Arama sonuçlarınız

1. N

Satılık Unimog Araçlar

Merhabalar, Aksarayda adetli olarak Unimog araçlar satışa çıkmış. Anladıgım kadarı ile araçlar Jandarmanın kullandığı araçları elden çıkarıyorlar. Bu konu bayağı hareketlenecek gözüküyor. Araçlar hakkında bilgisi olan var mı? Hasan

2. N

Gümrük İhalesinden Satılık Araçlar

Merhaba Arkadaslar, Mersin gümrük müdürlüğünden satılık bayağı bir Patrol araç var. İhtiyacı olanların bilgisine. Saygılarımla Hasan
  3. N

Umwelt-plakette - Çevre Pulu

Merhabalar, Gördüğüm kadarı ile Avrupa'da birçok ülkede böyle bir uygulama var ve Almanya'da bunun karşılığı Umwelt- Plakette ; Türkçeye çevirince çevre pulu yani aracın emisyon değerleri ile ilgili sağ ön cama yapıştırılan bir etiket. Anladığım kadarı ile bu pul yabancı araçlara da mecburi...

4. N

Derin Dondurucular Buzdolabı Olarak Kullanılabilir Mi?

İyi akşamlar, 3 çekmeceli mini derin dondurucular var. Bunlar kullanım açısından daha verimli gözüküyor. Ayrıca hareketten dolayı kapak açılınca içeridekilerin dışarı dökülmesi vs olmaz. Bana buzluk lazım değil. Bunların termostatını değiştirip veya yeniden ayarlayıp buzdolabı olarak...
  5. N

Fiat Ducato Servis Tavsiyesi

Merhabalar, İstanbulda, tercihen Anadolu yakasında önerebileceğiniz bir Fiat servisi var mı? Ducato aracımı genel bakıma götüreceğim. Hasan KABAKCI

6. N

Fiat Ducato Far Soketi Seması

İyi günler, Ön farım hem su aldığı hemde şşeffaflığını kaybettigi için yeni far aldım. Fakat bizim araçlar sarı soket yeniler mor. Ara değiştirici soketi de verdiler. Fakat sorun kablo renkleri tutmuyor. Elimde eski aracın elektrik şeması var fakat yeni soketin yok. Olan arkadaşlar varsa...

7. N

Ctek D250 S Hakkında

Merhabalar, Aküye bağlamak için şalter kullanmayayım kendi kendine halletsin diye yukarıda yazan ürünü aldım. Hem panel hem altarnatörden 20 A kadar akım verdiği belirtiliyor. 100 Ah akü düşündüğümden dolayı smartpass hiç düşünmedim. Smartpass ile birlikte kullanılırsa verilen akım 100 A...
  8. N

Hangi Yapıştırıcı

Merhabalar, İzolasyon malzemeleri yapıştırmak için hangi yapıştırıcı en uygun olur? Tesa sprey yapıştırıcı kullanabilir miyiz yoksa daha başka bir ürün tavsiye eder misiniz? Aynı zaman da montaj için hangi markayı tavsiye edersiniz? Bu montaj yapıştırıcıları için bir açıklama vardı sanki ama...
  9. N

Kayar Kapı Hakkında

İyi akşamlar, PSA grubu araçlardan karavan dönüşümü yaptıracak arkadaşlar kaplamadan önce kayar kapı rayına; özellikle iç kısımdaki vidalara dikkat etsinler. Paslanma vs var ise kaplama yapmadan kontrol etmekte fayda var. Kapladıktan sonra ulaşması çok zor bir yer. Metalin altına konan contalar...

10. N

Yeni Karavan Buzdolabı

Dometic Hobby karavanlar için üretmiş. Tahminim yakında çok tutulur ve daha fazla görmeye başlarız. Video: https://youtu.be/NzT-JAWKuq4

11. N

Dönüşüm Için Firma Tavsiyesi

İyi akşamlar; Sigortasıydı, yolcu sayısı derken aldığım 2008 model ducato aracı 4+1 e çevirmeye karar verdim. Böylelikle içerisinde yolcu taşırken kafam rahat olur. Dönüşüm için e belgeli koltuk, cam ve emniyet kemeri şartmış. Tavsiye edebileceğiniz firma var mıdır? Arkaya ufak bir dolap...
  12. N

Webasto Yüksek Irtifa Çalışma Hakkında

Internette dolaşırken aşağıda ki mesaja denk geldim ve çoğu kişi böyle yapmış ve işe yaradığını söylemişler. Yaptıkları yakıt pompasının çalışma devrini azaltarak yüksek irtifada çalışmasını sağlamak. Değiştirmedikçe normal irtifada da aynı düşük değerle çalışıyor. Bu ısınmada biraz değerini...

13. N

Webasto Sesini Azaltmak Için

İnternette gezerken aşağıdaki makaleyi buldum. Webasto sesini azaltmak için pompa giriş ve çıkışına 90 derecelik 2 dirsek konması tavsiye ediliyor. Sesi 10dB kadar azaltıyormuş ki bu ciddi bir rakam. Pompa tıklamasından rahatsız olanlar deneyebilir. Parça numarası Webasto part number 65201A...
  14. N

Güneş Paneli Hem De Tente

Yabancı forumlarda gezinirken gördüm. Panel sayısını abartmışınız diyenlere duyurulur. Almanlardan korkulur. Bu kadar panelle ne kadar akü şarj ediyorlar ve nerede kullanıyorlar :) Aklıma gelen elektrikli motorla araçta kullandıkları.
  15. N

Alt Bölümler Hakkında

İyi günler, Forumla ilgili memnun olmadığım bir konuyu paylaşmak istiyorum. Balkanlar, Orta Avrupa, Kuzey Avrupa, Güney Avrupa .. Avrupa için bu kadar çok alt kategorinin olması konuyu bölmüyor mu sizce? Keza diğer başlıklarda böyle . Benim açımdan bu kadar alt konunun olması başlıkları...

16. N

Psa Grubu Araçlar Katalatik Konvektör Uyarısı

Yurtdışında ki forumlardan okurken gördüğüm olayı paylaşmak istedim. Katalitik konvektör hırsızlığı oldukça fazlaymış ve sökmesinin çok kolay olduğu, çalındıktan sonra göstergede herhangi bir uyarı çıkmadığı fakat egzos gürültüsünün biraz daha fazla olduğu söylenmekte. Bu parçanın fiyatıda 1.500...
  17. N

Tire'de Kaza

Allah rahmet eylesin. – İzmir’in Tire ilçesinde bir cipin 100 metre yükseklikten uçuruma yuvarlanması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere göre, İzmir, Aydın ve çevre illerden gezi için toplanan arkadaş grubu, İzmir’in Tire ilçesi Başköy’e geldi. Toplam 14 aracın bulunduğu...
  18. N

Ducato'larin Motor Ömrü Ne Kadar?

İyi günler, 2.8 2003 model araçların motor ömrü ne kadardır. 400.0000 kmde motoru yapılmış 600.000 km de ki araç alınır mı? Genel kondisyonu çok iyi fakat km ısı kafa karıştırıyor. Sıfır sandık motor ne kadardır? Bildigim kadarıyla parçaları ucuz deniyor. Hasan

19. N

Psa Araçları Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Arkadaşlar, bu PSA grubu araçları alırken yeni nesilde ve eski nesilde dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir? Özellikle arıza çıkaran- çıkarabilecek zayıf noktalarını kullanan tecrübeli arkadaşlar belirtirse alacak olan araç bakan arkadaşlara yardımcı olur.
  20. N

2 Çeker Aracı 4 Çekere Çevirme Hakkında

İyi günler , 2 çeker bir aracı 4 çekere çevirirsek ne gibi belgeler lazım? Muayeneden bu şekilde geçebilir miyiz? Yoksa işletmemiz mi lazım? Bahsettiğim aracın Türkiye'de 4 çeker modeli yok. Yurtdışından aks ve arazi vitesini getirim 4 çekere çevirmek istiyoruz yapabilir miyiz acaba? Her sene...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri