Arama sonuçlarınız

1. H

Satılık - Chevy Suburban 84 Blazer

Ynt: Satılık - Chevy Suburban 84 Blazer meraklıları kaçırmasın gerçekten temiz ve düzgün bir araç.

2. H

sportage şanzıman problemi

merhaba, çanakkale ezinede bir yakınımın sportage dizel aracı var. zorlu bir arazi gezisinden sonra arazi şanzımanı kitlemez olmuş. sizce sorun ne olabilir ? ve ezineye en yakın nerede kime gösterilebilir? yardımcı olurmusunuz?
  3. H

Satılık Karavan

Ynt: Satılık Karavan birde resimlerini görebilseydik daha iyi olurdu :)

4. H

Satılık 110 2.5 Defender

Ynt: Satılık 110 2.5 Defender sahibinden com da ilanları var. dizel araçlar ve fiyat 7.750 tl. son fiyat diyorlar.askeriyeden çıkma araçlar.
  5. H

Defender 110SW

Ynt: Defender 110SW eğer takas düşünürseniz aracım 92 model orjinal 56.000km de hatasız ve masrafsız.

6. H

Gezenbilir Isparta Grubu

Ynt: Gezenbilir Isparta Grubu Ad - Soyad: Hüsnü Cenk Dilmen Doğum Tarihi ve Yeri: 1968 - Isparta Memleket: Isparta Semt: Merkez İlgi Alanı: Kayak, yüzme, dalma, avcılık, gezi, kısacası doğa sporları. Not: 92 model landrover 110 defender (ambulanstan çıkma) aracım var. Şimdilik yetiyor ama...

7. H

LR'nin Benzin ve LPG Performansı

Ynt: LR'nin Benzin ve LPG Performansı selam, benimde ambulanstan çıkma 110 benzinli aracım var.atiker marka lpg taktırdım.km de 430 kuruş yaktı.atikeri çıkarıp brc beyin takıldı.ve bir anda 345 kuruşa düştü. evet benzinli haliylede yaklaşık700-750 arası yakıyordu.
  8. H

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Herkese selamlar. Aranıza ıspartadan katılıyorum. Kayak,avcılık,dalmak,yüzmek,doğa gezintisi,voleybol........kısacası sporla ilgiliyim. 4*4 araçlarıda oldum olası hep sevmişimdir.İlk önce jeep vagoner le başladı.lada,nissan terrano,land rover discovery ile devam...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri