Arama sonuçlarınız

1. B

slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum

yeni aracım bu bakalım beyenecekmisiniz

2. B

2.el alınık 245 70 16 uygun m/t lastik

SLM arkadaşlar L 200 yeni kasa aracıma M/T lastik arıyorum eğer ilgilenirseniz sevinirim .üzerindekiler 245/70/16 saygılar.
  3. B

alınık L200 aranıyor

slm arkadaşlar. tüm araçları denedim bide L 200 denemeyi düşündüm. eşimin kullanmakta olduğu hiç hatasız 75000 km de servis bakımlı 110 luk tertemiz ford connect aracımla da takasta olabilir.yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.saygılar

4. B

lastik arıyorum

slm arkadaşlar elinde 245 70 16 ölçülerinde kışlık dişli kar lastiği olan varsa alabilirim. nissat terranoya takıcam.
  5. B

lada nivama koltuk arıyorum

slm arkadaşlar lada nivaya uyacak ön 2 koltuk arıyorum elinde veya biryerde olduğunu bilen varsa haber verirse sevinirim saygılar.

6. B

Pajero Parça Sorunum

selam arkadşlar.1988 model 2.6 benzinli pajerom var. aracımın rolenti memesi elektrikli parçası arızalıymış rolentide çalışmıyor istop ediyor.lütfen bana yardımcı olurmusunuz. parçayı nereden bulabilirim. veya elinde olan varmı. saygılar. selamlar.

7. B

SATILIK 87 DEFENDER DİZEL

1987 MODEL SERVİS BAKIMLI DİZEL MOTORU SIFIR ÇALIŞMAYAN HİÇBİR AKSAMI OLMAYAN SIFIR 235 85 16 R FEDERAL LASTİKLİ DERİ KOLTUK ÇİFT KALORİFERLİ MERDİVENLİ ÜST ÖZEL YAPIM PORT BAGAJ ÇEKİ DEMİRLİ (İŞLİ) SİS FARLI VE HERŞEYİ İLE ARKASINDA OLDUĞUM ARABAMI SATIYORUM. SATMA SEBEBİM KISA ŞASE BİR ARABA...
  8. B

Defender Vitesleri

selam arkadaşlar 87 model 2500 dizel defender aldım. araç gayet toplu ve yüryeni, motoru mükemmel. daha önceleride 3 adet lada niva ve 1 adet v6 2000 motor suzuki vitara kullandım. aracın yabancısı olduğum için bilen arkadaşlara bir iki sorum olucak; -küçük vitesi normal seyahat halinde hangi...
  9. B

Lastik Tavsiyesi

selam abilerim kardeşlerim arkadaşlarım ben bilecik bozüyükte ikamet etmekteyim. sitenize üye olalı baya oldu ama işlerim dolayısıyla pek girme ve muhabbet etme fırsatı bulamadım. daha önceleri 3 adet lada niva aldım ve kullandım. geçtiğimiz günlerde suzukı vitara aldım 95 model 2000 motor v6...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri