Arama sonuçlarınız

1. uzun_hikaye

Acil Yardım Lütfen! Tse Ile Sıkıntı Yaşıyorum.

Merhaba, Kendi ellerimle yaptığım motokaravanımın projesi anlaştığım bir mühendislik şirketi tarafından çizilip Araç Kontrol Merkezi'nden geçtikten sonra proje yeni çıkan yönetmelik gereği ikamet ettiğim il olan İstanbul TSE'ye gönderildi. TSE'deki mühendisler bir haftadır adeta projeyi...

2. uzun_hikaye

Duvara Monte Katlanır Masa

Merhaba, Karavanımda kullanmak üzere şu masa aparatından almayı düşünüyorum: Duvardan Katlanabilir Masa Konsolu çinko 40cm GittiGidiyor'da 268541422 Sizce bu ürün vasıtasıyla masayı aracın yan duvarına monte edip kullanmamda kanunen veya pratik olarak bir problem olur mu? Bana masaya aşırı...
  3. uzun_hikaye

Karavanda Mobilya Yapımı Için En Uygun Malzeme

Merhaba arkadaşlar, Ben de motokaravanını kendi emeğiyle yapmaya çalışanlardanım. Yakında mobilya yapım aşamasına geçiyorum. Forumda bu konuda yol gösterici çok faydalı başlıklar var, burada emeği geçen herkese teşekkür ederim. Fakat bazı başlıklardaki fotoğrafları eski forumdan girildiğinde...

4. uzun_hikaye

Karavanda Tüm Sistemi 12v Kullanıma Göre Kurmak

Selamlar, Benim motokaravanım kendi ihtiyaçlarıma göre oldukça temel düzeyde bir elektrik tesisatı ile olacak. Bundan kastım televizyon, fırın, elektrikli ocak, duş, tuvalet ve klima bulundurmayacağım araç içerisinde. Elektriğe buzdolabı, led lambalar, su pompası ve gerektiğinde tablet ve...
  5. uzun_hikaye

Zemin Ve Tavan Için Su Izolasyonu (likit Membran?)

Tüm karavancı dostlara selamlar, Panelvandan karavan dönüşümü yapıyorum. Aracın zemini ve tavanı için uygun bir malzeme arayışındayım. Forumu karıştırdığımda mebran uygulaması yapıldığını gördüm. Benim bu konuda ufak bir çekincem var. Aracı ilk aldığımda zemininde paslanmalar ve aşınmalar...

6. uzun_hikaye

Peugeot J9 Karavan Için Yardım Ve Önerilerinizi Bekliyorum

Merhaba, Foruma yeni üye oldum fakat bir süredir dışarıdan takip ediyordum ilgimi çeken konuları. İstanbul'da öğrenciyim ve yaklaşık bir senedir karavan almak için para biriktiriyorum. Kısmetse artık bu yaz almayı düşünüyorum. İmkanlarım el verdikçe farklı seçeneklere açığım. Önümüzdeki salı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri