Arama sonuçlarınız

1. morhan06

1993 Suzuki Vitara Vites Geçişlerinde Tak Diye Vuruyor

Ben takmamaya çalışıyorum ama o taklamaya devam ediyor ☺ saygılar..

2. morhan06

Teşekkür ederim cevap için. özel servise götürdüm aracı, usta şaftı sağ sol yaparak boşluğuna baktı burda sorun yok, yüksek bi ihtimalle baskı balata göbeğindeki rulman boşluğundandır dedi. Halbuki 1 yıl bile olmadı baskı balata(daikin) değişeli. vuruntuyu 1.vitesten 2.ye geçerken yapıyor sadece..

3. morhan06

Merhabalar vurma sorununu çözebildiniz mi . aynı sorun bende de var. Cevap yazarsanız sevinirim. Saygılar.
  4. morhan06

Suzziki Vitaranın Orjinal Kitapcığı

Hala bekliyoruz, 4 yıl oldu

5. morhan06

Doblo Trekking Kullanıcı Yorumları

Merhabalar, forumda doblo trekking kullanıcısı varsa; deneyimlerini paylaşabilir mi acaba?

6. morhan06

Doblo 1.3 Jtd'ye Diferansiyel Kilidi Takılır mı?..

Merhabalar forum sakinleri, affınıza sığınarak konuyu hortlatıyorum ☺ Dobloya kilit değilde; yeni çıkan Doblo trekking modeli (traction plus sistemi ) alternatif olabilir mi acaba?
  7. morhan06

Yeni aldığım 2004 Grand Vitara

Ynt: Yeni Aldığım 2004 Grand Vitara Resimler süper. Allah kaza bela vermesin.
  8. morhan06

Honda CR-V almayı düşünüyorum yardım lütfen

Ynt: Honda CR-V almayı düşünüyorum yardım lütfen hayırlı olsun kardeş, Allah kaza bela vermesin. kaça aldın? kaç model? yakıt? performans? servis ,bakım maliyetleri vs. vs. ve kullandığın bu zaman zarfı içerisindeki izlenimlerin nelerdir acaba? şimdiden teşekkürler :)

9. morhan06

Vitara'nın Sevmediğiniz Yönleri

Ynt: Vitara'nın Sevmediğiniz Yönleri valla aynen öyle :D

10. morhan06

Lada Niva Klima montajı

Ynt: Lada Niva Klima montajı takip...
  11. morhan06

Benim 2000 Model Asker Kaçağımda Bu

Ynt: Benim 2000 Model Asker Kaçağımda Bu takip... ;)

12. morhan06

Benim 2000 Model Asker Kaçağımda Bu

Ynt: Benim 2000 Model Asker Kaçağımda Bu merhaba Caner bey , araç çok güzel olmuş, çok emek harcanmış ama, neden satışa çıkardınız ???
  13. morhan06

triger seti

Ynt: triger seti Bülent bey hayırlı olsun. triger setini, orijinal mi yoksa yan sanayi mi taktırdınız ve maliyeti ne oldu acaba?
  14. morhan06

Vitara 93 model lpg li egzoz dan beyaz duman atıyor

Ynt: Vitara 93 model lpg li egzoz dan beyaz duman atıyor kardeş geçmiş olsun. peki bu arızanın size maliyeti ne oldu acaba?

15. morhan06

arkadaşlar 2000 model vitaramı satıyorum 17500 05422153198

Ynt: arkadaşlar 2000 model vitaramı satıyorum 17500 05422153198 Arkadaştan ses çıkmadı. ya sattı yada satmaktan vazcaydı heralde ::)
  16. morhan06

Lada Niva Almalı mıyım?

Ynt: Lada Niva Almalı mıyım? bu direksiyon konusunda bilirkişilerdende öneriler bekliyoruz. bu konuda en az maliyetle neler yapılabilir?
  17. morhan06

Lada Niva Almalı mıyım?

Ynt: Lada Niva Almalı mıyım? 150 tl ye yapılıyosa eğer çok iyi. aslında niva direksiyonu hakkındada bi başlık açılsa iyi olur gibi.

18. morhan06

Lada Niva Almalı mıyım?

Ynt: Lada Niva Almalı mıyım? teşekkürler reis28. peki (soft direksiyon kutusu) ladanın orijinal parçasımı ? yoksa başka bi markanınmı? ve maliyeti ne kadardır acaba?
  19. morhan06

Lada Niva Almalı mıyım?

Ynt: Lada Niva Almalı mıyım? arkadaşlar nivaya hidrolik direksiyon yapılabilirmi ? yapılıyorsa maliyeti ne kadardır bilen varmı acaba ??

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri