Arama sonuçlarınız

1. O

Petlas At 421 Kullanan Var Mı ?

Lastik için konu açmıştım ama bakan olmadı. Kyron için lastik arıyorum. Petlas pt421 diye bir at lastiği var. Kullanan var mı acaba aramızda nasıl lastiktir. Islak zeminde frenlemesi nasıl arazide nasıl

2. O

Kyron Için Lastik Seçimi Yardım?

Arkadaşlar şuan araçta 2021 üretim petlas var ve heryeri çatlamış durumda. 2 haftada bir 23 psi lara düşüyor hepsi. Lanet bir lastik. Değiştiricem fakat karar veremedim.. İzmir de bir köyde oturuyorum. Yaz kış dağlara çıkıyoruz. Onun haricinde genelde bozuk asfalttayım. Normal suv summer...
  3. O

Kyron Bazı Kronik Arızaların Fiyatını Bilen Yaptıran Var Mı ?

Arkadaşlar merhabalar. 2010 model 240 binde beyaz bir kyron ile aranıza katıldım sonunda 😊 Megane 3 ten sonra aracı çok beğendik eşimle. Başlıca bir kaç sorunu var daha önce yaptıranlar fiyatlarını yazabilirse kazıklanmayalım yaptırırken. Fan termiği arızalı Hararet müşürü arızalı Boğaz...

4. O

Karavanla Alakalı Bir Kaç Sorum Var?

Sağolasın yücel abi. Araçtan kablo çekme işinde çeki demirin yanındaki prizden karavana çekmeyi mi kastediyorsun? Bu şekilde yapsam araç durduğu yerde çalışırkende şarj eder diye düşünüyorum sonuçta şarj dinamosu çalışacak.
  5. O

Karavanla Alakalı Bir Kaç Sorum Var?

Arkadaşlar merhaba karavan almamıza az bir zaman kaldı fakat kafamda hala bir kaç soru var netleşmeyen yardımcı olur musunuz? 1-Kyron alacaktım fakat bütçe zorlandığı için şimdiki aracım megane 3 ile çekicem karavanı. 110 bg 240 nm tork var acaba yokuşlarda geri kaçırma yapar mı veya zorlanır mı...

6. O

Çekme Karavan Park Ve Güvenlik Için Yardım?

Zaten köy yerinde yaşıyoruz. Evin arkasında yolda durmasında bir sıkıntı olmayacak. Kamera da var. Benim için sıkıntı bi koya gidince şikayet ederler mi? Veya başka sıkıntılar yaşar mıyım. Çalınma riski nedir

7. O

Çekme Karavan Park Ve Güvenlik Için Yardım?

Merhabalar arkadaşlar. Bu yaz ailem ile çekme karavan almak istiyoruz. 140 bg 300 nm torklu megane 3 ümüz var. Çoğu şeyi araştırdım, fakat önüme çekme karavan sadece kamp alanlarına park edebilir kuralı çıktı. Biz zaten fahiş otel ve kamp alanlarından dolayı karavan almak istedik. Sorum şu ki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri