Arama sonuçlarınız

1. C

Araçla İran,özbekistan,kırgızistan Üzerinden Tibet Ve Nepal'e Gitmek Mümkün Müdür ?

Evet hocam çok haklısınız keşke rahat bir şekilde giriş çıkış yapılabilse o zaman karavanla gitmek tadından yenmez :) Ben kasası kapalı pick up(hilux,L200) ya da 7 kişilik land cruiser düşünüyorum bu tarz bi yolculuk için . İhtiyacım olduğunda dinlenebileceğim bi araç olsun yeter gibi geliyor..

2. C

Araçla İran,özbekistan,kırgızistan Üzerinden Tibet Ve Nepal'e Gitmek Mümkün Müdür ?

Araçla geçmek zorken bir de karavanı arama tarama işleri benim gözümü korkuttu .. Ben de bu sene çekme karavan ile Rize'ye kadar gideceğim. Karavanı Rize' bırakıp Gürcistan'a karavansız geçerim diye düşünüyorum çok sıkıntılı oluyormuş ...

3. C

Hocam öyle düşünürsek ölek gidek ne var bu hayatta diye :) Konu sadece Nepal değil uzun bir gezi, macera, bir çok ülke görmek , kültür tanımak ...

4. C

Ben de bu yaz kısmetse bi Gürcistan yapacağım .. Bir kaç yıl içinde de İran-Azarbaycan belki yeşil pasaportumuz gelirse o zamana kadar Soçi'den zeytinburnuna feribot varmış onunla dönebilirim. 5 yıl zarfında Nepal hayalimi gerçekleştirmek istiyorum ölmez de sağ kalırsak .. Ama benim tek...
  5. C

Hocam siz de kendi aracanızla mı planladınız ?
  6. C

Hocam bu bahsettiğiniz pakistan ve hindistan üzerinden nepal'e ulaşılan rota için pek güvenli olmadığına dair yazılar okudum o yüzden farklı bir rota çizdim. Ancak tabii ki sizin dedikleriniz de olacak iş değil yanımıza bir çinli dayı verilmesi falan vazgeç bu sevdadan dedirtti doğal olarak:)...

7. C

Çin vizesi almadan da giremiyoruz çok garip bir durum :)
  8. C

Herkese merhaba ... Aranıza yeni katıldım, Balıkesir Erdek'te yaşıyorum. Küçüklüğümden beri hayalimdir bu yolculuk . Afganistan ve Pakistanı güvenli bulmadığımdan dolayı farklı bir güzargah çizdim. Sizce ülkelere giriş çıkış sorununu çözmüş olsak bu güzergah üzerinden Nepal'e ulaşılabilir mi ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri