyin-ATA

Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Merhaba İbrahim bey; Çok memnun olurum gerçekten. çok teşekkürler. Yaz dönemi gelmesini ve okulların tatil edilmesini dört gözle bekliyorum şimdiden. Araçla Hazırlıklar( Transporter aracın iç dizaynı gerekli malzemeler neler olur ve ve gezi planlamaları yapmaya başladım şimdiden diyebilirim..)...

11. Hüseyin-ATA

Yaşamdan kaçmak için değil, yaşam bizden gitmesin diye seyahat ederiz.” – Anonim

Yaşamdan kaçmak için değil, yaşam bizden gitmesin diye seyahat ederiz.” – Anonim
  12. Hüseyin-ATA

Kusur Kalmayalım Dedik.gittik,gördük, Geldik.(yunanistan-italya-eski Yugoslavya)

Enver Bey yazınızı 3 günde ortalama 6 saat ayırarak ayrıltılı olarak tarif ettiğiniz rotalara güzergahlara feribot geçişleri camp alanları ve bölgeye ait tarihi yerleri araştıra araştıra ve o bölgeye ait google bilgileri ile inceledim ( daha önce gidilen yerlere ait yazılanlara...

13. Hüseyin-ATA

Igo 2016 Ülke Haritaları

teşekkürler sağolun...
  14. Hüseyin-ATA

6 ay süre ile araştırma hazırlık aşamasında olacağım. eim ve 2 çocuk düşünüyoruz bizde ama...

6 ay süre ile araştırma hazırlık aşamasında olacağım. eim ve 2 çocuk düşünüyoruz bizde ama bizimkiler çok küçük 6 aylık ve 3 yaşındalar
  15. Hüseyin-ATA

Igo 2016 Ülke Haritaları

avusturya belarus blgilendirmeler yardımlarınız için çok teşekkürler.. igo haritaları baya iş görüyor sağolun, diğer avrupa ülkeleri paylaşıldımı bilmiyorum ancak yazmak istedim elinizde varsa paylaşırsanız memnun oluruz teşekkürler..... belçika ingiltere italya fransa liechtenstain monaco...

16. Hüseyin-ATA

Motokaravan İçin Marka Tercihleri;Marka ve Modeller Arası Kıyaslamalar

Merhabalar ; hoşbulduk.. Öncelikle İZMİR de ikamet ediyorum, Öğretmenim, karavan hayatına başlangıç yapmayı düşünüyorum nasıl yapılır, ne gibi bir araç alınmalı, hemen iyi bir araç mı alınmalı yoksa işi öğreneceğimiz küçük ama işlevsel bir araç yeterli mi? ( 50000-100000 arası).. GEZİ bölgeleri...
  17. Hüseyin-ATA

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar ; hoşbulduk.. Tesadüf eseri sizleri buldum ama forumda yazılanları okuyunca ve sosyal medya hesaplarını inceleyince iyi ki de bulmuşum dedim. Öncelikle İZMİR de ikamet ediyorum, Öğretmenim, karavan hayatına başlangıç yapmayı düşünüyorum nasıl yapılır, ne gibi bir araç alınmalı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri