Arama sonuçlarınız

1. G

Grand Cherokee 3.0crd Koltuk Problemi

Merhaba aracımda Kontağı kapatıp anahtarı çıkardığım zaman koltuklar geriye doğru gidiyor ve anahtarı takınca öne doğru hareket ediyordu 2 gündür hareket yok ayarlardan kolay giriş çıkış menüsündede açık gözüküyor acaba problem nedir nasıl giderilir daha önce başına gelen arkadaş oldumu. Koltuk...

2. G

2007 Grand Cherokee Ayna Problemi

2007 model grand cherokee aracımın elektrikli katlanan dikiz aynalarını kapatıp açarken sağ ayna açılmıyor aynaları düğme ile kapatırken her iki tarafta kapanıyor ama açarken sadece sol taraf açılıyor sağ taraf açılmıyor. Daha önce başına bu durum gelen varmı yardımcı olursanız sevinirim
  3. G

2006-2008 Grand Cherokee 3.0 Crd Yardım

Yaklaşık olarak 10 gün önce 2007 model limited modelini aldım araçta orjinal ön ve arka park sensörü var dijital klimada mevcut benim aracımda tek bir arıza gözüküyor lastik hava basıncı izleme sisteminin bakımı gerekiyor diye bir uyarı veriyor nasıl çözülür bir bilgim yok bu model araçlarla...

4. G

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı
  5. G

iyi günler 2006-2008 model arası grand cherokee 3.0 crd almayı düşünüyorum kullanım olarak %70 şehir içi %30 arazi aracı alırken nelere dikkat etmeliyim kronik problemleri varmıdır yardımcı olursanız çok sevinirim

6. G

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba ismim Gökhan aranıza Ankaradan katılıyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev