Arama sonuçlarınız

1. mrdnmz

Defender 130-135 Restorasyon

Tekrar merhabalar. Uzunca bir dönem ara vermişiz. Ancak bu zaman zarfında boş durmadık tabi. Defender 130-135 için kolları sıvadık ve yine gönlumuze göre bir araç yapmaya çalışıyoruz. Aracımızı Adana'dan Huseyin BAŞER'den aldık. Komple yapalım derken vakit darlığından önceliğimizi yollarla...

2. mrdnmz

Lr Defender Servisi -- Kocaelİ

Defender konu başlığında da açmıştım ancak doğru yeri burası sanırım. Zira yapılan iş tamirat - tadilat. Kocaeli / Gölcuk ilçesinde "sadece" Defender araçlarımız için bir garaj açtık. Daha doğrusu zaten 1,5 senedir açıktık ancak fırsat buluyorum paylaşım için. Tum ihtiyaçları tek bir...
  3. mrdnmz

Hayırlı Olsun - Lr Defender Servis/garaj - Kocaelİ

Herkese merhabalar. Kocaeli / Gölcuk ilçesinde "sadece" Defender araçlarımız için bir garaj açtık. Daha doğrusu zaten 1,5 senedir açıktık ancak fırsat buluyorum paylaşım için. Tum ihtiyaçları tek bir noktada karşılayabilecek bir mekan olsun istedik. Mekanik, Kaporta/Boya ve Döşeme için...

4. mrdnmz

Overland Anatolia // Orca

Rhino, TOMA, Sebastian derken yine One Life Live It gazıyla yeni bir projeye başladık. ORCA artık yeni aracımız. LR Defender 110 Crew Cab. Yavaş yavaş, aheste aheste... Bir ömür kısmetse... Sent from my iPad using Tapatalk
  5. mrdnmz

Tata Xenon

Feci kanıma girdi... Uzun zamandır bilgi topluyorum. Tabi maalesef yabancı kaynaklardan. Kullanan varsa yorumlarını gerçekten öğrenmek isterim. 2008-2010 arası şahıs aracı da arıyorum bu arada.

6. mrdnmz

Outdoor&camping&overland Malzemeleri / Şerpa Outdoor /antalya

Merhabalar... Çok uzun yıllardır içinde olduğumuz sektörü artık meslek edinmenin vakti geldi sanıyorum. Antalya merkezde bulunan ve outdoor organizasyonlar da dahil olmak üzere Ferrino, Vango, Zamberlan, Kong, Tendon, Altus, Rock Empire, Tewa, Lowe Alpine, Buff, Stanley ve diğer outdoor...

7. mrdnmz

Iğneada Kampı

Kısa zamanda planlayıp gerçekleşen güzel bir kamp oldu. Bundan sonraki artık Kış kampı olur sanıyorum... Fotoğraflar ve videoları da eklemeye devam edeceğim... SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mrdnmz

Overland Ekibi Ve Izlenimler

Hep merak etmişimdir bu internette görüp bazen örnek bazen de ilham aldığımız araçları yakından görmeyi, inlemeyi ve sahipleri ile görüşüp fikir alış verişinde bulunmayı. En sonunda davetli olarak katıldığımız bir organizasyon ile tüm bu konuları kısa bir zaman diliminde de olsa giderdik. En...
  9. mrdnmz

200tdi Overland Aracı...

Tüm ekipmanları ile satılıktır. Takas L200 Dmax 130 ile olabilir. Detayları çoğunuz biliyorsunuz bilmeyenler için ilan no... 197700042 Tel: 0549 686 98 00 [/url][/IMG]

10. mrdnmz

5 Gün / 15 Farklı Yer -- Antalya- Muğla - Uşak - Denizli - Burdur

Haftasonunu da eklediğimiz kısa bir kaçamak oldu. Aklımızda ya da planladığımız bir şey yoktu. Kontak çevrildi yola çıkıldı. Aracımız zaten nereye gidersek gidelim her daim hazır... [attach=1] Rotamızı "batı" ya çevirdik bu sefer. Antalya merkezden hareketle sırası ile Tekirova, Demre...

11. mrdnmz

12-14 Haziran Overland Turkey Kampı

Hemen devamında 2 gece bizi kesmediği için Çanakkale'ye gittik dönüş ancak gerçekleşince kampımızın görselleri konusu da biraz gecikmeli oldu kusura bakmayın. Orhan Bıyıklı abimiz dürtmese daha çok beklecektik. Yalıköy ün tadı ağzımızda iken bir de Ramazan Ayı öncesi derkan karne stresi, sınav...
  12. mrdnmz

Overland Turkey Büyük Buluşma

1-3 mayıs Yaz a merhaba kampımızı kaçıranlar için bir fırsat daha. 12-14 Haziran Büyük Buluşma YALOVA'da olacak. Ortaburun da 2 gece 3 günlük bir buluşma... Detaylar https://www.facebook.com/events/1646791222206634/ Daha önceki kamplarımız Salda Gölü...

13. mrdnmz

Yaz à Merhaba Kampı / Overland Turkey

Muhteşem bir buluşma. Yetmedi tabi ama hasret giderdik yeni dostlar edindik. 20 küsür araç 50 ye yakın kişi ile 2 gece 3 gün... İletişim kuramadığımız için gelemeyenler de oldu. Sonradan öğrendiğimiz göre 4 araç Maşukiye tarafına gitmişler. Şimdilik bir kaç fotoğraf paylaşıyorum devamı gelecek.
  14. mrdnmz

Salda Gölü Kampı // Overland Turkey

Kısa zaman önce planladığımız Salda Gölü Kamp ımız az önce bitti. Yazısı, fotoğrafları detayları paylaşmaya başlayalım.
  15. mrdnmz

Midland 203 Araç Telsizi

Çok düşündüm tekrar lazım olur mu diye ama bende bekleyeceğine yeni sahibine faydalı olsun. Midland 203 80 Kanal FM/AM Toma da kullandık. Takas olur Kargo alıcıya aittir. Kutusu dahil duruyor. Anten yok. 200TL Pazarlık maalesef yok.

16. mrdnmz

12,000LB Vinç

TOMA dan çıkma, sadece 2 kere kullanılmış, bakımları vs yapılmış (yağlama vs), çelik halatlı, hem kablosuz hem de kablolu kumandası olan orijinal alman malı vinç satılıktır. Takas olabilir. Fiyat 1,200TL Kargo alıcıya aittir.
  17. mrdnmz

Overland Turkey // Keyfi Hizmete Mahsusdur...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=99585.0 yukarıdaki linkten devam edecek olursak Cuma günü TOMA yı satıp araçsız kalınca çılgına dönüp düz dizele razı olmuşken karşımıza 200TDI çıkınca dayanamadık. Şartlarımızı biraz da zorlamak ve karşı tarafında rızası ile tabi Dün itibari ile el...
  18. mrdnmz

3 Günlük Hava

Herkese merhaba... Yapılan uyarı ve ikazlara lütfen dikkat edelim ve gerekiyorsa hazırlıklı olalım. Bu 3 gün özellikle kıyı kesimlerde çok ciddi, yoğun ve fırtına şeklinde özellikle "gece" yapış olacak. Kesinlikle ciddi miktarda yağış olacak. Taşkın ve Sel riski çok yüksek. Riskli bölgelerde...

19. mrdnmz

Takaslı.... 265 / 75 / 16 Bfg T/a

selamlar... Daha geçen hafta aldığımız 4 adet BFG T/A ların hidrolik direksiyondaki bulunamama veya bulunsa da benim için çok para olmasından ötürü öncelik TAKAS olmak üzere satılık. LAstikler daha 100km bile yapmamıştır ve depomuzda korumalı bir şekilde saklanmaktadırlar. Takas için 235 / 85...
  20. mrdnmz

Bayram Yolcuları

Bayram dolayısı ile yolda olacakların telsizler var ise lütfen açık olsun... Gezenbilir CB frekansı 05 Bayram gezginlerinin yolları açık olsun...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri