Arama sonuçlarınız

1. omersfark

Tuvturk Muayenesi

Herkese merhaba, mercedes sprinter 413cdi aracım var ve karavan ruhsatlı. Aracımı yeniden yapmaya karar verdim ancak muayene tarihi geldi ve hala tadilat durumunda. Ancak mekanik veya elektronik bir sorunu yok aracın. Bu şekliyle muayene girebilir miyim? Bu muayenede karavan ruhsatlı araclar...

2. omersfark

Zemin Pası Ve Çürük Kapatma

Herkese merhaba, 2001 model Mercedes Benz 413cdi var bende. karavan olarak aldım fakat kapasiteleri yetersiz kaldı o yüzden tadilata aldım. durum şöyle, yalıtımı yoktu aracın bu yüzden tüm döşemeleri vs her şeyi söktüm. fakat karşıma özellikle davlumbaz bölgelerinde çürükler, paslı bölümler...
  3. omersfark

Demir Işleri Ve Çatı Işçiliği

Herkese merhaba, Mercedes sprinter 413cdi 2001 model karavanım var. Çatısına yeni sele ve çatı zemini yaptırmak istiyorum. Başlıklar arasında aradım fakat bulamadım bu yüzden sizlere sormak istedim. sizler panelleri monte etmek için ve çatıya çıkmak için nasıl bir çatı zemini yaptırdınız...

4. omersfark

Yalıtım Malzemeleri Hk

Merhaba, Herkese iyi gezmeler öncelikle. Ben yeni yapmaya çalıştığım motokaravan(2001 sprinter) için yalıtım malzemesi seçmeye çalışıyorum. Ancak youtube vs gibi yerlerde hep satıcı ve yeni deneyen insanlar paylaşım yaptığı için (sebebinin bu olduğunu düşünüyorum) tutarsız çok bilgi yayılıyor...
  5. omersfark

Banyo Ve Wc Için En Iyi Ve En Kötü Seçimler

Herkese merhaba, bende bir mercedes sprinter 412cdi 2001 model karavan var ancak tuvalet/wc yok. bu eksikliği gidermek için doğru seçimler yapmak için deneyimlerinizi aktarmanızı ve önerilerinizi duymayı çok isterim. şimdiden çok teşekkür ederim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR