Arama sonuçlarınız

1. yuxexes

Model Araba...

Ynt: Model Araba... kahramanmaraşta modelcilerle buluşma yapalım

2. yuxexes

Model Araba...

Ynt: Model Araba... benim araçlarımdabunlar traxxas revo ve e-maxx
  3. yuxexes

Model Araba...

Ynt: Model Araba... aracınız cok güzel hayırlı olsun fiyat nedir acaba?

4. yuxexes

Suzuki Vitara Jlx 1,6 - Yorumlarınızı Bekliyor

Ynt: Suzuki Vitara Jlx 1,6 - Yorumlarınızı Bekliyor alçaz inş gümbür gümbür gelecez
  5. yuxexes

Suzuki Vitara Jlx 1,6 - Yorumlarınızı Bekliyor

Ynt: Suzuki Vitara Jlx 1,6 - Yorumlarınızı Bekliyor kemal sezal oraları darma duman eder boylu boyuna geçer o çamurdan maşşallah arabası tertemiz duruyo gelin arabası gibi onu biraz çamura girdirin arabanın hakkını versin

6. yuxexes

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor Sbır acıdır meyvesi tatlıdır derler iyi sabırlı bir çalışma sonucu super emeğinize sağlık

7. yuxexes

Niva Cİft el fireni uygulaması

Ynt: Niva Cİft el fireni uygulaması sami bey aracımı sattım bir kaç foto ve video vardı ama arayıp bulmam lazım.Bulunca atarın resimleri mutlaka kusura bakmayın niva ile biçok çalışmam olmuştu ama aracımı sattım ve çalışmalar hep yarım kaldı
  8. yuxexes

Niva Cİft el fireni uygulaması

Ynt: Niva Cİft el fireni uygulaması bu uygulamanın biraz daha pratik çözümü mevcut.Tekstil makinalarının parçalarını satanlarda bulunuyor elektronik vana.her fren hortumuna 1 vana koyuluyor ve butonlarıda konsala yerleştiriliyor.askıda kaldıgınızda freni sonuna kadar basıyorsunuz ve kilitlemek...
  9. yuxexes

1995 Niva ön Difraniyel Yeni,Valeo Baskı Balata

Ynt: 1995 Niva ön Difraniyel Yeni,Valeo Baskı Balata aracı sattım tşk

10. yuxexes

Lada Niva' ya Sorento Jantı Takılabilir mi ?

Ynt: Lada Niva' ya Sorento Jantı Takılabilir mi ? bu jantları nereden bulabilirim ve fiyatı hakkında bilgi verebilirmisiniz

11. yuxexes

Fotoğraflarla Kahramanmaraş

Ynt: Fotoğraflarla Kahramanmaraş bende sevinmiştim ama hevesim kırıldı
  12. yuxexes

Ynt: Fotoğraflarla Kahramanmaraş neden seneye dedin ki ehliyet mi alcan?öyle düşünüyosan off road alanında ehliyete gerek yok dere tepe düz bizim için ışık yok trafik yok korna yok bol bira ve rahatlamak için dere tepe tırmanmak var

13. yuxexes

Ynt: Fotoğraflarla Kahramanmaraş bayanların pek off road merakı oldugunu sanmıyodum sizi tebrik etmek gerek heralde sizde maraşta teksiniz aslında aracınız olmasına gerek yok.Bir haber aldım bazı dağcı arkadaşlar off road pisti yapmak için kolları sıvamışlar ama sanırım o pist hep boş kalır...
  14. yuxexes

Ynt: Fotoğraflarla Kahramanmaraş Aslında var bi kaçtane ama onlarda yok arabam hasta yok canım ister pasta falan filan bahane makinası gibi 1 gün gelir 1 sene gelmez ahhh ahhhh yanlış yerdeyim yanlış
  15. yuxexes

Ynt: Fotoğraflarla Kahramanmaraş yaw arkadaşlar bu k.maraşta off road yapcak kimse yokmu bana eşlik edecek kimse

16. yuxexes

Niva'ya Değişik Uygulamalar

Ynt: Niva'ya Değişik Uygulamalar cok maliyetli olmaz kanımca
  17. yuxexes

Niva'ya Değişik Uygulamalar

güzel uygulamalar
  18. yuxexes

Ynt: 1995 Niva ön Difraniyel Yeni,Valeo Baskı Balata 8500 tl fiyat duşunuyorum bana aracın maliyeti 10500 tl ihtiyacım oldugundan satmak durumundayım

19. yuxexes

Değiştirmediğim parçası kalmadı desem yeridir,Emek verilerek yapılmıştır.4 adet 3 aylık ok-144 arazi lastiği takılıdır,Amatör telsiz mevcuttur.Ön camlar otomatik,dikiz aynaları nikelajlı,koltuklar bej renkli deri döşeme,taban komple ziftli keçe ile ses izalasyonu için kaplandı,çamurluk içleri...
  20. yuxexes

Hiç Böyle Lada Gördünüz mü???

Ynt: Hiç Böyle Lada Gördünüz mü??? birde buna bakın

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin