Arama sonuçlarınız

1. K

Lastik Ebatları Ile Hız Ve Gidilen Yol Ilişkisi

bu uygulamayla birlikte tablonun çalışıp çalışmadığını kontrol etmek iyi olur aslında

2. K

Lastik Ebatları Ile Hız Ve Gidilen Yol Ilişkisi

Merhaba arkadaşlar Çoğu arkadaş (özellikle arazi tutkunları) araçlarında orijinal ebatlı lastik ve jant yerine daha büyük ebatlı lastik ve jant takımı kullanıyor. Peki bu durumda aracın göstergesinde okunan hız ve km değeri nasıl değişiyor? Benim bildiğim kadarıyla yeni nesil araçlar (ABS...
  3. K

95 Doğumlu Zj 5.2 Evlat Edindim

Evet koltuklar çok konforlu ama ön koltuk döşemeleri yıpranmış. Bakım gerekiyor. Zaman içinde halledeceğiz. Yolumuz uzun... GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. K

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Hepimiz için kazasız belasız güzel günler dilerim. GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. K

Teşekkür ederim hocam. GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. K

Merhaba Arkadaşlar, Sonunda ben de bir ZJ evlat edindim. XJ ve ZJ arasında gidip gelirken, bana daha mantıklı ve daha ulaşılabilir (XJ hem daha pahalı, hem daha zor bulunuyor) gelen ZJ almak kısmet oldu. Benim tosun 300 bin km.de, orijinal, tüp takılmamış ve oynanmamış bir makine. Birbirimizi...

7. K

Hangi Cherokeeyi Tercih Etmeliyim

İlanı var mı bi yerde GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. K

İyi bı araca benziyor hocam. Km ve motor şanzıman durumu nasıl? Fiyat olarak ne düşünüyorsun GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. K

İkisinden de vaz geçtim. Modifiye olmamış temiz bişey almaya karar verdim. Kendim bir kaç şey ekleyip binecem. Zj veya xj bakıyorum. GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. K

Teşekkür ederim. Yalnız ikinci araçta yükseltme kiti yok takoz var + lastikleri yenilemek gerekiyor GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. K

Merhaba arkadaşlar malum sitede bulunan cherokeelerden hangisini almak için tercih etmek doğru olur. özellikle araçları tanıyan varsa yorumlarını beklerim. birinci araç 89 model 1991 Jeep Cherokee 4.0 48.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 740308692 ikinci araç 1992 Jeep Cherokee 4.0 41.500...
  12. K

Ssangyong Kyron (yeni Araç)

Teşekkür ederim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

13. K

[emoji1490][emoji1490] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. K

En iyi hangisiydi diye sorup polemik yaratmayalım şimdi[emoji6] Size en fazla hangisi keyif verdi şeklinde sorarsam polemik çıkmaz sanırım Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. K

Sizin aracınız nedir hocam Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

16. K

Lastik hesaplama programıyla orgasmatron un önerdiği lastiğin farkı görülüyor. Şimdikine göre çapta 5,5 cm fark görünüyor. Bu da 2,5 cm.den fazla yükseltme sağlıyor. Hafif offroad için yeterli olur herhalde. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  17. K

Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler hocam. Yay ve amortisör işi şimdilik uzak. Masrafa girmek için biraz zamana ihtiyac var Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  18. K

Çamurluklara sürtme gibi bir durum olmaz değil mi Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

19. K

235 olan ölçü 245 veya 255 olabilir mi? Çıkma lastik aradığım için farklı ölçü seçenekleri olabilir. Hangi ölçüler uyar acaba? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  20. K

%3 düşünürsek en fazla 250 70 16 mı olması gerekir Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri