Arama sonuçlarınız

1. semihyesil8

Hankook Dynapro At2

2. semihyesil8

Hankook Dynapro At2

acaba sorun sizin lastiğin üretiminden kaynaklı olabilir mi 30 Kasım tarihinde aracım 348.630 km iken lastikleri taktım aracım şuan 357.xxx km'de asfalt arazi çamur kar gibi yüzeylerde denedim ben gayet memnunum herhangi bir çatlama vs olmadı deprem bölgesinde 10 günden fazla bulundum 40-50 cm...
  3. semihyesil8

Hankook Dynapro At2

goodyear wrangler düşündüm ama aracıma uygun ebat ve yeni tarihli lastik bulamadım , lassa kullanan bir kaç arkadaşım çok memnun olmadıklarını söyledi diğer araçlarımda lassa competus kullanan biri olarak bende kış performansından memnun değilim açıkcası sonuç olarak hankook araştırdım genel...

4. semihyesil8

Hankook Dynapro At2

bol çukurlu çamurlu yer yer su birikintili orman yolunda ilk seferimizde sorunsuz gittik geldik tabi ağır off-road yapmadık onun için bir şey diyemem ama yol tutuşu tırmanma, tutunma ve fren performansı gayet iyi
  5. semihyesil8

Hankook Dynapro At2

kar ve buzda ilk test eden deneyimlerini yazsın o halde umarım üzmez tekrar lastik almak zorunda kalmam

6. semihyesil8

Hankook Dynapro At2

merhaba cevap için teşekkür ederim 30 Kasım tarihinde lastikleri taktım aşağı yukarı 150 km yaptım dediğiniz gibi ses yok denecek kadar az yağmur performansını bugün hafifte olsa test ettim iyiyidi yoğun yağmurda ve karda nasıl bende merak ediyorum yakın zamanda kar ve yağmur bekleniyor...

7. semihyesil8

Hankook Dynapro At2

teşekkürler cevap için geçen sene Ekim ayında arkadaşıma aldık tanesi 1850 lira geçen gün sordum aynı ebat aynı lastik 4875 lira umarım bir gün benimde Bf Goodrich lastiğim olur :) bende hankook u fiyat için tercih ettim umarım çok üzmez
  8. semihyesil8

Hankook Dynapro At2

merhaba bende dün 4 adet hankook dynapro at sipariş verdim ürünler çıkmadan sormak istiyorum lastiklerden memnun musunuz şikayetiniz devam ediyor mu sorun çözüldü mü merak ettim
  9. semihyesil8

Hankook Dynapro At2

dün 4 adet hankook dynapro at sipariş verdim ürünler çıkmadan sormak istiyorum lastiklerden memnun musunuz herhangi bir şikayetiniz var mı acaba ?

10. semihyesil8

2004 Model 2.7 Wj Grand Cherokee Di̇zel Şehi̇r İçi̇ Km 4,10 Tl Yakiyor Normal Mi̇?

1 ay sonra istanbula geleceğim jeep garaj davut ustaya aracı bırakıcam mecbur dediğiniz gibi olma ihtimali yüksek genelde ön takım kolay bozuluyor en azından benim aracım o konuda çok hassas teşekkür ederim cevap için iyi günler diliyorum

11. semihyesil8

2004 Model 2.7 Wj Grand Cherokee Di̇zel Şehi̇r İçi̇ Km 4,10 Tl Yakiyor Normal Mi̇?

araç 2004 yılından beri bizde daha önce hiç ayna mahruti değişimi olmadı ama son 15 gündür araçtan 40-60 km hız sonrası bir uğultu gelmeye başladı 2 ihtimal var ya ön takım yada dediğiniz gibi ayna mahruti artık 1 ay sonra istanbula geldiğimde servise sokup durumu tespit edeceğim

12. semihyesil8

12-12.5 zaten fabrika verisi ama 15 sanki biraz fazla önümüzde ki ay İstanbul'a yola çıkacağım birde o zaman hesaplayayım bakalım eğer yine anormallik varsa serviste ustalara gösteririm
  13. semihyesil8

2002 Grande Cherokee 4.7 Şanzıman Korumaya Geçiyor!!

İstanbul'da yaşıyorsanız Jeep Garaj Davut ustaya yada Maslak Master Servise gidip yazılım güncellemesi yaptırın işin erbabı onlar yanlış ellerde kuleyi kucağınıza verirler Allah göstermesin. benimde başıma 3. viteste aynısı geliyordu yok beyin yok kart yok selenoid falan aylarca uğraştım sonra...
  14. semihyesil8

15 LT yapmıyor mu ben mi yanlış hesaplıyorum 60/400*100 değil mi ?

15. semihyesil8

merhaba aracım şuan 27 kusür liradan aldığım 60 litre yakıt ile şehir içi 400 km yol gidiyor bu normal mi ? bir sorun olduğunu düşünüyorum bu kadar yakmaması lazım acaba sorun nerede olabilir aşırı yakıt tüketimine neler sebep olabilir.
  16. semihyesil8

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

kimsenin bizi gruba dahil edeceği yok bu işlerden anlayan aramızdan biri yeni bir grup kursun :)
  17. semihyesil8

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

merhaba selamlar 2004 wj gc semih 05425889510

18. semihyesil8

2003 Grand Cherokee Overland Vites Geçmiyor

öncelikle geçmiş olsun kartın tamirini nerede yaptırdınız şuan sorun çözüldü mü bende aynı sorunu 2004 model aracımda dün yaşamaya başladım çözüm arıyorum yardımcı olurmusunuz
  19. semihyesil8

2003 Grand Cherokee Overland Vites Geçmiyor

abi rüzgar gibi esip geçmişsin kartı nerede yaptırdın ne kadara mal oldu bilgi verseydin keşke bende bugün aynı sorunu yaşadım çözüm arıyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri