Arama sonuçlarınız

1. sadibey

Kış Karavan Gezisi Planı

Merhaba Ocak ayının başında ailecek bir hafta İzmir Konya Adana Alanya Antalya İzmir güzergahında kiralık karavanla bir gezi planlıyoruz. bu güzergahta tavsiye edebileceğiniz kışın açık olan karavan kamp yerleri varsa paylaşmanızı rica ediyorum. Teşekkürler

2. sadibey

Karavan Ruhsatı Olmadan Demonte Mobilya İle Trafikte Sorun Yaşarmıyız?

Merhaba Soruyu tekrar gündeme taşımak istiyorum. Ben de Rifter sahibi olarak aynı şeyi merak ediyorum. Portatif kamp kutusu tabir edilen ama içerisinde yatak evye ocak buzluk barındıran bu tasarımlar da aynı kurallara tabii mi dir? Teşekkürler
  3. sadibey

Kamp Kutusu Tasarımı

Oturma grubunu tekrar düşüneceğim. Yatak tasarımı konusunda düşüncelerimiz aynı. Yukarıda da bahsettiğim gibi depolama ve yatak alanı için optimum hesaplama için aracı bekliyorum. Ben tasarımımı Microsoft Visio’da yaptım işten gelen el alışkanlığı ile işinize yararsa orijinal dosyalarını...

4. sadibey

Kamp Kutusu Tasarımı

Tasarımı yaparken iki temel parametre kullandım. Yatak alanının ferahlığı ve almayı düşündüğüm eşya ölçüleri. Paylaştığım tasarımda herşey bire bir ölçülerinde ve görebileceğiniz gibi şu anda eşyalar mevcut 45 cm’lik yüksekliğe tam sığmıyor. Rifter teslim edildiğinde kesin ölçülere göre en...
  5. sadibey

Kamp Kutusu Tasarımı

Hoşbulduk, Teşekkür ederim

6. sadibey

Kamp Kutusu Tasarımı

Merhaba, Evet kendim için tasarladım. Bırakın satışı henüz nasıl yapacağım/yaptıracağım konusuna bile karar veremedim. Fakat büyük ihtimalle İzmir’de tecrübeli bir mobilya ustası bulup ona yaptıracağım. Alüminyum kullanmak hiç aklıma gelmedi ama güzel bir fikir olabilir hafiflik ve dayanım...

7. sadibey

Kamp Kutusu Tasarımı

Merhaba, çizimleri ben yaptım. Üniversitede “bu teknik resim dersi ne işimize yarayacak ya hocam?” Diye soranlardandım, cevabını bulmak bir 25 sene aldı :)
  8. sadibey

Kamp Kutusu Tasarımı

Merhaba, Uzun süredir üye olmadan takipteyim. Bu süreç içerisinde Hotomobil tarzı pick-up üzeri karavandan, Crawler izz458'e uzanan bir portföyde ne istediğimi anlamak için forumdan ve paylaşımlardan çokca faydalandım. Geldiğim noktada ise Peugeot Rifter ve kamp kutusu ile sektöre adım atmak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri