Arama sonuçlarınız

1. N

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Konuyu başından itibaren okudum. Bir kaç usta ismi geçiyordu ancak o mesajların üzerinden zaman geçmiş. Güncel bilgiye ulaşabilmek için yazayım dedim. Konu sahibi @uslsy ve @Erem 'in yanıt vermelerini umuyorum 🙏🏻

2. N

Merhaba Ankara içinde lokasyon çok önemli değil benim için gerekirse sanayi sanayi gezeriz 😅
  3. N

Herkese merhabalar, Yarın 2002 model 2.7CRD göreceğim. Araç sahibi bir arkadaşımın tanıdığı. Aracı aldıktan sonra geçtiğimiz 4 ay içinde 4" GET ve %80 durumdaki BF A/T lastikler dahil yaklaşık 17-18bin TL aracın bakımına harcama yapmış. Epey bir parçanın orijinali ile değiştiğini, özellikle bu...

4. N

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Kesinlikle hiç bir sorunla karşılaşmayacağınıza eminim zira kendileri işini gayet ciddiye alarak üretim yapıyor, anlamak çok zor değil. Bu aralar kendileri ile iletişimi artırıp ufak ufak kafamdaki planlara özel Ortiz 5.25'e start vermek istiyorum ben de... Saygılarımla.
  5. N

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Tekrar merhabalar, Kendileri ile sıklıkla iletişim halindeyim zaten merak etmeyin. Diğer taraftan dedikleri yegane şey para işini telefonda değil buyrun gelin karavanlarımızı görün o sırada yüzyüze konuşalım diyorlar. KDV konusu da dediğiniz gibi sahibinden.com'daki ilanlarda da verilen ilan...

6. N

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Merhabalar, Bir önceki paylaşmış olduğunuz plan üzerinde bir kaç çalışma yaptım, daha önce de belirtmiş olmam lazım 6 kişilik olmasını istiyorum karavanın ancak 2.25m en den aşağı yaşam/hareket alanı çok düşük oluyor. Duruma göre çok zorda kalırsam 5 kişilik planlayacağım. Son yaptığınız...

7. N

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Çiziminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Benim aklımdaki plan da kabaca bu fakat 5.25'e oranlayıp biraz daha büyütmem gerekir. Çok anlamadığım işler olmasından kaynaklı şase, torsiyonlu dingil, kaplin kabaca alt takımın tamamını kendini kanıtlamış bir markanın ürününden kullanmayı...
  8. N

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Sayın frigotek aklımdaki plan benim de aynı. Adria'da bahsettiğiniz plan var ancak ölçüler yok. Eğer sizinkinde ölçülendirme mevcutsa ve mahsuru yoksa bahsettiğiniz çizimi paylaşmanızı rica ederim. Metin beyle konuşmamıza istinaden 5.25mt içten içe uzunluk müthiş bir ebat. En geç önümüzdeki yaza...
  9. N

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, Ankara'dan Oytun yaş 35. Yıllarca çadır kampı ile başladığımız keyif dolu serüvenlere karavanla devam etme kararı aldık. Araştırmalar sürecinde gezenbilir.com'a rastladım, iyi ki de rastlamışım. Muhteşem bir bilgi kaynağı sıcacık bir ortam. Saygılarımla.

10. N

Ortiz Karavan Alınır Mı?

Merhabalar, Son 3 aydır yıllardır içimde yanan karavan ateşini söndürmek hummalı bir araştırma içerisindeyim. İlk olarak sahibinden üzerinden ilanlarını görerek kendilerinden haberdar oldum ve sonunda bugün fırsat bulup telefonu elime aldım ve kendileri le görüştüm. En baştan söyleyeyim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,472
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri