Arama sonuçlarınız

1. ziyabilgin

2000 Grand Cherokee 3.1 Vites Sorunu

Çok teşekkür ederim. Tavsiyenizi değerlendireceğim.

2. ziyabilgin

İçerenköy'de Otoban Şanzıman Ramazan Usta diye birisi var. Oraya Ankara'daki HMC servis Murat Usta aracılığı ile gittim. Aracımın bir yeri yapılırken bir diğer parçası arızalanıyor. 1 aydan fazla oldu halen atölyede tamir edilmeye çalışılıyor. Maddi manevi tükendim. Teşekkürler.
  3. ziyabilgin

İstanbul'dayım. Teşekkürler.

4. ziyabilgin

2000 Model Grand Cherokee 3.1 Td Türkçe Kullanım Kılavuzu Var Mı?

Merhabalar, öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Araba konusunda bu kadar bahtsız olacağımı bilseydim inip binerken bile iki kere düşünürdüm. Aracımı aldığımdan beri sadece 3 gün binebildim; yaklaşık 1 aydır tamircide yatıyor. Aksilikler zincirini anlatarak değerli vaktinizi heba etmek...
  5. ziyabilgin

2000 Model Grand Cherokee 3.1 Td Türkçe Kullanım Kılavuzu Var Mı?

Elinde 2000 model Grand Cherokee 3.1 TD model aracın Türkçe kullanım kılavuzu veya kitapçığı olan var mıdır? Varsa paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Saygılarımla, Ziya Bilgin.

6. ziyabilgin

Merhabalar, 2000 model Grand Cherokee 3.1 aracımın motoru sıfır yapıldı. Hatta motor bloğu hariç akla gelebilecek tüm parçaları değişti diyebilirim. Araç P ve N durumunda iken gaza basıldığında yüksek devirlere çıkabiliyor; gaz yemede ve rölantide hiçbir sorun yok. Vitesi D konumuna alıp yola...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR