Arama sonuçlarınız

1. Tyana

Karavan Üzeri Branda

Merhaba, henüz fırsat bulamadım ama yaptırdığım zaman paylaşırım mutlaka. Görüştüğüm brandacı tam ölçülerini verip fotoğrafını da çekerseniz şapka gibi tam oturur bir branda yaparım demişti. Benim karavan üst yanlardan bombeli olduğu olduğu için tam bir ölçü alamadım maalesef.

2. Tyana

Karavan Üzeri Branda

Güneş panellerinin olduğu kısım şeffaf malzeme olacak
  3. Tyana

Karavan Üzeri Branda

Güzel olmuş hediye paketi gibi :) ben sadece tavanı kapatacak şekilde birşey yaptıracağım.

4. Tyana

Karavan Üzeri Branda

Neden sıcak bakmıyorsunuz acaba bir dezavantajı mı var.
  5. Tyana

Karavan Üzeri Branda

Merhaba, karavanı pek kullanmadığım kış aylarında yoğun kar yada yağmur sonrası olası sızdırmalara karşı karavanımın üzerine branda yaptırmayı düşünüyorum. Bir çadırcıdan güneş panellerinin üzeri şeffaf malzeme olacak şekilde karavanın tavanını kaplayacak şekilde bir branda için teklif aldım...

6. Tyana

Yapay Zeka Ile Oluşturduğum Karavan Tasarımları

Elinize sağlık hepsi çok güzel. vintageleri ayrı beğendim.

7. Tyana

Güneş Enerjisi Hakkında Yardım Ve Hata Kodu

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. O zaman ilk olarak kullanmadığım zaman buzdolabını kapatıyorum. invertörün enerji harcadığını bilmiyordum onu da kapatmam gerekir mi?
  8. Tyana

Güneş Enerjisi Hakkında Yardım Ve Hata Kodu

Merhaba, Karavanımın güneş enerji sistemiyle ilgili olarak kafama takılan birkaç şey var size danışmak istiyorum. -Karavanı aldığımda "karavanı kullanmadığım zamanlarda güneş enerji sistemini kapatmama gerek varmı" diye sorduğumda "en azından buzdolabı çalışsın ki enerji sirkülasyonu devam etsin...
  9. Tyana

Destek Tekeri Tavsiye

Teşekkürler hocam

10. Tyana

Destek Tekeri Tavsiye

Merhaba direkt tekeri satıp takan bir yer bulamazsam internetten alıp arkadaşınızdan yardım isteyebilirim teşekkür ederim.

11. Tyana

Destek Tekeri Tavsiye

Merhabalar. Çekme karavanımı ilk kullandığımda acemiliğime geldi seyahat esnasında destek tekerini tam kaldıramamışım yolda kasislerden geçerken tekeri çarpıp parçaladım. Ankarada bu tekeri nerde taktırabilirim bildiğiniz bir yer var mı? İnternetten sadece tekeri alıp takmak istemiyorum...
  12. Tyana

Batı Karadeniz Kamping Tavsiyesi

Hava sıcaklık olarak çok iyiydi. Webastonun depoda 2 litre civarı mazot vardı keyfe keder kullandık onu da bitiremedik bile. Bir gün yağdıysa diğer gün açtı. Hem gezdik hem karavanda vakit geçirdik ikisi de keyifliydi. Bir tek cumartesiyi pazara bağlayan gece fırtınalıydı zaten batı karadenizin...

13. Tyana

Kuzey Noktasında 6 gece konakladık çok beğendik. Denizin hemen kenarında çok huzurlu bir yer. Çok misafirperver bir işletmecisi var. Fiyatları da bir çok kampinge göre çok uygun. Karavan başı elektrik ve suyla birlikte günlük 300 TL ödedik. Yazın da mutlaka gideceğiz. Ulaşımı da Ankaradan...
  14. Tyana

Teşekkürler cevabınız için. Evet belirtmeyi unutmuşum çekme karavanla gideceğiz. Mugada da güzel görünüyor. Biraz araştırıp bir tercih yapacağız artık. Dediğiniz gibi heryer çok güzel karadenizde.
  15. Tyana

Merhabalar. Önümüzdeki hafta Ankara çıkışlı batı karadeniz bölgesinde deniz kenarında kamp yapmayı düşünüyorum. Bu mevsimde denize girilmez tabi ama en azından deniz manzarası alalım dedik :) Bartında North Point Kuzey Noktası Camping diye biryer var yorumları da güzel. Deneyen giden var mı...

16. Tyana

Webastoda Kalan Mazot Boşaltılmalı Mı?

Teşekkür ederim cevaplarınız için
  17. Tyana

Webastoda Kalan Mazot Boşaltılmalı Mı?

Merhaba dün gece ilk defa dizel ısıtıcımı çalıştırdım 1-2saat çalıştıktan sonra kapattım. Bugün kamptan ayrılıyorum. Aklıma takılan mazot deposundaki kalan mazotu boşaltmamız gerekiyor mu. Kalsa bir sakıncası varmıdır?
  18. Tyana

Destek Ayakları İçin Matkap Ucu

Bende o uzunları gereksiz pahalı buldum açıkçası ama tabi denemeden bilinmez. 19 luk izeltaş sipariş verdim bakalım yarı fiyatından daha ucuza geldi. Söylediğiniz gibi kullanışsız olursa iade edip uzunlara bakarım.

19. Tyana

Destek Ayakları İçin Matkap Ucu

Merhaba, karavanın destek ayaklarını açıp kapatmak için şarjlı matkaba uç almak istiyorum ama karavan için diye satılan uçlar gereksiz pahalı. matkaplara takılan tekli lokma uçları satılıyor onlar işimi görür diye düşünüyorum ama hangi boyutu almam gerektiğini bilmiyorum. Karavan da yakınımda...
  20. Tyana

Antalya'ya Hangi Yoldan Gitmeliyim?

Teşekkürler detaylı yorumunuz için. Bucak Çeltikçi belediyesinin geniş bir alanı var Antalya yolu yanında. Ücretsiz. Burada konaklayacağız. 7/24 açık belediyeye ait bir restoran da var.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri