Arama sonuçlarınız

1. B

Kasetli Tuvaleti Olmayan M.karavan/karavan/camper Kullanıcıları

bu borunun rögar kapağına girmesine şaşırdım. Ama çözümünüzü baya beğendim ☺️ Teşekkürler, zahmet verdim. tam kapatıyodum konuyu ki, bir soru daha geldi aklıma :) 3) Atığı atmaya yarayan bir pompanız var mı? Yoksa pis su cazibesi ile mi akıyor? 4) pompa varsa, bıçaklı/parçalayıcı pompa mı ?

2. B

Kasetli Porftatif Tuvaleti Maceratör Sisteme Çevirmek Istiyorum

Sürüklenmekte olan pislik de koku yapar.. Belki ondandır.
  3. B

Yıllarca kanal inşaatında çalışmış bir inşaat müh olarak söyliym. Bakış açınız çok yanlış.. Kanallarda sürekli az veya çok mutlaka su bulunur. Sizin dediğiniz gibi olsa kanallr sürekli tıkanır.

4. B

Çok teşekkürler emeğinize. Bi iki sorum daha olacak. 1) Niçin siyah depo daha az bakteri üretiyor onu anlamadım. Sonuçta Gri suyu siyah depoya döküyorsunuz.. Gri suyun içinde deterjan olduğu için mi daha az bakteri ürettiğini düşünüyorsunuz ? 2) asıl ilgimi çeken, kanalizasyon rögar hava...
  5. B

Merhaba, 3 kez okumama rağmen bu sistemi tam anlayamadım. Sanırım hızlı yazdığınız için, Epey yazım ve imla hatası da var.. Müsait bir vaktinizde, detaylı ve okunaklı/paragraflı şekilde tekrar açıklayabilir misiniz rica etsem.. hatta bikaç foto da eklerseniz çok memnun olurum. (Özellikle şu...

6. B

aynı şey değil insan dışkısı ile hayvan dışkısı.. çünkü insan dışkısını 2-4 gün depoluyorsunuz önce.. o esnada baya zararlı bir şeyler, asitler, bakteriler ortaya çıkıyor.. bazı çalışmalar bunların çook zararlı olduğunu söylüyor.. direkt toprağa yaparsanız, sizinle hemfikirim.

7. B

araçta Siyah su-gri su ayrımı varsa.. siyah su kampın wc sine veya özel deposuna elle taşınarak dökülür.. gri su yine kampın özel gri alanına dökülür.. Siyah su-gri su ayrımı yoksa.. ben benzincilerin deterjan kanallarına dökmeyi uygun buluyorum.. forumda baya itiraz edildi.. ancak almanyada...
  8. B

bilmiyorum. Önemli mi ? Faydalı bakteriler de var.. Zararlı bakteriler de var.. Zararlı kimyasallar, deterjanlar da var.. Benim bilgimi aşan bir konu.. basit insan dışkısının, oto yıkama deterjanından daha zararlı olduğunu düşünmüyorum.. Ama belki de öyledir.. sanırım siz de bilmiyorsunuz..
  9. B

anlıyorum. Keşke “bence yapmamalısınız” dan daha öte, iyi kötü bilimsel bir cevap yazsanız.. Daha nasıl anlatsam bilemedim.. Benim asıl sebebim, sizin iddia ettiğiniz gibi “ne de olsa yapan çok” değil.. Asıl sebebim, döktüğüm yerin, bol bol deterjan dökülen bir kanal olması.. Yani bu kadar...

10. B

estağfurullh. Ama doğru anlamışsınız. Parçalayıcı bıçaklı bir pompa ile o kanallara dökmüştüm..

11. B

biraz üstünkörü okumuşsunuz yazdıklarımı. istasyondaki mazgal oto yıkamanın mazgalı. Yani tekerlekler, camlar ve kaporta için kullanılan, değişik içerikli tüm deterjanların aktığı yer. ben bu kadar deterjanın aktığı kanala atık suyumu dökmekte bir yanlış göremedim. O yüzden de burda...
  12. B

. Bu iş ne oldu sn. @ince999 ? Unuttunuz mu? - kanalizasyon ve arıtma tesisleri hakkında kaç yıl hangi projelerde çalıştığınızı yazacaktınız? - Sonrasında türkiyenin bu konudaki eksiklerini müzakere edecektik ? .iller bankasında doğduğumu, inşaat mühendisi ve müteahit olduğumu.. eski iller...

13. B

Sahibinden’deki Uygun Fiyatlı Motokaravan

İkilemiş telefon..
  14. B

Ben bu aracı alırsam, TR de 3-4 ay kullanıp, eksikleri tespit edip sonra adam etmeyi düşünüyorum.. bence de 55.000 civarına alınabilir gibi duruyor.. ama üstüne ne kadar harcanır? Harcanırsa adam olur mu? 2-3 sene sonra satarken ne seviye zarar ederim? gibi sorularım var doğal olarak.. Eski...
  15. B

Teşekkürler ilginize.. arada çok fark olduğunu biliyorum.. ama o pahalı araçları almak için önce avrupa oturumu gerekiyor.. onu almam sanırım 1-2 yıl daha sürecek.. . Bu yüzden, acaba ucuz bi araçla bu süreyi geçirsem mi diye geçiriyorum aklımdan.. Bu araç şu yüzden alınmaz diyebileceğiniz bir...

16. B

Aklımdaki araçlar şunlar.. I found this offer at mobile.de: https://m.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=261516816&utm_source=com.apple.UIKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios Pössl Duett Ducato Maxi First Registration: 05/2010 Mileage: 51.600 km Fuel Type: Diesel Price: €28.900 I...
  17. B

Aslında çok düşürmedim çıtayı.. 30-35.000 euro’ya kadar düşürdüm.. aradığım tipte araçları 30-35 e bulmaya başlayınca ve malum euro coşunca, karavanın kendisi yerine, yol bütçemizi artırmaya karar verdik.. Ama bu aracı bu fiyata görünce, şu an almak istememe rağmen, deneme amaçlı “acaba alsam...
  18. B

Kimse biye yazmıyor :(

19. B

Uzun bir zaman üstüne merhaba.. :) Tecrübeli karavancı dostlarım Şu motokaravan hakkındaki düşüncelerini çok merak ediyorum.. şu an lazım olmamasına rağmen, çok olumlu dönüş olursa bu arkadaş ile pazarlık edicem.. ACİL! SAHİBİNDEN SATILIK KARAVAN (AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ)-TAKASLIİlan No: 710950068...
  20. B

Karavancının En Büyük Kabusunu Yaşadım

Halen gündemde abi.. şevkimizi de hiç kaybetmedik.. Ama nişanlımın romanya pasaportu halen beklemede.. biz de daha fazla beklemeden evlenmeye karar verdik.. bu ekim e tarih aldık. Kısacası ekimden önce artık mümkün değil avrupa turu :(

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri