Arama sonuçlarınız

1. bakkos

Kamp Ve Karavan Dünyası Bilgi Kitabı

Ynt: Kamp Ve Karavan Dünyası Bilgi Kitabı Ne yazık ki istanbul dan çıkamıyorum birkaç ay.. İstanbulda nereden alabilirim, veya Satın alacak bir arkadaş benim için de alabilir mi, ücretini gönderebilirim hemen? Teşekkürler, selamlar. Sent from my C6903 using Tapatalk

2. bakkos

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Merhaba, 88model duz dizel defenderim var, bana da iletebilirseniz cok sevinirim. Zamaniniz ve yardiminiz icin tesekkurler. Bakkos@yahoo.com
  3. bakkos

Bir Kötü Haber Daha

Gecen hafta dusullu muayene istasyonunda muayeneye girdim, hidrolik direksiyonla ilgili kusur belirlenmedi. Frkli iatasyonlarda farkli uygulama olmasi kabul edilemez, bu duruma bir cozum getirmeliler.

4. bakkos

Bir Kötü Haber Daha

Siz muayeneye hangi sehirde goturdunuz ?
  5. bakkos

Bir Kötü Haber Daha

Muayeneye hangi sehirde gittiniz ? En kotu ben de oraya gideyim... Benim de 1988 hidrolik direksiyonlu.

6. bakkos

Bir Kötü Haber Daha

Nasil, anlamadim hidrolik direksiyon icin kusur me yaziyorlar muayenede? Hafif kusur mu ?

7. bakkos

Diferansiyel Hakkında Yararlı Bilgiler !..

Sayfa acilmiyor :/
  8. bakkos

Land Rover Defender'ın Yakıt Tüketimi Konusunda Bilgisi Olan ?..

Merhaba, mesajiniz uzerine tekrar hesapladim, bu sefer son 4 depoyu hesapladim. ortalama artti. 2291km de 265,1 lt yakit 11,57lt/100km ediyor. Su sekilde hesapliyorum; depoyu hep tam dolduruyorum, ve aldigim yakitin fisi ile kmnin fotografini cekiyorum. Boylece bir onceki tam fotodan sonra kac...
  9. bakkos

Land Rover Defender'ın Yakıt Tüketimi Konusunda Bilgisi Olan ?..

Dizel 2500 88 model, 10 litre yakiyor.

10. bakkos

Unimog - Karavan

israfil bey ilgi ile takip ediyorum, ellerinize, yureginize saglik.

11. bakkos

Elektrikli defender

Elektrikli defender yapmislar. Defender bildigimiz defender 12 ton yuk ceken 50 cm sudan gecen defender110. Tek fark sadece elektrikle calismasi ve tam sarj ile 80 km yol yapmasi...
  12. bakkos

Hangi Çantayı Almalıyım?

Ynt: Hangi Çantayı Almalıyım? Tulumunuz veya mat cadiriniz yoksa hepsini ayni yerden almaniz pazarlik gucunuzu artirir.
  13. bakkos

Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya...

Araç Üstü Çadır Kampçıları ( Cartop Camper ) Buraya... :) :) :)

14. bakkos

Araçlar İçin Pilot Emniyet Kemerleri

Araçlar İçin Pilot Emniyet Kemerleri Devam ediyor mu ?
  15. bakkos

1976 Land Rover 101 FC GS.

101 ambulanstan karavan
  16. bakkos

1976 Land Rover 101 FC GS.

Cok guzel araclar... Tam karavanlik, TSK cok kullanmamis ki hurdaya da cok cikmiyorlar sanirim... Gecen gun askeri ambulanstan cok guzel donusturulmus bir arac gordum, fotolari paylasayim...

17. bakkos

Defender için roll bar maliyeti

Defender için roll bar maliyeti Istanbulda misiniz, ben de yaptirmayi dusunuyorum.
  18. bakkos

Defender Kazası

Roll cage

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana