Arama sonuçlarınız

1. deryaderin

DEFTERDARLIKTAN SATILIK 130 DEFENDER

Ynt: DEFTERDARLIKTAN SATILIK 130 DEFENDER Arkadaslar selamlar bu araçların o lari istanbulda bazı galerilerde yaklaşık 100-110 bin tl lerearasinda satılıyor haberiniz ola. Dolayısıyla ne kadar temiz olursa olsun diğer 14yasindaki arabaların o ına oranına bakıp temizliğinden dolayı biraz yukarı...

2. deryaderin

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu elimde çay, yüzümde tebessüm ile seyrettim. en çok sevindiğim ise arabamı çamur içinde görüp napıyorsunuz diye soranlara işte seyredin napıyoruz dedim. şimdiden sağ koltuk için üç arkadaş aradı. emeği geçen herkese teşekkürler. yüzlerce...
  3. deryaderin

Körfez Off Road Ekibi; İhsaniye - Yuvacık ve Aytepe Sırtlarında (08 Ocak 2012)

Ynt: Körfez Off Road Ekibi; İhsaniye - Yuvacık ve Aytepe Sırtlarında (08 Ocak 2012) ismailcim ellerine sağlık. fotoraflar keyif verdi zevkle izledim. en kısa zamanda birkaç araba otaraflara gelelimde müsait olursanız bizleri gezdirin canımız çekti valla. ;)

4. deryaderin

Kemerburgaz Civarında Hafif Off Road Görselleri (11 Aralık 2011)

Ynt: Kemerburgaz Civarında Hafif Off Road Görselleri (11 Aralık 2011) hahaha çirkin kral. eski yeşilçamcılardan. :D sutcım ellerine sağlık harika fotoğraflar çemişsin.
  5. deryaderin

Beypazarı Off Road Grubu Etkinliği Görselleri (11 Aralık 2011)

Ynt: Beypazarı Off Road Grubu Etkinliği Görselleri (11 Aralık 2011) resimleri ve videoları keyifle izledim, paylaşım için teşekkürler. ;)

6. deryaderin

Gezenbilir, RizOff, ArdOff ve TrOff Gezisi (4 Aralık 2011)

çok güzel bir gezi olmuş fotoğraflar için teşekkürler. bir gün sizin oralarda biyerlere gelebilmeyi istiyorum. inşallah istanbuldan bi ekip gelir offroad yaparız. ;)

7. deryaderin

28-29 Mayıs Maroffun1.Başkonuş Yaylası 0ffroad Kulüpleri kaynaşma Buluşması

Ynt: 28-29 Mayıs Maroffun1.Başkonuş Yaylası 0ffroad Kulüpleri kaynaşma Buluşması fotoğrafları yükleyenlerin ellerine sağlık. güzel gezi olmuş. :)
  8. deryaderin

26--6--2011 PAZAR SABAHI KEMERDE KAHVALTI VE OFF ROAD A GİDİYORUZ

Ynt: 26--6--2011 PAZAR SABAHI KEMERDE KAHVALTI VE OFF ROAD A GİDİYORUZ allahtan yemekten kalkıp gördüm sofrayı. ;D ;D
  9. deryaderin

Bolu dağlarına küçük bir kaçamak...

Ynt: Bolu dağlarına küçük bir kaçamak... evet yaa tariihe dikkat etmemişim. cumartesi hüsoff u aradım boludayım dedi. resimlerde hüseyini görünce direk bu hafta sonu zannettim. :D :D

10. deryaderin

Ynt: Bolu dağlarına küçük bir kaçamak... ya timurı senden bi tane daha mı var abicim. ??? aynı hafta sonu hem boluda hemde ormanlıda nasıl ıolabiliyosun. :o

11. deryaderin

Ynt: Bolu dağlarına küçük bir kaçamak... güzel gezi olmuş fotoğraflar için teşekkürler. :)
  12. deryaderin

Off-Road araçları

Ynt: Off-Road araçları hem 0 km jimny hemde 0 km defender 90 sahibi olma şansını yakaladım. 4 inç yükseltilmiş ve 30x9.5 lastikler takılmış bir jimny en akıllı, en uygun fiyatlı 0 km araç seçeneği için bence 1 numara. ancak görüntü beni tatmin etmiyor, hastasıyım defenderin derseniz, 0 km de 3...

13. deryaderin

Off-Road araçları

Ynt: Off-Road araçları selamlar,offroad da uzun arabamı, kısa arabamı konusu uzun bir geyiktirki her ikisininde avantaj ve dezavantajlarına rağmen ben oyumu kısadan yana kullanırdım. ;)
  14. deryaderin

Önemli Duyuru !!!

Ynt: Önemli Duyuru !!! aynen... :D ben şimdi öyle bi anlatırım ki offroad un ormanlara faydalarını orman bakanlığı her ormana kadrolu offroadçu koyar. ;D ;D
  15. deryaderin

Önemli Duyuru !!!

Ynt: Önemli Duyuru !!! tabiki bu kanun ve uygulamalar offroad yapmamıza engel değil. istanbulda orman olmadan offroad yapılacak yer okadar çok yer varki buluştukça teker teker hepsine gideriz. ::) benim için işin en güzel yanı arabalarımızı dal çizmeyecek. ;D ;D

16. deryaderin

Önemli Duyuru !!!

Ynt: Önemli Duyuru !!! benim tek sıkıntım orman içinde kullandığımız yangın yollarının artık çok sayıda aracın offroad yapması yüzünden bozulması dolayısıyla gerektiğinde yangın kamyonlarının ilerleyemeyeceğidirki, bu konudada kendimi * biz kışın offroad yapıyoruz, zaten yağmur kar kış derken...
  17. deryaderin

Önemli Duyuru !!!

Ynt: Önemli Duyuru !!! selam arkadaşlar, ormanlara girmek kanunen yasak. tabiki bu kanun offroad çular için çıkmamış. diğer bütün kanunlar gibi. olayı şöyle düşünün girilmez tabelasından tabelayı göre göre girerseniz polise denk gelmeyince geçer gidersiniz denk gelirse cezasını ödersiniz. orman...
  18. deryaderin

Dacia Duster ile Denizli Güney Şelalesi ve Kaklık Mağarası Gezisi

Ynt: Dacia Duster ile Denizli Güney Şelalesi ve Kaklık Mağarası Gezisi hastayım ben bu ülkenin doğal güzelliklerine. :D fotoğraflar için teşekkürler. :D

19. deryaderin

Yine Acella Yine Sultanpınarı Yaylası (Kuzuluk Akyazı Sakarya) (26 Şubat 2011)

Ynt: Yine Acella Yine Sultanpınarı Yaylası (Kuzuluk Akyazı Sakarya) (26 Şubat 2011) çok güzel birgün geçirmişsiniz lunapark gibi. kar var, dere var, dal yok ;D görseller için teşekkürler.
  20. deryaderin

Çukurova Off Road Grubu; Çamlıyayla - Beştepe Kar'da Off Road ( 20 Şubat 2011)

Ynt: Çukurova Off Road Grubu; Çamlıyayla - Beştepe Kar'da Off Road ( 20 Şubat 2011) güzel fotığraflar için teşekkürler. istanbulda kar görmedik bu kış.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri