Arama sonuçlarınız

1. D

Araçla İran,özbekistan,kırgızistan Üzerinden Tibet Ve Nepal'e Gitmek Mümkün Müdür ?

Dünyada merak edilecek kültür mü kalmadı da......... dünyada ve ülkemizde yasaklı maddelerin serbest olduğu kültürü tanıyacağız?

2. D

Honda Crv 2000 Model Viteste Gaza Basınca Motordan Gelen Çıt Çıt Ses Sorunu

Sıkıntı Motorda degil ki VİTES KUTUSUNDA

3. D

Bulgaristan Gümrük Kapılarında N Sınıfı Araçların Tir Sırasına Sokulması

Gezgin arkadaşlar Bulgaristan devletinin aldığı yeni bir karar ile Türk plakalı ve N türü sınıflandırılmalı araçları otomobil turnikelerinden degil de Kamyon sırasından giriş yapmaları mecburiyeti getirmiş. Bu yeni karar sonrası Bulgar gümrüğünde sıkıntı yaşayanlar var mı?
  4. D

Dizel Isıtıcı Ve Akü

internetten gördüğüm kadarı ile ısıtıcı çalışırken 3 amper civarında akım çekiyor. Şayet 60 amper saatlik akünüz sulu standart tip ise akünüzün sağlığı için en fazla kapasitesinin üçte birini tüketmeniz gerekiyor yani 60 amper saatlik aküden 20 amper saat tüketim yapmanız gerekir. 20/3= 7 saat...

5. D

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Videoda Bayan tam 23 kere AŞKIM dedi

6. D

Kusura bakmayın ama araçların bilgi kâğıtlarını yanlış yorumluyorsunuz, sizin okuduğunuz orada yazan tork değerleri Ana milin ürettiği tork kuvvetidir bize ise tekerleğe ulaşan tork kuvvetini bilmek lazım. Bunun için şanzımanda her vitesin değişim oranlarını bilmemiz ilave olarak difransiyel...
  7. D

Yazınızda bilgi kusuru YOK amma bilgi eksikliği var. Tork tan bahsederken hep motor ana mili nin ürettiği tork tan bahsetmişsiniz. İyi güzelde arabalarımızda tork konvertörü yani tork gücünü arttırıcı bir sistem var yani Halk ağzı ile VİTES KUTUSU veya ŞANZUMAN bunlardan hiç bahsetmemişsiniz...

8. D

Bitkisel Yağların Dizel Motorlu Tarım Araçlarında Yakıt Olarak Kullanılması

Neden "TURBOSUZ" ayrımı yapmak gerekliliği görmüşler acaba? Bir dizel içten yanmalı motorda TURBOLU veya TURBOSUZ olması çalışma mekaniği düzenini değiştirmez ki.

9. D

Düşsüz Karavan ! ?

Yeni Bosna mesela

10. D

Tüketim Ekonomisinde Karavan

Galiba tarzınızı da maddi olanakların yetersizliğinden çok zihni olanaklarınızın fazlalığından yapıyor olmalısınız. Maddi olanaklarımız sadece bu kadarını karşılayabiliyor da Gezme arzumuz merakımız bir türlü bitmiyor bir yolunu bulmak zorunda kalıyoruz.( ne kadar kuvvetli ÇARIGIMIZ ( cüzdan)...
  11. D

Forumda mesaj yazmayı düzgün kullanamadığım için herkesten özür dilerim. Yeni adı Doğrucu Davut eski namı da Redkit olan arkadaşımız benim ve karımın araçla gezme tarzı hakkında kısa ama çok güzel bir tanımlama yapmış .Teşekkür ederiz.

12. D

Ben ve karım Kapalı kasa içi bomboş kamyonetimle geziyoruz. Arabamda yer yatağında yatıyoruz, piknik tüpünde yemek pişirip yer sofrasında yiyiyoruz. Farklı yerlerde olmanın keyfini çıkarıyoruz. Hiç bir şekilde her hangi bir kamping denen yere girmiyoruz. Şimdi arabam karavan degil ama yatıp...
  13. D

Sormuştum yine sorayım: "KARAVANCILIK" nedir nasıl yapılır kime karavancı denir?

14. D

KARAVANCILIK ne demek?
  15. D

Konu ile ilgili olarak halk arasında kullanılan bir tekerlemeyi yazayım. DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR. Bence konunun özüne uygun bir uyarı oldu.:(

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR