Arama sonuçlarınız

1. hakan6135

Offroad Etkinliği Düzenlemek Istiyoruz

Arkadaşlar herkese merhaba afyonkarahisarin en güzel ilçelerinden Sandıklı ilçesi akdağ milli parkında doğaya ve çevreye zarar vermeden etkinlik düşünüyoruz bu konuda tarih ve zaman bilgilerini ayarlamak için sizlerinde görüşünü almak istiyoruz teşekkür ederim

2. hakan6135

Dağ aslanımı satıyorum cj5

Aracım orjinal Amerikan Tuzla değil 1977 model cj5 disk fren elektronik Ateşleme Hidrolik direksiyon(Mercedes) araçta prsent Jackson'ın telsiz var 500 vatlık ayrıca takoz wv Caddy koltuk önlerde aracımı satıyorum çıta yükseltmek için Allah nasip ederse jeep cheroke alaçağım takas Düşünen varsa...
  3. hakan6135

Cj5 s100 dingilleri olurmu

Öncelikle hepinize teşekkür ederim delilik paraylan değilya mantığıyla yola çıktık benim 1977 cj5 var bu Aracın ön arka defransiyel yani dingillerini söküb yerine s100 docun dingillerini takıp araca geniş lastik yükseltmeyi düşünüyorum şöyle uzaktan bakınca böyle heybetli dursun bu konuda...

4. hakan6135

afyonkarahisar ısparta denizli uşak off-road yapan arakadaşlar bekliyoruz

ardaşlar merhaba uzun zaman oldu etkinlik yapmayalı artık kar kabıya dayandı pazar günü20.1.2013 sandıklı akdağ milli parklar bölgesinde etkinliğimiz olacak katılmak isteyen arkadaşlarımız burdan mesaj yazarak bizlere bildirsin teşekkür ederim
  5. hakan6135

Afyonkarahisar Sandıklı Akdağ Gezimiz (09 Ocak 2011)

tamam en gec 1 2 gün icinde burda patron

6. hakan6135

afyon kütahya denizli ısparta antalya burdur bu bölgede bulunan 4X4 olanlar

merhaba arkadaşlar öncelikle işlerinizde çalışmalarınızda başarılar dilerim. afyon sandıklı ilcesinde arkadaşlar arasında büyük de demiyelim kücük de demiyelim ofroad adı altında burda etkinlikler düzenliyoruz cevre illerimizdeki arkadaşlarımızında bu etkinliklere katılırsa daha güzel daha...

7. hakan6135

Sandıklı - Akdağ Gezimize Bütün Arkadaşları Bekliyoruz (26 Aralık 2010)

merhaba arkadaşlar uzun zamandır bir araya gelip bir türlü dağlarda kendimizi gösteremedik 2010 yılına güzel bir anı bırakarak akdağa bir gezi düzenliyelim lütfen herkes kendi arkdaşına söylesin hareket saatimiz 26.12.2010 09.30 trabzon ekmek fab önünden hareket edelim sabah kahvaltımızı menteş...
  8. hakan6135

4x4 Alacağım, Yardım Lütfen

öncelikle konuyu doğru yeremi actım bilmiyorum ama hata varsa özür dilerim bilgi eksikliği olduğu icin sizlere başvurmak gereksinimini duydum ben 4x4 arazide kullanacağım icin aklımda hep cj5 4.2 bir de land DEFENDER mi bana yardımcı olursanız memnun olrum DEFENDER 1987 1991 model arasında dizel
  9. hakan6135

Cj-5 Önüne Vinç Lazım

benim cj5 önüne vinc lazım nerden blabilirim adresini bilen varmı ve montajı herhangi bi sanayide yabtırabilirmiyim..tşk

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri