Arama sonuçlarınız

1. matchplus

Frontera Cilar Buraya

Merhaba sevgili arazi tutkunları daha evvel birçok arazi aracı kullanmış ve forumlarında yer almış biri olarak frontera grubunu çok pasif gördüm hadi el birliğiyle canlandıralım burayı!! Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. matchplus

Jeep Orjinal Kumanda Satılık

kumanda orjinaldir çalışır vaziyettedir ister kasa için ister kendi kumandanızı kodlamanız için fiyat konuşulur
  3. matchplus

Alttan Gelen Tıkırtı Lıkırtı..

merhabalar benim zj son zamanlarda kalkarken dururken dönerken düz giderken alttan tıkırtılar lıkırtılar yapmaya başladı ayağımla hissediyorum bazen bi çok yerden geliyor gibi oluyo hiç başına gelen bi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim çok sinir bozucu..

4. matchplus

96 Zj Kalorifer Isı Tmyor

merhabalar 96 model bi zj sahibiyimşubat ayında aldım aracımı çokta memnunu kendilerinden:) yanlız mart kapıdan baktırdı tam kazmayı küreği yaktık baktıkki ısınmıyor..neyse şaka bi yana fan hızını artırınca kalorifer soğuyor kısınca ısınıyor ama yeterli düzeyde değil yani bu aracın elimi yakması...
  5. matchplus

Lastik Hakkında Fikirlerinizi Söylermisiniz

l200 için 10 gün evvel lassa impetus A/T hem şehir içinde hem ava giderken hemde doğada gezerken rahat olur diye,şehir içinde tam not aldı kuru arazide de ehh fena değildi üstüne bide kar yağınca unda denedik şehir içinde sıkıntı yaratmaz (tabiki kar lastiği değil)yanlız gelelim benim için en...

6. matchplus

L200 Port Bagaj Kilidi

merhaba arkadaşlar yeni 2009 model l200 intense aldım bagaj portunun kilidi kırılmış aldığımda böyleydi şimdi arıyorum bulamıyorum servisde sordurdum yurt dışında getirtiriz dedi ama fiyat çok pencere kolu gibi bişeye 375 lira dediler yardımcı olabilcek varmı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri