Arama sonuçlarınız

1. mu-rat

Westfalia Alımı Hakkında Genel Sorular

Aşağıdaki sayfada karavan ruhsatıyla ilgili bir yazı var aynen kopyalıyorum doğru mudur. Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey Tavan zaten muayene sırasında kapalı Muayene görevlilerinin o tavanın açılabileceği akıllarına bile gelmemiştir Bu araçta karavan özelliği taşıyan...

2. mu-rat

Westfalia Alımı Hakkında Genel Sorular

Merhaba arkadaşlar; westfalia araştırmalarıma yeni başladım kısmetse almayı düşünüyorum size birkaç sorum olacak, şimdiden teşekkürler. Forumu baya okudum ama kafam çok karıştı. Gönül ister ki Syncro Westfalia alayım ama herhalde bulamam, bulsam da bütçe zorlar diye düşünüyorum. Bu ilanda kini...
  3. mu-rat

Doblo Ruhsat

Merhba arkadaşlar bende hafta sonları ailemle gezmek için hususi kullanım amaçlı ikinciel Doblo almak istiyorum. Bir kaç sorum olacak şimdiden teşekkürler. 1- Ruhsatta hususi kullanım yazmasıyla otomobil yazması aynı şeyler midir. 2- Bu iki şekilde de 2 yılda bir mi muayene oluyor. 3- İkisinde...

4. mu-rat

Deuter Çanta Seçimi

Merhaba arkadaşlar; ilk defa trekking'e başlayacak biri olarak bu sene Likya yolunu Nisan ayında Fethiyedeki başlangıç noktasından Kaş'a kadar yürümeyi planlıyorum trekking konusunda ilk deneyimim olacak. İnternetten araştırmalarım sonucunda bu işe girişiyorsan ucuza kaçmamak gerektiğini anladım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri