Arama sonuçlarınız

1. nztekin

Satılık Jeep Cj 6 Fiber Hardtop (kabin) Ve Kapı

Selamlar, Jeep CJ6 aracımdan çıkma fiber hardtop (kabin) ve kapılar satılıktır. Kabin rengi koyu gri, kapılar U kapı şeklindedir, kapılar CJ7 ve CJ8 uyumlu. Kapılarda yana doğru açılan camlar mevcut. Kabinin arka kısmında alüminyum çerçeveden açılabilir cam bulunuyor. Kapı ve kabin ayrı ayrı da...

2. nztekin

Jeep Cj6 Tente (soft Top)

Selamlar, Malum yaz dönemi yaklaşıyor, aracımda bulanan hardtop'u söküp yerine softtop koymak istiyorum. Maalesef araç CJ6 olduğundan CJ5'ler gibi direkt uyan bir softtop (besttop) bulunmuyor. Uzun araştırmalar sonucunda tenteyi yapabilecek bir yer buldum. Uzun yıllar dayanması için Sunbrella...
  3. nztekin

Tek Jant Arıyorum (15x8 Inch 5x139.7)

Selamlar, Jeep CJ aracımda yedek lastik için tek jant arıyorum. 8x15 inch 5x139.7 bijon. Aşağıda fotoğraftaki veya buna yakın modelde elinde jant olan varsa benimle iletişime geçebilir mi?

4. nztekin

Tek Jant Arıyorum

Selamlar, Yedek lastikte kullanmak için tek jant arıyorum. 8x15 inch 5x139.7 bijon sanirim offseti ET-25. Bu veya buna yakın modelde elinde jant olan varsa benimle iletişime geçebilir mi? PDW 8014 modeli. Muadili GT Whells 171 ya da GT Whells 531
  5. nztekin

Satılık Mangels Jant - 15x8 Inch Paradelik

Selamlar, Mangels 15x8 inch 5 x 139,7 bijon Paradelik OffSet (ET-25) Jant - Jeep CJ çıkma, Off Road Jantı. Jantlarda herhangi bir problem, işlem vs yoktur. Alüminyum alaşımlı janta geçtiğimden satılıktır. Suzuki, Jeep CJ5 - CJ6 - CJ7 - CJ8 vb. uyumludur. Mangels T8JJx15 - 1505 ET - 25 5x139.7...

6. nztekin

Jeep Cj 2018 Bakım, Yedek Parça Ve Aksesuar Maliyetleri

Selamlar, Kısmetse yarın ustaya gösterip mekanik bir sorunu yoksa 1980 model bir CJ6 ile aranıza katılacağım. Aracı aldıktan sonra bütçeye göre aklımda bazı çalışmalar var. 2018 güncel maliyetleri ve tavsiyeleri için buradan bilgi almak istedim. Öncelikli aklımda olanları aşağıda yazdım. Hangi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri