Arama sonuçlarınız

1. Bünyamin_01

22 Ocak Adana offroad Grubu Köşk

Ynt: 22 Ocak Adana offroad Grubu Köşk arkadaşlar siteye üye olmak istiyorum bir türlü olmuyor aktivasyon kodu gelmiyor adana sitenize, bana yardımcı olursanız sevinirim bu arada ben adanadan bünyamin teşekkür ederim

2. Bünyamin_01

niva ok 144 lastik aranmakta

yeni almış olduğum aracıma 4 adet ok 144 aranmaktadır.tel 05459390588.bünyamin kutlu.ayrıca nivaya uygun ofsetli jantta aranmaktadır bilginize
  3. Bünyamin_01

Adana Defenderini Topluyor

Ynt: Adana Defenderini Topluyor herkesin emeğine sağlık süper olucak

4. Bünyamin_01

09-03-2011 ÇAMLIYAYLA KAR KEŞİF GEZİSİ

Ynt: 09-03-2011 ÇAMLIYAYLA KAR KEŞİF GEZİSİ manzara süper gidemesekte resimlerde yaşattın teşekürler hakan.
  5. Bünyamin_01

Çukurova Off Road Grubu; Tarsus Baraj Göleti Gezimiz (27 Şubat 2011)

Ynt: Çukurova Off Road Grubu; Tarsus Baraj Göleti Gezimiz (27 Şubat 2011) sesimlr süper hava süper güzel geçmiş paylaşım için teşekürler.

6. Bünyamin_01

Çukurova Off Road Grubu; Çamlıyayla - Beştepe Kar'da Off Road ( 20 Şubat 2011)

Ynt: Çukurova Off Road Grubu; Çamlıyayla - Beştepe Kar'da Off Road ( 20 Şubat 2011) on numara bir gezi olmuş tuğrul abide yeni aracı test etmiş bu durumda emeğinize sağlık yine hava şartlarını çok uygun yakalamışsınız.

7. Bünyamin_01

Adana Off- Road Gezi Serisi (06 Şubat 2011)

Ynt: Adana Off- Road Gezi Serisi (06 Şubat 2011) düşüncelerime saygı duyduğunuza sevindim mahmut bey inanın diyer arkadaşlarda bunu gönülden istiyor hatta bildiğim kadarıyla bu hafta sonu bir etkinlik yapıcaklar link açıcaklardır inanın çok değerli insanlar eminimki sizlerde öylesiniz...
  8. Bünyamin_01

Çukurova Off-Road Kurt Dökme Gezisi "Yiyenbilir Kızıldağ'da" (26 Aralık 2010)

Ynt: Çukurova Off-Road Kurt Dökme Gezisi "Yiyenbilir Kızıldağ'da" (26 Aralık 2010) emeğinize sağlık güzel bir yer güzel bir gezi
  9. Bünyamin_01

Adana Off- Road Gezi Serisi (06 Şubat 2011)

Ynt: Adana Off- Road Gezi Serisi (06 Şubat 2011) öncelikle kurmuş olduğunuz gurup için hayırlı olsun derim bir adanalı olarak adanamıza çok yakıştı derim bizler çoık uğraştık tam toplanırken aracı satıp geçici bir süre ara vermiş bulunuyorum yeni gurubada hayırlı olsun diyorum adana adına hamdi...

10. Bünyamin_01

Adana Off Road Grubu Gezisi (28 Kasım 2010)

Ynt: Adana Off Road Grubu Gezisi (28 Kasım 2010) sizleri kutlarım arkadaşlar süper bir etkinlik olmuş geçen seneler çok uğraşmıştım adanada böyle bir gurup kuralım diye sürekli geziler yapıyorduk ama adana bu yönde zayıf kalıyordu artık yollarda gördüyüm 4*4 leri durdurup gezilere davet eder...

11. Bünyamin_01

Çukurova Offroad Grubu-Tepeköy Göleti 19 Aralık 2010

Ynt: Çukurova Offroad Grubu-Tepeköy Göleti 19 Aralık 2010 ladyı sattım bora kardeş ondan gelemiyorum ya ama kısmetse yine alacam o zaman sık sık görüşürüz aslında şimdide görüşürüz bi ara ayarlayalım tanışmak isterim.
  12. Bünyamin_01

Çukurova Offroad Grubu-Tepeköy Göleti 19 Aralık 2010

Ynt: Çukurova Offroad Grubu-Tepeköy Göleti 19 Aralık 2010 vallahi hakana katılıyorum bora kardeş etkinlikler süper keşke daha önceki gezilerde tanışsaydık ama yakında buluşuruz az kaldı.

13. Bünyamin_01

Çukurova Off Road Grubu; Karataş Yumurtalık Sahil Keşif Gezisi (12 Aralık 2010)

Ynt: Çukurova Off Road Grubu; Karataş Yumurtalık Sahil Keşif Gezisi (12 Aralık 2010) vallahi harika bir zamanlama olmuş hava koşulları süper bu arada bizlere yakın olmanız bir adanalı olarak beni sevindirdi inanın sizleri çok özledim ama az kaldı yakında aranızdayım tuğrul abi hakan ve durmuş...
  14. Bünyamin_01

Adana - Seyhan Irmak Gecişi ( Kasım 2010)

Ynt: Adana - Seyhan Irmak Gecişi ( Kasım 2010) güzel bir gezi olmuş ama resimleme çok az olmuş daha çok resim isteriz adanalı olarak bu tür etkinlikleri yaşamakta görmekte güzel.bir resimde bizim gezilerden.
  15. Bünyamin_01

Acil Satılık - 1996 Model Lada Niva 1.7i

Ynt: Acil Satılık - 1996 Model Lada Niva 1.7i araç hakkında biraz bilgi alabilirmiyim kaza darbe değişen varmı çürük varmı kaçbinde dörtçekerinde sorun varmı defransiellerde ötme varmı vitesten atıyormu ilan güncelmi.enson ne olur biraz pazarlık payı vardır sanırım.

16. Bünyamin_01

3 Gece - 4 Gündüz Toroslardayız (26 Ağustos 2010)

Ynt: 3 Gece - 4 Gündüz Toroslardayız (26 Ağustos 2010) gerçekten güzel gezi olmuş en çokta kamp yerini sevdim o su her şeye bedel
  17. Bünyamin_01

Mersin/Tarsus Kadıncık Vadisi Tanışma Gezisi : 18 Temmuz 2010

Ynt: Mersin/Tarsus Kadıncık Vadisi Tanışma Gezisi : 18 Temmuz 2010...
  18. Bünyamin_01

Mersin/Tarsus Kadıncık Vadisi Tanışma Gezisi : 18 Temmuz 2010

Ynt: Mersin/Tarsus Kadıncık Vadisi Tanışma Gezisi : 18 Temmuz 2010 güzel bir gezi olmuş ama çok eksik gördüm bizim kurup arkadaşlarından yaz olunca herkes hafta sonuna pilan yaptı galiba yoksa baya kalabalık olurdu artık ilerki zamana inşallah hatta kışın daha iyi olur emeklerinize sağlık...

19. Bünyamin_01

Adana - Mersin Mangal Buluşması (18 Nisan 2010)

Ynt: Adana - Mersin 18 Nisan Mangal Buluşmasına Gezenbilir Üyeleri De Davetlidir. haberimiz olursa adanalı olarak sevinirim.
  20. Bünyamin_01

Artık Bende Nivacı Oldum

Ynt: Artık Bende Nivacı Oldum aracınız çok şık hayırlı olsun bu arada adanalımısınız.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri