Arama sonuçlarınız

1. Rangers oto

Gezenbilir; 8 Geleneksel Bolu Kış Kampı (25-26 Şubat 2017)

Birdahaki kış kampı çok geç... Baharda buluşalımmm

2. Rangers oto

Merhaba; Gerçekten harikaydı. Rangers oto ailesi olarak sizi tanımak güzeldi.
  3. Rangers oto

Merhaba; Gerçekten harikaydı. Rangers oto ailesi olarak sizi tanımak güzeldi.

4. Rangers oto

Merhaba, Doğan Örgüt 05324818105

5. Rangers oto

Merhaba, Geçen hafta sonu kamp alanında idim kış lastikleri olması şartıyla hiç bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. Çevrede oldukça fazla kar var fakat yollar açık. Yolunuz açık olsun.

6. Rangers oto

Merhaba, Bu gece biterse eğer :smiley: yarın sabah 6;00 dan itibaren kamera görüntüleri, fotoğraf , ve telsiz konuşmalarını sizinle paylaşacağım. Çok heyecan yaptım. Sanki ilkdefa gidiyorum :smiley:
  7. Rangers oto

Merhaba, Değişiklik yok yarın sabah 7 de Kazan Saray Cumhuriyette buluşuyoruz.
  8. Rangers oto

Merhaba, Amatörce de olsa ilk yolculuk fotosu benden olsun.

9. Rangers oto

Merhaba Evet Ankara yönünden.

10. Rangers oto

Merhaba Otobandan gelirken Bolu doğu yönünden çıkıp e5 yoluna gireceksiniz 2 km bolu yönüne gittikten sonra sola Kartalkaya tabelasından gireceksiniz. Yaklasık 10-12 km gittikten sonra sağa özcan alabalık tesisleri tabelası gelecek o yöne dönüp yaklaşık 12-13 km gittikten sonra Aladağlar...
  11. Rangers oto

Merhaba... Pazar günü kamp alanında idim. Doğa çok güzel kamp alanı gölün hemen kıyısında yaklaşık 15 senedir kamplarım çok sevdiğim bir lafım var bugüne kadar hiç kötüsünü görmedim: çok şükür. Bu doğa işi Allah,ın özel insanlara bir lütfu. Haydi düşünmeyin gelin yollarda kar var fakat...

12. Rangers oto

Merhaba... Ben çok heyecanlıyım. Yeni aracımızla beraber...
  13. Rangers oto

Rangers oto ailesi olarak kış kampına cumartesi sabah daha tam olarak belirlemediğimiz bir saat ve noktadan hareket edeceğiz. Katılmak isterseniz ilerleyen günlerde yer ve saati paylaşacağım.
  14. Rangers oto

Bizde sizlerle olmaktan çok büyük mutluluk duyacağız. Kamp ateşimiz hiç sönmesin. :smiley:

15. Rangers oto

Merhaba Bu sene düzenleyeceğiniz geleneksel kış kampına Rangers oto ailesi olarak şimdilik sayısını tam olarak bildiremediğim dost gurubumuz ile katılacağız. Çok keyifli bir kamp olacağına şimdiden eminim. Kampa Ankara,dan katılacağız. Aramızda hiç kamp yapmamış dostlarımızda olacak bilgi ve...
  16. Rangers oto

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba Ben Doğan Örgüt Ankara,da yaşıyorum. Aslen Nevşehir, liyim. Ankara,da Bmw Land Rover ve Mini marka araçların servis ve yedek parça özel servis işletmesini yapıyorum. İşimi çok keyif alarak yapıyorum. Off Road aşığıyım yaklaşık on yıldır dağlarda geziyorum keşfetmeyi doğayı hayvanları...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri