Arama sonuçlarınız

1. silvershadow523

Treyler Mutfak Kapağı İçin Su Geçirmez Menteşe Sistemi Fikri Aranıyor

Normal menteşeli olan da uygulanabilir gibi duruyor. Biraz daha üzerinde fikir mütalaa edip denemekte fayda var gibi :)

2. silvershadow523

Treyler Mutfak Kapağı İçin Su Geçirmez Menteşe Sistemi Fikri Aranıyor

Merhabalar, Ofrroad karavan veya treyler dediğimiz daha çok amerikada meşhur ve kullanılan camper, caretta tipi karavaların arka kısmında yer alan mutfak kapağı bağlantı menteşesi için Türkiyede üretim yapan veya alternatif ürün önerebileceğiniz yer veya kişiler varmıdır? Ürün görselleri...
  3. silvershadow523

Berhimi Tavan Havalandırma 28 X 28 Cm 12 V Fanlı (sıfır) 1400 Tl

Ultra Uv Işınlarına Dayanıklı Cam Koruma Özelliğine Sahiptir. -Berhimi 28*28’İn Üzerinde Fan Ve -Çift Yönlü Hava Değişimi Sağlar. Sinekliği Mevcuttur. -Hava Akış Hızı 3 Kademe İle Ayarlanabilir.

4. silvershadow523

Camp Karavan Fuarı

Evet davetiyeler yok sanırım. 50 kaat ödeyecez artık :)
  5. silvershadow523

Cnr Camp & Caravan Istanbul 2019 Fuarı İzlenimleri

Fuar ile ilgili merak ettiğim bir nokta var. Fuarda sadece karavan malzemeleri mi bulunuyor acaba? Kamp için gerekli kılık kıyafet gerekli malzemeleri tanıtan ve anlatan hiç mi firma bulunmuyor acaba? Youtube videolarında gördüğüm hep karavan üzerine. Hatta şöyle bir yazı paylaşmışlar [ CNR EXPO...

6. silvershadow523

Araç Üstü Tavan Sepeti (250 Tl)

Ürün satılmıştır

7. silvershadow523

Maalesef izmirde değilim. Lüleburgaz mesafe biraz uzak. Kargo da biraz maaliyetli olur sanırım.
  8. silvershadow523

Ürün ihtiyaç olduğu zamanlarda kullanılmıştır. Ürünü çok fazla anlatmaya gerek yok. Gelip görüp alabilirsiniz. Ön ve arkaya ışık takma yerleri mevcuttur. Kapalı portbagaj ile takas olabilir.
  9. silvershadow523

Çaylak'tan Suuçtu'ya Suyun Peşinde: Çatal Dağ

yaptığınız rotalarla ilgili gps kayıtlarınız varmı acaba? mesela wikiloc gibi.

10. silvershadow523

Güngörmez (kanara) Kanyonu

Güngörmez kanara kanyonu trakyada görebileceğiniz nadir kanyonlardan biri. Gerçekten güzel bir manzarası ve çevresi var. Gidip görmenizi tavsiye ederim. Güngörmez (Kanara) Kanyonu

11. silvershadow523

Evciler Göleti; Doğal Kamp, Mesire Ve Kano

Evciler göleti çevre halkının en çok bildiği ve mesire yeri olarak kullandığı doğal alanları ve manzarasıyla sizi büyüleyecek güzelliklere sahip bir yer. Trakyada yer alan göletlerin çoğu etrafı düz ve ağaçsızdır. Burasını bana göre güzel kılan yanı etrafının ağaçlarla çevrili olması ve dağların...
  12. silvershadow523

Şile-ağva Rotası Yardım

Şile-Ağva Rotası Çıkarmış olduğum rota üzerinde çıkardığım noktalar haricinde; gezilmesini ve görülmesini tavsiye ettiğiniz şelale, kamp alanları, tabiat parkı vb gibi yerleri yazarsanız memnun olurum.

13. silvershadow523

Bot Seçimi Konusunda Yardım

Ben uygun fiyatlı bot almak istiyorum ama anladığım birşey olmadığı için sizden yardım istiyorum. Botu daha çok gezilerde dere, çay ve nadirende olsa denizde kullanmak çocuklarla eğlence amaçlı almayı planlıyorum. Altta linkini verdiğim ürün hakkında bana bilgi ve yorum yapabilir misiniz...
  14. silvershadow523

Böylesi Henüz Yok..gökçetepe Tabiat Parkı

Son durum nedir acaba? Hala yan koylarda yollar kapalı vaziyette mi? Bilgi alabilir miyiz?
  15. silvershadow523

Kızılağaçtan Sergen'e

Mükemmel bir gezi olmuş kızılağaç sergen arasını bende bisikletle geçmeyi düşünüyorum. Baharın gelmesini bekliyorum :)

16. silvershadow523

Güneşli Göller {demirköy/kırklareli}

Gezmeye başladığım dönemlerde arkadaşlarımdan biri güneşli göller varmış oraya gitsene diye söyleyince bende neredeymiş, nasıl gidiliyormuş diye araştırmaya başladım. O zamanlar pek gidilen ve bilinen bir yer olmadığı için birkaç kaynakta ancak bilgi bulabilmiştim. İlk gittiğim de tek başıma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri