Arama sonuçlarınız

1. ertunk

İzmitli Firmanın Karavanları Toplatılacak.

Her ne kadar firma haberin yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını beyan etse de önümüzdeki dönemde ilgili bakanlıkların konuya nasıl yaklaşım göstereceklerinin ipuçları var satır aralarında. https://www.enkocaeli.com/haber/20015519/izmitli-firmanin-karavanlari-toplatilacak

2. ertunk

Çekme Karavanla Hangi Köprüden Geçmeliyim..??

15 Temmuz köprüsü hariç hepsinden geçersin
  3. ertunk

Ücretlendirme aks sayısına göredir. Mesela 6 akslı 40ayak kamyonlar boşken 3 aksı kaldırıp geçerler ve 3 akslı araç bedeli öderler yani tek akslı römork çeken otomobil gibi. Siz sınıfa takılmayın. 2 akslı karavanla geçerseniz sistem sizden 4 akslı araç bedeli tahsil eder.

4. ertunk

Karavan Seçimi Için Tavsiyelerinize Ihtiyacım Var

Kampçı değilim, Bir noktada uzun süreli konaklamalar düşünmüyorum. Sadece gece konaklama amaçlı karavan almak istiyorum. Otel fiyatları çok yüksek. Belirli bir yerde 1 ya da 2 gün kalarak sürekli hareket halinde gezen bir aileyiz. Otele sadece yatmak için giriyoruz. Maliyetlerimizi ciddi anlamda...
  5. ertunk

https://www.uab.gov.tr/basin-aciklamalari/basin-aciklamasi-kopru-gecislerine-iliskin-ukome-karari FSM'den geçebilirsiniz. 3 Akslı araç tarifesinden ücretlendirme yapılmaktadır. Sirkeci Harem feribotunu da kullanabilirsiniz

6. ertunk

Motoklaravan Mı, Çekme Karavan Mı?

Motosiklet üzerine monte edilmiş motokaravan varmı? motorsikletin çektiği römork karavan olabilirmi?

7. ertunk

Çekme Karavan Kullanmak Için Hangi Sınıf Ehliyet Gerekir?

750 Kg altı römorklar için B sınıfı ehliyet yeterlidir. 750 Kg > / <3500 Kg arası römorklar için BE sınıfı ehliyet yeterlidir. B sınıfı 3500 Kg/Araç + 750 Kg römork olmak üzere katar ağırlığı 4250 Kg araç kullanabilir. Buna göre BE sınıfı da 3500 araç + 3500 römork olmak üzere katar toplamı...
  8. ertunk

Atatürk'ün Yatı Savarona Kaç Metredir?

2019'da Deniz Kuvvetlerine devredilen savarona'da artık partileme yok.

9. ertunk

750 Kg Altı (ruhsatsız) Çekme Karavan İle Trakfik Kazası

“Davacının şaşkını derdini mübaşire anlatır” misali sorunuzun doğru muhatabı sigorta acentesidir. Kaskonuza çeki demirini işlettiğinize göre muhatap bir acenteniz var demektir. O1 Römork Karavan (SE) aldığınıza göre aracınızın mevcut kaskosuna karavanınıza da işlettireceksiniz. Tip Onay...

10. ertunk

750 Kg Altı (ruhsatsız) Çekme Karavan İle Trakfik Kazası

01 Sınıfı araçlar da 2025 yılından itibaren tescile tabi olacak. Muayene periyodu 1 yıl olan tüm karavanların muayene periyodunun da 2 yıla hatta 3 yıla çıkarılması gündemde. O1 tanımı aracın sınıfını betimler. Aracın üst yapı kodu römorklarda (DC-xx) römork karavanlarda ise (SE) olarak...
  11. ertunk

O1 Ve O2 Tip Onay Belgesi Nedir? Ne Değildir?

4 Bakanlık tarafından yürütülen Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Motorkaravan (SA) ve Römork Karavan (SE) konusunda kapsamlı bir değişiklik 2025 yılı başında yayınlanacak yeni yönetmelikte çözüme kavuşturulacağı yönünde bilgilendirildim. Ulaştırma Bakanlığından telefonla yapılan...

12. ertunk

Bana DM üzerinden epostanızı verin göndereyim siz bir de deneyin. O bahsettiğiniz bağlantılar bana teknolojik olarak uzak. 65'inden sonra eski köye yeni adete gerek yok ☺️
  13. ertunk

PDF olarak hazırladığım dosya yüklenemedeği için konu hakkında yazdıklarımı okuyamadığınız için öyle sanıyorsunuz. Gün içinde yüklemeye tekrar çalışacağım. Çok ilginç, sistem ne PDF ne de JPEG olarak dosya yüklemesine izin vermiyor!......
  14. ertunk

PDF Dosyanın eklenmediğini fark ettim

15. ertunk

MotorKaravanların ve Römork Karavanların ruhsatlandırılmasında yapılan hatalar başta fahiş sigorta bedeli ödenmesine ve muayene periyodunun da her yıl tekrarına yol açmaktadır. Forumda daha önce yaptığım paylaşımda ilgili bakanlıklara konu hakkında başvuru yapılması yönünde dilekçe örnekleri...
  16. ertunk

3 Sistem Buzdolabı Çalışma Problemi

🙏🤗👋
  17. ertunk

Truma combi edinim hikayem çok ilginçtir. Hollanda dan online satın aldım 2 yıl önce zira pandemi çıkışı Termosa mal yetiştiremiyordu. Taxfree vs çok hesaplı mal ettim. Tabii bu arada ilginç ithalat metodu da öğrendim ki ben de bir ithalatçıyım ve online satış sitesi yönetiyorum, bazen...

18. ertunk

Konuyu tesadüfen okudum. Anladığım kadarıyla 3 sistem dolap otogaz ile çalıştırılmış. Motokaravanımda Truma gazlı kombiyi otogazla kullanmayı planlıyordum. Mutfakta da kullanılacağı için daha efektif olacağını düşündüm. Yaptığım araştırmada bu sistemde otogaz kullanımının doğru olmadığını...
  19. ertunk

Karavanların Muayene - Sigorta- Tescil Sorununun Çözümü

Deveye sormuşlar boynun neden eğri? Nerem doğru ki! Demiş. Ruhsatınız doğru fakat hatalı. Siz şase aldınız. 750 Kg üstü olduğu için imalatçı O2 kategorisi bu römorku trafiğe tescil ettirirken DC Koduyla sizin de bahsettiğiniz gibi bir üst yapı kodu belirterek tescil ettirmesi gerekiyordu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri