Arama sonuçlarınız

1. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

merhaba , dediginiz yerdeki arac ile turkiyedeki arac arasinda kucuk bir fark var , o da romork agirligini 500 kl kadar etkiliyor . . . turkiyede ki nin 2.2 motor , 103 kw , verdigin site dekinin ise 2.2 motor , 110 kw dir . . . hayirli gunler...

2. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

merhaba , tesekkurler , siteye yazdikdan sonra , tata nin sitesinde , agirliklar bolumunde olmasi gereken bilgiyi , boyutlar basliginda buldum . . .
  3. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

4. Abdullah BULUT

Yeni Aracim Tata Xenon 4x4

merhaba hayirli olsun , hayirli bayramlar . . . ben karavan cekmek icin xenon 4x4 veya 4x2 dusunuyorum , arac kullanicisi olarak sizden rica etsem ( kitabciginda veya ruhsatinda ) azami frenli romork agirligini bildirirmisiniz? sizdeki 4x4 mu 4x2 mi ? simdiden tesekkurler , hayirli bayramlar . . .
  5. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

merhaba hayirli bayramlar , masaellah guzel bir arac , hayirli olsun . . . ben karavan cekmek icin , ikinciel xenon 4x2 dusunuyorum , yalniz ogrenemedigim azami , frenli romork agirligi , ruhsatta veya teknik kitabciginda yazmali , rica etsem bana bildirirmisiniz ? simdiden tesekkurler ...

6. Abdullah BULUT

Tata Xenon Kullanan Biri

7. Abdullah BULUT

Nissan Skystar Parçaları Lazım

cumleden bayramimiz mubarek olsun . . . karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , 4x4 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir gucu 4 -...
  8. Abdullah BULUT

Nissan Skystar Ön Koruma

cumleden bayramimiz mubarek olsun . . . karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , 4x4 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir gucu 4 -...

9. Abdullah BULUT

Nissan Skystar Terrano Ön Diferansiyel Sabit Kilidi

cumleden bayramimiz mubarek olsun . . . karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir gucu 4 - tork 5 -...

10. Abdullah BULUT

##satılık Pırıl Pırıl Skystar##

karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , 4x4 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? . . . simdiden tesekkurler , hayirli gunler . . . 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir...
  11. Abdullah BULUT

Satılık 2004 Nissan Skystar 4x4

karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , 4x4 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? ozelden bildirirseniz memnun olurum . . . simdiden tesekkurler , hayirli gunler . . . 1 -...

12. Abdullah BULUT

Nissan Skystar

ve 4x4 icin . . .
  13. Abdullah BULUT

Nissan Skystar

cumleden bayramimiz mubarek olsun . . . karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , manuel vites almak istiyorum , skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ? 1 - model yili 2 - motor hacmi 3 - beygir gucu 4 - tork 5 -...
  14. Abdullah BULUT

Nissan Skystar Hararet Den Motor Arızası

15. Abdullah BULUT

Skystar Cekme Araci

16. Abdullah BULUT

Hangi 4 X 2

guzel , yagmurlu bir pazar sabahindan herkese kolay gelsin , cift kabin pick up , 2,3 motor , 403 tork , 160 ps , 4 x 2 , manuel . . . cift kabin pick up , 2,2 motor , 385 tork , 160 ps , 4 x 2 , otomatik . . . manuele & otomatigin birbirlerine gore avantaj / dezavandaji . . . etkisinde...
  17. Abdullah BULUT

Karavanda Internet

hocam bir kapsama alanin kurulumdan sonra telefon acip aktiflesince , sonra da cikip diger kapsama alanina girince tekrar aktiflestirmek gerekiyor bununda maliyeti herseferinde 65 dolar yada tl simdi karistirdim ... uyduyu otomatik olarak bulan sistem ise bayagi bir yekun teskil ediyor , yer...

18. Abdullah BULUT

Karavanda Internet

ayrica her yer degistirildiginde 65 dolari gozden cikarmak gerek . . .
  19. Abdullah BULUT

Karavanda Internet

az once gorustum ve turksat , eutelsat ve hotbird icin , kendilerinin verdikleri sabit yerler icin olan paketin disinda otomatik sistem eklemek icin bayagi bir maliyet gerekiyor , bunun yaninda bir kapsama alanindan disari ciktiginizda ,( sistem otomatik olarak uyduyu buluyor ama ) sistemi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri