Arama sonuçlarınız

1. megrim

Yasaklar Döneminde Çekme Karavan Ile Seyahat

Pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasaklarının daha da arttığı bu dönemde, çekme karavanlarımız ile kamp yaparken izlememiz gereken prosedürler nelerdir? Hangi belgelere ihtiyacımız var? Benim öğrenebildiklerim şunlar: 1) Otel rezervasyonunuz var ise yasak saatlerinde de seyahat edebiliyorsunuz...

2. megrim

Gelibolu Ve Gökçeada Civarında Uygun Kamp Alanı Tavsiyesi

Merhaba, Bu haftasonu Gelibolu ve Gökçeada'da kamp yapmayı düşünüyoruz. 2 kişiyiz. Tavsiye edebileceğiniz kamp alanı varsa çok sevinirim. Öncelikle tesisli bir kamp alanı düşünüyorum. Fakat izole, ıssız kamp alanlarına da açığım.
  3. megrim

Evolite Cocoon Kaz Tüyü Uyku Tulumu Ve Diğerleri

Hafif, kompakt ve düşük derecelerde kullanabileceğim bir uyku tulumu arıyorum. Maksimum bütçem 250TL. Evolite Cocoon Kaz Tüyü Uyku Tulumu özellikleri ve fiyatı ile dikkatimi çekti. 1 kg civarında ağırlık. Kaz tüyü dolgu. -5 C derece konfor sıcaklık değeri. 15cm x 23cm civarında kompakt...

4. megrim

Discovery - Naked Castaway

Şu ana kadar 2 bölümü yayınlanmış olan 60 günlük, izole bir adada yaşam idame macerası. http://dsc.discovery.com/tv-shows/naked-castaway/videos/naked-stranded-alone.htm
  5. megrim

Araç İçinde Uyumak İçin Uyku Tulumu Tavsiyesi İstiyorum

Tüm gezenbilir.com üyelerine selamlar. İlk mesajım, böyle güzel ve dolu bir paylaşım ortamından nasıl haberim olmadı diye kızıyorum kendime. 26 yaşındayım, ismim Erhan. Kış sporlarıyla ilgileniyorum. Sık sık Kartepe, Uludağ ve Kartalkaya'ya giderim. Aracım ise 2007 Suzuki Swift 4x4. Hem...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri