Arama sonuçlarınız

1. Cgrmzk

Wj 2.7 El Freni Lambası

Merhaba, El frenini çektiğimde gösterge panelinde yanması gereken ışık-(!)(P)- yanmıyor. El freni tutuyor bir problem yok, sadece ışık yanmıyor. Ara sıra el frenini çekince ışığın yanmadığını farkediyordum geçmiş zamanlarda fakat kendiliğinden tekrar yanıyordu. Artık hiç yanmıyor. Arabayı...

2. Cgrmzk

Wj 2.7 Klima Işıklandırmaları

Merhaba, Farları açtığımda aracımın klima ışıklandırmaları çalışmıyor. Teyp ışıkları(hem cd çalar, hem kaset çalar), her iki koltuk ısıtma ve klima fan hızını ayarlayan butonlar çalışıyor; fakat çift bölme derece ayar butonları, AC butonu ve havalandırmaya yön veren butonun ışıklandırmaları...
  3. Cgrmzk

2.7 Crd Şaft Sorunu

Merhaba, Aracımın arazi şanzımanı tarafına giren şaftın kafasındaki bilyalar içindeki yağı dışarı atıyor ve uğultu başlıyor. Bilyalar tekrar yağlanınca uğultu kalmıyor, şaft kafası yağı atınca bir kez daha uğultu başlıyor. Şaftın bilyaları sıcağa, sürtünmeye v.s en dayanıklı yağlardan biriyle...

4. Cgrmzk

2.7 Şaft Sesi

Merhaba, Ayağımı gazdan çektiğimde araç 55-60 km'ye inene kadar bir uğultu sesi geliyordu fakat gaza bastığımda bu ses kayboluyordu. Bu problem nedeniyle şaftın diferansiyele giren baş kısmı yağlandı, uğultu kayboldu. Daha sonra sanki ara ara bu uğultu sesi gelir gibi oluyordu bazen kayboluyordu...
  5. Cgrmzk

Grand Cherokee 2.7 Geç Marş Alma

Merhaba, Arkadaşlar 2.7 crd aracım geç marş alıyor. Araç çalışmak üzereyken de marş motorunun çevir sesi hızlanıyor ve araç çalışıyor. Motor hem soğukken hem de sıcakken bu durum mevcut. Hiç çalışmadığı olmadı ama belli ki bir yerlerde bir problem var ve zamansız bir yerde çalışmayadabilir. Geç...

6. Cgrmzk

Park Sensörü Problemi

Arkadaşlar 2.7 aracımı geri vitese taktığımda park sensörünün aktif hale geldiğini uyaran ses geliyor fakat sensörler herhangi bir nesneye yaklaştığımda ses vermiyor. Bu arada pek alakası olacağını düşünmüyorum ama aracın sol geri lambası yanmıyor. Dün aracı yıkattıktan sonra bu sorun başladı...

7. Cgrmzk

2.7 Crd Rampada Gaza Yüklenince Stop Etme

Arkadaşlar aracım sürekli yapmasa da arasıra rampada gaza yüklenip hızlandığım anlarda arıza ışığı yakıyor, bu ışık yandığı anda araç gaz kesiyor ve yavaşladıktan sonra da stop ediyor. Bu tehlikeli bir durum; düşünün sol şeritte birden hızlanmak için gaza basıyorsunuz fakat araç hızlanırken stop...
  8. Cgrmzk

Wj 2.7 Crd Diferansiyel Uğultusu

Arkadaşlar 2.7 crd aracımın diferansiyelinde 65 km'den sonra uğultu başlıyor. Çok rahatsız edici değil. Sanırım bu sesi tam olarak kesmek pek de mümkün değil. Sesi biraz olsun azaltmak için tavsiyeleriniz nelerdir? Örneğin diferansiyel yağını değiştirmek v.s çözüm olabilir mi? Değerli...
  9. Cgrmzk

Grand Cherokee 2.7 Crd Hakkında

Arkadaşlar merhaba. Foruma yeni üye oldum, Afyonda yaşıyorum. Yapmış olduğum uzun araştırmalar sonucunda sizin değerli bilgi birikimlerinizin bana faydalı olacağını düşünüyorum. Uzun zamandır 2.7 g.cherokee almayı planlıyordum, aracımı sattım ve artık bu aracı almak istiyorum. Fakat siteye üye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri