Arama sonuçlarınız

1. Doruk Durukan

Satılık 2005 Model 2.8 Crd Cherokee

Teşekkürler

2. Doruk Durukan

Satılık 2005 Model 2.8 Crd Cherokee

Arkadaşlar aracım satılıktır. İlan linki : https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-turkiye-de-tek-ironman-lift-kit-bf-goodrich-at-ko2-1121854807/detay/
  3. Doruk Durukan

Satılık 2005 Model 2.8 Crd Kj

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-yurtdisi-sebebi-ile-cok-acil-aciklamayi-okuyun-1121854807/detay/ Arkadaşlar aracım satılıktır. Linki buraya bırakıyorum.

4. Doruk Durukan

Wj 4.7 99-00 Model Şanziman Yazilim Güncellemesi̇

yapılacak bilecek en iyi iyileştirme. dokunma elleme diyenler bence demesin. hiç bir sorun yaşanmıyor ve beyin değişimi dışında hiç birşey yapılmıyor. aracın uzun yoldaki yakıt tüketimi baya bi düşüyor.
  5. Doruk Durukan

Wj Yükseltme Ve Lastik Için Yardım.

Merhaba arkadaşlar. WJ'e 33/12,5R15 lastik takmayı düşünüyorum. Çamurluklara işlem yapıp dodik takmak şartıyla en az kaç inç yükseltme yapmam lazım. Elde etmek istediğim görüntü eklediğim resimdeki gibi.

6. Doruk Durukan

2005 3.7 Liberty Lastik Seçimi Konusunda Yardım

Konuyu hortlayatım. Kj'ye 2 inch yükseltme kiti ile spacer uygulayarak 255/65/17 BF/AT taksam nasıl olur sizce? Orjinal jantları ile tabi...

7. Doruk Durukan

Lastik Tavsiye

Merhaba arkadaşlar. Kj aracımın üzerinde Kumho AT 51 lastikler mevcut. Lastikler hem çok yok sesi yapıyor hem de hafif ıslak asfaltta hiç tutmuyor. Hiç alakasız biyerde çok tehlikeli bi şekilde üstelik en fazla 20 km hızla spin attım. Islak zemin ve asfalt üzerine yağmış karda en iyi olan A/T...
  8. Doruk Durukan

2,8 Dizel Yükseltme Kiti

Merhaba arkadaşlar. 2,8 dizel aracıma yükseltme kiti düşünüyorum. KJ'nin sert süspansiyonu yükseltme kitinden sonra değişiyoru mu? Aracın konforunda ne gibi değişiklikler oluyor? Bu arada GET değil komple amortisör ve yay olarak düşünüyorum yükseltme kitini.
  9. Doruk Durukan

2,8 Dizel & 3,7 Benzinli Karasızlık

Teşekkür ederim

10. Doruk Durukan

2,8 Dizel & 3,7 Benzinli Karasızlık

Arkadaşlar merhaba. Baba yadigari bir Chevrolet Captiva aracım vardı. Değiştirmeye karar verdim. Bütçem dahilinde Cherokee yani Liberty 2,8 dizel ve 3,7 benzinli arasında kararsız kaldım. Yakıt ve vergi olayına takılmazsak sizce hangisini alsam benim için daha masrafsız olur. İkiside 200.000...

11. Doruk Durukan

Araç Seçimi Için Yardım !!

Teşekkür ederim. 3,7 cherokee almaya karar verdim.
  12. Doruk Durukan

Teşekkür ederim

13. Doruk Durukan

Karavan 800 kg ama çektiğim tekne 2000 kg civarı. Bu arada Captiva dizel.
  14. Doruk Durukan

Yıllardır kullandığım Captiva'mı karavan ve tekne römorku çekerken yaşadığım çözülemeyen hararet sorunlarından dolayı değiştirmeye karar verdim. Motorin fiyatları da malum. İki araç arasında kararsızım. Hem lpg'li olsun hem de amacıma hitap etsin istiyorum. 2003 - 2006 model cherokee liberty...
  15. Doruk Durukan

captiva performans

yaklaşık 10 senedir captiva kullanıyorum. bazı internet sitelerinde ve dergilerde hafif arazide bile kullanılmaz yorumlarına kesinlikle inanmayın. " bu araba burdan çıkmaz" dedikleri her yerden hiç zorlanmadan çıktı. Bu güne kadar hiç bir yerde beni bırakmadı. ikinci aracım jeep cherokee 3,7...

16. Doruk Durukan

Captiva Muayene Hk.

Arkadaşlar benim sorum muayene ile ilgili olacak. Sonradan takılan resimde görünen aydınlatmalar işle aracım muayeneden geçer mi?
  17. Doruk Durukan

2008 Chevrolet Captiva Sport Dizel...

araç alırken km olayı tam bir muamma haline geldi. 50 bim km'de bir yağı değişmiş belkide değişmemiş 150 bindeki aracı almak mı? yoksa her 10 binde bir bakımları hiç aksatılmamış 300 bin deki araç mı? bence ikincisi.
  18. Doruk Durukan

Herkese Merhabalar, Çiçeği Burnumda Captiva Sürücüsüyüm, Birkaç Sorum Olacak.

Konunun üzerinden uzun zaman geçmiş ama 10 senedir captiva kullanan biri olarak bildiğim kadarıyla cevap vermek istedim. 1- Sinyal, silecek kolu ve direksiyon tuşlarında aydınlatma malesef yok. 2- Bilmiyorum 3-Continental SSR kullanıyorum memnunum. 4-Bende de vardı. Koltuğum bir tarafı...

19. Doruk Durukan

Kamp Lokasyonu İçin Yardım

Fotoğraf benim değil. Alıntı. Konu ile ilgili örnek vermek için koydum.
  20. Doruk Durukan

Kamp Lokasyonu İçin Yardım

Arkadaşlar Merhaba. Fethiye tarafında denize sıfır, çok kalabalık olmayan ve çadır kurduğum alana kadar aracım ile girebileceğim bir kamp alanı arayışı içindeyim. Özellikle aracım ve çadırımın yan yana olması kırmızı çizgimdir. Bazı kamp alanlarında araçları otoparka çektiriyorlar. Kesinlikle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri