Arama sonuçlarınız

1. EKARAIS

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan) Raporu

Geçtiğimiz haftasonu Ercuva yaylasında yaptığımız kamp etkinliğine zaman ayırıp gelen herkese teşekkür ederiz. Kampla ilgili fotoğraf ve anılarımızı bu başlık altında paylaşalım. Selam ve Sevgilerimle Efe Karaismailoglu

2. EKARAIS

Gezenbilir; Geleneksel Kış Kampı Bolu (27-28 Şubat 2016)

Sevgili Gezenbilircim, Uzun zamandır görüşemiyoruz. Özleştik. Kış geldi. Karlar yağdı. Kamp zamanı geldi. Bu sene kış kampımızı 27-28 Şubat 2016 tarihinde Bolu Aladağ Göleti kıyısında yapıyoruz. İsteyenler tabii ki 26 Şubat Cuma gününden gidebilir. Kamp tarihi yaklaştığında hava ve yol...
  3. EKARAIS

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015)

Bu sene kış kampımızı 21-22 Şubat 2015 tarihinde Bolu Aladağ Göleti kıyısında yapıyoruz. İsteyenler tabii ki 20 Şubat Cuma gününden gidebilir. HAVA NASIL OLACAK Soğuk olacak. Bu mevsimde hava gece -8 C, gündüz +0 C civarında oluyor. Tarih yaklaşırken hava tahminlerini burada duyuracağız...

4. EKARAIS

Gezenbilir Ilgaz Dağı Tırmanışı, 24-25 Ocak 2015

Sevgili Gezenbilircim, Geleneksel Ilgaz Küçük Hacet tırmanışımızı bu sene 24-25 Ocak tarihlerinde yapmayı planladık. Kış Dağcılığı kapsamına giren bu faaliyet için aşağıdaki detayları dikkatinize sunarım: Etkinlik tarihi: 24 - 25 Ocak 2015 Katılımcı sayısı: Sınır yok Katılım bedeli...
  5. EKARAIS

Maşukiye'den Kartepe'ye Yürüyüş

14 Eylül Pazar günü Kartepe'ye doğru bir antrenman yürüyüşü gerçekleştirdik. Bunu asfalt yoldan değil de karşı yamaçtaki eski toprak yoldan yaptık. 300 mt'den 1000 mt'ye kadar yükseldik. Sonra geri döndük. Gidiş-dönüş 13 km'ye yakın yol yürümüşüz. Hava çok güzeldi. Doğa yemyeşil, çiçekler...

6. EKARAIS

Gezenbilir; 5. Kış Kampı 15-16 Şubat 2014

Bolu Yedigöller'de 5. sini gerçekleştirdiğimiz Gezenbilir Kış kampıyla ilgili anı, fotoğraf ve görüşlerimizi burada paylaşalım.

7. EKARAIS

Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

Sevgili Gezenbilircim, Hernekadar bu sene pek kış olmasa da artık geleneksel hale gelen Gezenbilir Kış Kampımızı bu sene Bolu Yedigöller'de yapalım dedik. 15-16 Şubat 2014 tarihlerinde gerçekleştireceğiz. Her zaman olduğu gibi Cuma gününden gelenler olacaktır. İstanbul istikametinden gelenler...
  8. EKARAIS

2013 De Kaybettiklerimiz (Rock&Ice Dergisinin Haberi)

ITUDAK' tan Taylan arkadaşımın haberini burada paylaşmak istiyorum. Rock and Ice dergisinin 2013 yılında kaybettiklerimiz adıyla hazırladığı haberde adını sanını bilmediğimiz, tırmanışa gönül vermiş insanlardan bazıları anlatılıyor. Maalesef 12 yaşında ölen bir çocuğun haberi de var. Ancak çoğu...
  9. EKARAIS

Tenerife Adası Batık Dalışı

2012 Ağustos ayında Kanarya adalarından Tenerif'te dalışlar yaptım. Birkaç fotoğrafı sizinle paylaşmak istiyorum.

10. EKARAIS

Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Sevgili Gezenbilircim, Bu sene kış kampımızı 16-17 Şubat tarihlerinde Bolu Sarıalan Yaylasında yapıyoruz. Tabii her zaman olduğu gibi isteyenler 15 Şubat Cuma akşamından gelebilir. Yerimiz Köroğlu Konağı Otelinin arkasında bulunan ağaçlık alan. Bu sene kış kampımızın bir de teması var...

11. EKARAIS

L200'ün Kliması 32000 km'de Bozulur ve Yenisine 5000 TL İstenir

Sahibi olmaktan mutlu olduğum ve fakat bir kaç haftadır kullanmadığım L200 4x4 aracımı bir yıkatayım dedim. Yolda giderken baktım klima çalışmıyor. Gazı mı kaçtı acaba? Aracı 13.05.2009'da almıştım. Aradan geçen üç yıl zarfında 2 kez yetkili serviste bakıma girdi. 28.05.2012'de yetkili...
  12. EKARAIS

Gezenbilir; Ilgaz Küçük Hacet Kış Tırmanış Raporu (25 - 26 Şubat 2012)

Hafta sonu yaptığımız kamplı etkinlikte 10 kişilik Gezenbilir Ilgaz tırmanış ekibi eksiksiz bir şekilde zirveye ulaşmış ve sağ salim geri dönmüştür. Çok da ideal olmayan hava koşullarına rağmen zirveye ulaşmayı başaran bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Murat katılım listemizi ve telefon...

13. EKARAIS

Yüksek Dağ Etkinliği Öncesi Fiziksel ve Ruhsal Hazırlık Süreci

Büyük şehir hayatının bedenimiz ve ruhumuz üzerinde olumsuz etkiler bıraktığı şüphesiz. Bu ortamdan çıkıp 3bin - 4bin - 5bin metrelik dağlara gidiyoruz. Bazen bir hafta sonuna sığdırdığımız bu etkinlikte başarılı olmak, salimen geri dönmek için kendimizi bedensel ve ruhsal olarak gideceğimiz...
  14. EKARAIS

Satılık Yamaha 3.80 mt Bot 2010 model, 1200 TL

İki sene önce İstanbul'da GalataMarine'den aldığım bot ve motorumu daha büyüğünü alacağımdan satıyorum. Balık ve Dalış için idealdir. Ayrıca seyyar bir Garmin fishfinder, Çapa ve 30 metre halatını da vereceğim. 2010 ve 2011 yaz sezonunda kullandım. Toplam 15 gün kullanılmıştır. 3 kişiyle 15...
  15. EKARAIS

Gezenbilir; Allahüekber Dağları - Deniz Şehitlerini Anma Tırmanışı (5 - 7 Kasım 2012)

Gezenbilir; 1. Sarıkamış Deniz Şehitleri Anma Tırmanışı 2012 Sarıkamış'ta donarak şehit olan 90 bin askerimize kışlık giysi, erzak ve götürürken Zongulak'ın Ereğli İlçesi açıklarında Rus donanması tarafından 7 Kasım 1914 batırılan Bezm-i Alem, Bahr-i Ahmer ve Mithat Paşa gemilerinin...

16. EKARAIS

Gezenbilir; Trans Kaçkar Etkinliği (18-21 Temmuz 2012)

Karadeniz’in bu çok ünlü zirvesine Temmuz ayında güzel bir tırmanış yapacağız. Etkinliğimiz Trabzon’dan başlayacak ve Erzurum’dan sona erecektir. Ülkemizin en güzel yaylalarını ve göllerini görme imkanı bulacağız. Herşey yolunda planlandığı gibi giderse 21 Temmuz’da dönmüş olacağız. Ancak hava...
  17. EKARAIS

Gezenbilir; Niğde Aladağlar Emler Zirve Tırmanışı (16 - 17 Haziran 2012)

Niğde Aladağlar’ ın en yüksek 3. zirvesi olan Emler tam 3723 metre yüksekliğinde. Teknik zorluğu olmayan fakat uzun bir yürüyüş gerektiren Emler için kondisyon çalışması yapmanız çok iyi olur. Etkinlik tarihi: 16 - 17 Haziran 2012 Katılımcı sayısı: 8 ila 12 kişi Katılım bedeli: Daha sonra...
  18. EKARAIS

Gezenbilir; Aksaray Hasan Dağı Kış Tırmanışı (17 - 18 Mart 2012)

Orta Anadolu’nun en güzel volkanik dağına kış sezonu bitmeden bir tırmanış yapacağız. Etkinlik tarihi: 17-18 Mart 2012 Katılımcı sayısı: 8-12 Kişi Katılım bedeli: 150 ila 180 TL (Katılımcı sayısına göre minibüs bedeli paylaşılacaktır) Ulaşım: Ankara Otogarı’na ulaşım katılımcıya aittir...

19. EKARAIS

Gezenbilir; Ilgaz Küçük Hacet Kış Tırmanışı (25 - 26 Şubat 2012)

Artık geleneksel hale gelen Küçük Hacet kış tırmanışını bu sene daha geniş bir katılımla gerçekleştirmeyi ümit ediyoruz. Etkinlik tarihi: 25 - 26 Şubat 2012 Katılımcı sayısı: Sınır yok Katılım bedeli: Katılım bedeli yok Ulaşım: Ilgaz geçidi karayolları Bakımevine ulaşım katılımcıya aittir...
  20. EKARAIS

Gezenbilir Bolu Abant Kış Kampı Raporu: 28 - 29 Ocak 2012

2012 Abant Kış kampımızla ilgili görüşlerimizi ve fotoğrafları bu başlık altında paylaşalım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri