Arama sonuçlarınız

1. bakkos

Elektrikli defender

Elektrikli defender yapmislar. Defender bildigimiz defender 12 ton yuk ceken 50 cm sudan gecen defender110. Tek fark sadece elektrikle calismasi ve tam sarj ile 80 km yol yapmasi...

2. bakkos

Discovery ticari serisi - isvicre

Isvicreden ilginc bir disco kullanimi. Defenderdan daha sessiz oldugu icin discovery kullanmislar, ticari arac yapmislar. Cok ilginc.
  3. bakkos

Buharli Series IIA - Lokomotif gibi land rover

Merhaba, Ucak ceken vagon ceken land rover gormustum ama lokomotif gibi buharla calisanini hic gormemistim. Roger White , aracinda motor yerine buykce bir su kazani tasiyor. Gaz ile suyu buharlastirip yaklasik 1200 psi da calisan bir buharli motor yapmis. Derginin fotolarini paylasiyorum.

4. bakkos

Defender Çalışmıyor yardım

Merhaba, Sabah 88 model defender 110 aracımı çalıştırmaya çalıştım ancak ne mümkün?!. Anahtarı çeviriyorum, marş basmıyor. sigortaların arkasındaki röle lerden Çıt diye bir ses geliyor, ancak motorda tık yok.. Akü sağlam, göstergeler, kızdırma bujileri, farlar, sinyaller, silecekler, korna vb...
  5. bakkos

defender kar zinciri hakkında

Merhaba arkadaslar, defender 110 2.5 duz dizel aracim da 205*80*16 lastiklervar, kartalkayaya sık sık gidiyorum, dag yolunda cok buzlanma oluyor, bir cift zincir almazsam rahat edemeyecegim, atli zincir özel yapım zincir oldugu icin 220 lira fiyat veriyor, baska bir zincir markasi bilen veya...

6. bakkos

Kayak - Snowboard Bakımı - Sıcak Wax Yapılır

Kayak ve Snowboard sıcak wax yapılır 0,5 cm deriliğe kadar çizik ve yarıklar özel dolgu maddesi ile doldurularak tamir edilir İstanbul metrobüs ve metro stasyonu çevresine hizmet veriilr. uygun fiyatlar ve bilgi için: kayak.board.doktoru@gmail.com

7. bakkos

2.5 dizel defender buji kızdırma rolesi

merhaba arkadaslar, 2.5 duz dizel aracım icin dizel kızdırma bujisi sistemi zaten aracin uzerinde var sanirim, role sini alirken kac amperlik almam uygun olur? fiyat marka bilgisi olan varsa yardim rica ediyorum tesekkurler selamlar
  8. bakkos

Debriyaj Pedalından İceri Yağ Sızıntısı

Selam arkadaslar, 110 defender im var, aracin icerisinde gecen gun debriyaj pedalindan yag sizintisi oldugunu farkettim, debriyajda ise herhangi bir sertlesme, farkli durum yok, neden olur fikri olan varmi acaba? sadece yag mi eklemem gerekir karar veremedim, daha once bu durumlar karsilasmis...
  9. bakkos

Ankara Land Rover Servisleri Hakkında ?..

Selam arkadaslar, LR 110 aracımı toplatmak icin ankara sasmazda UZLAR servis referans edildi, Tabi her servis iyidir, yeteneklidir. herkesin emegine, zamanina hep saygılıyız, Ancak bu servisle ilgili deneyimi olan arkadaslar varsa fikirlerini rica ediyorum, sonucta cok servis olmasina ragmen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri