Arama sonuçlarınız

1. deadelaus

Silverstone Extrem 31 X 10.5 X 15

Silverstone extrem 31 x 10.5 x 15 Gezenbilir grubuna özel fiyat 1000 tl - Fethiye / ambarla gönderilebilir Lastiklerde yarık yama balon vs. yoktur, bir tanesinde çivi yaması vardır, durumları % 65 tir... Bf Goodrich MT 33 x 10.5 x 15 veya benzeri lastikle takas olabilir Sahibinden ilan...

2. deadelaus

Fethiye Bisiklet Festivali 23-24-25 Nisan 2015

FETHİYE BİSİKLET FESTİVALİ 23-24-25 NİSAN 2015 Tüm Bisiklet ve Doğa dostlarına merhaba, Fethiye Bisiklet Festivali koyduk adını çünkü bu muhteşem coğrafyadaki sayısız doğal güzelliğin hangisinin adını başlığa koysak bir diğerine haksızlık etmiş olacaktık. Bisikletlerimizle yıllardır buradaki...
  3. deadelaus

Alınır Defender ofsetli jant, spacer, yükseltme kiti veya get

Selamlar, defender için 16x8 et -30 veya -50 ofsetli jant ya da 30 - 50 Mm spacer, 2 inç yükseltme kiti veya get arıyorum, değiştirmek veya elden çıkarmak isteyenler suyanik@gmail.com veya özel mesajdan ulaşabilirsiniz...

4. deadelaus

Likya - Yediburunlar Bisiklet Turu 25-26-27 Nisan 2014

LİKYA - YEDİBURUNLAR BİSİKLET TURU 25-26-27 NİSAN 2014 Tüm Bisiklet ve Doğa dostlarına Merhaba, İlki 2013 yılında düzenlenen Likya - Yediburunlar Bisiklet Turu’nu bu yıl daha profesyonel bir zeminde ve geliştirerek 25-26-27 Nisan tarihlerinde yapıyoruz. Amacımız; denizden dağlara uzanan...
  5. deadelaus

Akdağlar Şenliği (ikizgöl Yaylası Kamp, Uyluk Tepe Zirve(3024 M) Tırmanışı)

Batı torosları oluşturan Akdağlar'ı, bölge coğrafyasını ve kültürünü tanıtmak amacıyla düzenlediğimiz Akdağlar Şenliğine tüm doğa dostlarını davet ediyoruz. 08 Haziran Cumartesi günü Fethiyeden başlayacak yolculuğumuzda Akdağların eteklerindeki Arsaköy - Sütleğen - Sinekçi köy yollarını takip...

6. deadelaus

Land Rover Seri 3 88' 1975 Model Orijinal, Bakımlı

Selamlar , Kendimi uzun yollara vuracağım için kısa aracımı satıp uzun bir araç almak niyetindeyim, 110 luk veya 130 luk defenderle takas yapabilirim ; malum sitedeki ilan linki ...

7. deadelaus

Zirve Dağcılık ( Fethiye) 1. Akdağlar Şenliği (23 - 24 Haziran 2012)

Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Fethiye Temsilciliği olarak bu sene ilkini düzenleyeceğimiz 1. Akdağlar Şenliğine tüm doğa dostlarını davet ediyoruz. Kamp yerimiz 2350 metre yüksekliğindeki İkizgöl Yaylası olacak, 3024 metreli Akdağ Uyluk zirvesi ise hedefimiz.... İsteyen katılımcılar...
  8. deadelaus

14 - 15 Mayıs Fethiye Pınara - Kabak Koyu - Ölüdeniz Bisiklet Gezisi

Herkese Selamlar , 14 - 15 Mayıs tarihinde Kabak Koyu konaklamalı bisiklet turumuzun ayrıntıları : 14 MAYIS CUMARTESİ SABAHI 09.00 DA LİKYA2TEKER ÖNÜNDEN HAREKET EDİYORUZ. ESENKÖY-GÖKBEN ÜZERİNDEN MİNARE KÖYÜNE GELİYORUZ (32.KM). KÖYDE YEMEK MOLASINDAN SONRA PINARA ANTİK ŞEHRİNE TIRMANIYORUZ...
  9. deadelaus

LR N1G sınıfı araçlarda Tüv muayene problemi

Herkese selamlar , yakın zamanda 1975 Land Rover Series 3 2.25 5 kişilik ruhsatlı N1G sınıfında geçen bir araç aldım , noter satışını yaptım aracımın bakımlarını yaptım, LPG taktırdım ve Tüve muayene için gittim ve şu engellerle karşılaştım; N1G sınıfı olarak geçen tüm Land Roverlar ruhsatı...

10. deadelaus

1975 Land Rover 88 Series III 2.3

Herkese selamlar , Bugün itibariyle 1975 Land Rover 88 Series III aracımı aldım , plaka evrak işlemleri ile uğraşacağım, gaz da taktırmayı düşünüyorum , araçla ve gaz markasıyla ilgili her türlü öneriye açığım...

11. deadelaus

Alınık Suzuki SJ veya Samurai

Selamlar , Suzuki SJ 410, 413 veya Samurai araç arıyorum , bilgisi ve ilgisi olan arkadaşlara duyurulur, teşekkürler ...
  12. deadelaus

Loap Trekking ,Bisiklet Su ve Sırt Çantası

http://urun.gittigidiyor.com/Loap-Trekking-ve-Bisiklet-Su-ve-Sirt-Cantasi_W0QQidZZ36738625 Loap Marka Bisiklet ve Trekking faaliyetlerinde kullanılabilen 5 lt hacimli , su torbası yeri ve çıkışı olan, önünde ek fermuarlı cebi ve kask için filesi bulunan, göğüs ve bel kolonlarına sahip sırt...

13. deadelaus

Likya Trek

Değerli Gezenbilir üyeleri , Fethiye'den Antalya'ya uzanan, büyüleyici tarih ve doğa güzelliğine sahip Likya Yolları, Likya Dağları ve Yaylalarında yapılan trekking, bisiklet, dağ ve yayla turu faaliyetlerine rehberlik ve danışmanlık için kurulmuş Likya Trek in web sitesi : www.likyatrek.com...
  14. deadelaus

Muğla Fethiye Bölgesi GPS Rotaları?

Selamlar, Muğla özellikle Fethiye taraflarında trekking parkuru Çal Dağı, Eren Dağı vb. bölge dağların garmin rotası olan varmı ? Teşekkürler ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri