Arama sonuçlarınız

1. refaet

Ohri̇d Gölü Bari̇ Roma Venedi̇k Mostar Üsküp İstanbul Gezi̇ Planlamasi

Bari-Durres yolculuğu için önceden İnternette biletini almanı öneririm. Ben Bari - İnagomanista için önceden bilet aldım yaklaşık 75 euro faydam oldu. Hayırlı yolculuklar.

2. refaet

Karavanist İstanbul Karavan Ve Ekipmanları Fuarı 2-13 Nisan 2021

Teşekkürler. Davetiyemi aldım. Başarılar dilerim.

3. refaet

Evimiz Yanımızda Dünya Önümüzde 2019 Avrupa

Teşekkür ederim. Bayrağınıza sahip çıktığınız içinde kutlarım.
  4. refaet

Evimiz Yanımızda Dünya Önümüzde 2019 Avrupa

Yazı dizinizi ilgi ile okudum ve takip ettim. 2018 yılında kendi aracımla ailecek İtalya gezisi yapmıştık. Notlarınızda fiyatlandırma yapmışsınız ancak toplam da masraf listesi olarak yayınlarsanız çok aydınlatıcı olacak. Zaman zaman fotoğraflarınızda kullandığınız flama(Bayrak) ile ilgili...

5. refaet

Fotoğrafçılık Bölümü Tanışma Platformu

Gezdiğim yerlerin fotoğrafını çekip yayınlamayı seviyorum. Amatör ruhla ve hevesle çekim yapmayı seviyorum. Manzara ve sokak fotoğrafçılığı özel hobim olarak öne çıkıyor. Teşekkürlerimle sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

6. refaet

64 Gün, 24.000 Km........ Orta Asya, Moğolistan....

Çok teşekkürler. Yazınızı ilgi ile okuyorum. Ülke geçişlerin de vizeleri nasıl alıyorsunuz. Bir ücreti varmı.
  7. refaet

64 Gün, 24.000 Km........ Orta Asya, Moğolistan....

Arif bey Özbekistan'a girişte ücret ödediniz mi(Toprak bastı parası veya giriş parası gibi) 500 dolar istendiği yazılmıştı bir yer de. Aydılatırsanız memnun olurum.
  8. refaet

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Bayram dan sonra Doğu Karadeniz turu düşünüyorum. 5 gece kalmalı olacak. Samsundan girip devam edeceğim. Sarp sınırına kadar planlıyorum. Bu arada görülmesi gereken yerler konusunda yardımcı olursanız memnun olurum.

9. refaet

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar aranıza bu gün katılmak arzusu ile yazıyorum. Gezmeyi severim. Ayrıca fotoğraf konusun da iyi olmak için uğraşıyorum. Herkese selamlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri