Arama sonuçlarınız

1. Umut TULUNAY

1996 Grand Cheroke Iç Aydınlatma Sorunu

Soket yerinden çıkmış ya da oksit yapmış olabilir. Bir elektrikçi ye kontrol ettirmekte fayda var.

2. Umut TULUNAY

1996 Grand Cheroke Iç Aydınlatma Sorunu

Gösterge çalışıyor mu? İç ışık otomatigi, arka cam silecegi, on cam silecek otomatiği Gösterge de birleşir. Gösterge paneli sağlamsa sadece kapı switc oksitlenmis olabilir.
  3. Umut TULUNAY

Karavanlarda Yangın Güvenliği Ve Yangın Sistemleri

Yangın topunu hiç bir musterime satmam. Kendimde kullanmam. Çok fazla taklit var ve azıcık toz var. Ayrıca temizlemesi tam bir bela. Süpürge ile çeksen motoru yakar. El ile süpürsen genzini yakar. Bakır boru olan sistem değil benim kullandığım. Tesisat gerektiren sistemler Server odalarına...

4. Umut TULUNAY

Haftasonu Kampçılığı Ve Karavancılık Üzerine...

Bunlar dert edilecek konular değil ki beyefendi. Herkes istediğini yapmakta özgür. Siz biranızı yudumlarken ben çayımı yudumlayıp gene kadeh tokusturabilirim. Bizlerde karavanla çıkınca sürekli kalmak istiyoruz ama para kazanmamız lazım. Mecbur dönüyoruz pazar akşamları. Bu günleri gorebilmiş...
  5. Umut TULUNAY

Haklısınız. İlginiz için teşekkür ederim. Bilgilendirmeniz için ise ayrıca teşekkür ederim. Sızdırmaz bölümlere yapılıyor FM200 gazlı sistemler tabii ki ama Sızdırmazlık da o kadar zor bir islem değil aslında. Karavanım da neler yaptığımı ve neden yaptığımı, bunun sonucunda da güvende...

6. Umut TULUNAY

Öncelikle merhabalar. Güney Bombe 440 çekme karavan kullanıcısıyım. Her karavanda olduğu gibi artı ve eksileri tartışılır ama benim asıl konum karavanlarda Yangın riski ve önlemleri. Evimizin banyosu kadar bir alanda minimal bir hayat sürerken kullanılan LPG tüpleri, ocaklar, aküler, ince...

7. Umut TULUNAY

Römorkla Ve Karavan Takili İken Hgs Sinifi Değİşİrmİ

Ford connect aracım var. HGS etiketim 1. Sınıf. Karavanımla geçiş yaptığım zaman otomatik olarak 3. Sınıf ücret ödüyorum. 3. Sınıf: Toplamda 3 AKS bulunan araç demek. Dolayısı ile karavan takınca aks toplamı 3 oluyor. Ekstra HGS almaya gerek yok. sistem kendisi algılayarak 3. Sınıf ücreti...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri