Arama sonuçlarınız

1. keyifadami

Kircaali Balkan Trophy Yarisi

ben kareledim kismen sizler izleyin

2. keyifadami

Shumen Tropy

13 cusu duzenlenen shumen tropy karlar uzerinde zorlu etaplarda yapildi.. cuma sabahi erken saatte baslayan yarisma navigasyon yol notu ve gps le yapilan etaplar dik inisler ve dik karli cikislar zordu winc halatlari koptu wincler bozuldu ideal zamanda kimse finise ulasamadigi icin...
  3. keyifadami

2012 evros trohpy yapıldı

2004 yılından bu yana izlemeye gittigim evros trohpy giderek aşırı hard bir duruma gelmişti. bu defa perşembe günü teknik kontrolle başlayan cuma günü gündüz etapları ve sonrasında gece etabı oldukca eglenceli idi bir o kadarda zordu . cumartesi sabahı inanılmaz zor bir etap başlıyordu bir...

4. keyifadami

salı akşamları maslakta hüsoff

geneleksel her salı akşamları çardakta toplanıp sohbet muhabbet yemek ve bol gülmeli geçen akşam ve arkadaşlıklar devam ediyor . katılmak isteyenleri bekleriz yakın zamanda çardak altındaki masa miktarını arttırcagız herkesi sohbete bekleriz .. gelirken içeceklerinizi alınız )))
  5. keyifadami

evros trohpy 2011

istanbuldan 4 ekibin katıldıgı evros trohpy bu sene biraz organizasyon bozuklugu ile güzel geçmedi .. 1 gün teknik kontrol sonrasında sıralama turunun geç saatte olması ve havanın kararması ile neredeyde 40 ekipten yarısı sıralama etabına girdi ve digerlerinide en kötü yapanların zamanı...

6. keyifadami

İSOFF - İğneada Kamplı Gezisi (12 - 13 Mart 2010)

isoff igneada gezisi cumartesi sabahı ilk buluşma yeri tem gişeleri gecince ilk parktı 2 buluşma yeri çatalca gişeleri çıkışı idi orada buluştuk ve karamandereye dogru yola çıktık . karamanderde cuma günü giden becce ve arda ile buluştuk .. karamandere köprüsünden ayrılıp ilk dere geçişini...

7. keyifadami

2011 shumen trohpy

2010 aralık ayında gerceklesen shumen trohpy e gezmeye gittim cok eglenceli gecti kareleri paylasim istedim ..
  8. keyifadami

Günübirlik Rumelifeneri Ormanlarında Off Road Gezisi

cumartesi gezi yapalım dedik ve sabah bahceköy börekcide buluşup uzun zamandır gitmedigimiz rumeli feneri ormanlarına giitmeye karar verdik her yerin çok kuru olacagını biliyorduk önce ama genede bir şansımızı deneyelim dedik önce deniz kenarına dogru oradan eski maden gölüne gittik birz...
  9. keyifadami

11 inci isoff oyunları yapıldı.

geneleksel 11 inci isoff oyunları tekirdag kartaltepede güzel bir hava ve ortamlda gerçekleşti oyunlara katılanlar hem araçları ile cumerteşi gece etabı olarak pazar günü gündüz aynı etabı tersden geçtiler .. yunanistandan ve bulgaristandan gelen misafirleimizde vardı onlarda oyunlara...

10. keyifadami

Ulusal Sinop Off-Road Yarışı

türkiye şampiyonasına puan veren sinop off-road yarışı yapıldı . 1 ci orman etapları 2 ci gün kapılı etapları olarak yapıldı .. misafirperver insanların yaşadıgı güzel ilimiz sinopta gerçekleşen başarılı yarış ve organizasyondan anlatımlar.. 1ci gün teknik kontrol ve antreman turları akşama...

11. keyifadami

Araç Kurtarma Operasyonu

Pazar gün neredeyse bu sene ilk kez evde oturacaktım .. minik kızımla havuza giriyordum saat 1.30 gibi gelen bir tel bir bölgede battıgını söyleyen bir arkadaşım bende winçli araba yoktu o yüzden wincli arabasıolan bir arkadaşı
  12. keyifadami

Evros Tropy Orostiada 2010

orostiadan start verilen ve 1 akşam otel 2 gece çadırlı kamp yaptık ben kızımla gezmeye ve türkiyeden bu sene 1 ekip olarak katılan arkadaşlar oldu . başarı olarak fazla bir şey olma şansı çok olamadı ama o atmosferi paylşmak bile inanılmaz keyifli idi 3 gün boyunca çekmiş oldugum kareleri...

13. keyifadami

Göktürk, Odayeri - Belgrad Gezisi (4 Nisan 2010)

kimseye haber veremeden sakin bir hafta olsun dedim pazar sabahı bir kaç arkadaşı aradım kemerburgaz shel de buluşacaklarmış bizde onlara katılalım dedim. ormana girdikleri yeri tarif ettiler ben ve nissanı oan bir arkadşla gittik buluduk diger arkadaşları ben çok agır olacanı düşünmemiştim...
  14. keyifadami

Yunanistan Gümülcine Trophy

yunanistan gümilcine yunanca komatini kasabasına gittik vahşi bir dogada tropy etapları vardı ben gezmeye gittim çok eglenceli geçti
  15. keyifadami

Sinop Mahalli Off-Road Yarışı

selam sinop mahalli yarışına gittim orada çektigim kareler..

16. keyifadami

İstanbul'da Pazar Günü (2 Ağustos 2009) Gezi Yapma Önerisi

pazar sabah erkenden günübirlik gezi yapılırmı !! yapan varmıdır ? yapan varsa haber alıim ..
  17. keyifadami

Yeniay Macera Yarışı

macera akademisi tarafından yapılan yeni ay macera yarışı silede yapıldı güzel katılım olan yarış oryantirin navigasyon bisiklet kano koşu olarak yapıldı . yarışmacılar için uzun orta kısa ve macera köşusu 4 degişik karogoride yapıldı .. aralarında ünlü motorcu Kemal Merkit.te vardı .. buda...
  18. keyifadami

Suzuki

2004 model 2000 cc 80 000 km re arazi için hazırlanmış ön arka metal tampon alt kaplama yükseltilmiş mtr lastikler arkada kilit tratirip rolkyeç 8000 lik wran winç fiyatı 24000 tl takas olabilir .. resimlerini atıcam şuan yok .. ilgilenenler 532 216 05 87

19. keyifadami

1974 2002 BMW

2002 BMW topluyorum bu konuda yardımcı olacak arkadaşlardan parça ve aksesuar olarak destek beklerim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR