Arama sonuçlarınız

1. teginalp

Satilik 1987 Model Di̇zel Defender 110

Arkadaşlar selam, işim gereği kullandığım 1987 model Defenderimi başka bir araç (Hilux) almak için satıyorum. aracın içini yaptırmadım. yani döşeme ve muayene hariç herşeyini yaptırdım. Hayvancılıkla uğraştığım için içerisine bazen koyun keçi koyuyorum. o yüzden iç döşemesini yaptırmadım...

2. teginalp

Defender 110 Düz Dizel Motor Arıyorum.

arkadaşlar selam, Hali hazırda kullandığım 87 model düz dizel defender 110 için motor arıyorum. Mevcut motorunda blok çatlak. Bu konuyla ilgili yardımcı olabilircek arkadaşlardan destek bekliyorum. Araç şuan sivasta. tamiri veya çıkma motor takılması konusunda deneyimlerinizi ve önerilerinizi...
  3. teginalp

Arkadaşlar bu series hakkında bilgi alabilir miyim?

Arkadaşlar slm , malüm sitede bi ilan var. Ama araç kesin bizimkilerden birine aittir diye dşündüm. Siteyi aradım bulamadım. Bu araç hakkında bilgisi olan var mıdır? tel ile arayıp sormak istemedim. Araç hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Saygılarımla...

4. teginalp

Pajero Alacağım Tavsiyeleriniz

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar, Nadide pajerocular arasına bende katılmak istiyorum. O kadar istiyorum ki pajero pinin bile alabilirim:) Yani pajero olsun çamurdan olsun diyenlerdenim. Yaklaşık 6 ay önce Niva mı satmak zorunda kaldım. 2006 model tam off road için donatılmış bir arazi...
  5. teginalp

mescit dağları-yedigöller-tortum erzurum

bu hafta sonu çok merak ettiğim mescit dağları yedi göllere gitmeye karar verdik.burası Erzurum ili tortum ilçesine bağlı bir tarafı d.anadolu bir tarafı ise karadeniz olan yüksek bir plato. rakım 2500 metreden başlıyor. geniş düzlükler ve otlaklar arasından soguk buz gibi dereler akıyor...

6. teginalp

Erzurum'da 2010 Av Gezisi ve Lada

erzurumda 2010 yılında yapmış olduğumuz av gezisi. Ama video çekmek için hazırlıklı olmadığımız için cep telefonuyla çekmiş olduğumuz amatörden de öte videoyu sizlerle paylaşmak istedim. http://www.izlesene.com/video/arabalar-yine-lada-yine-erzurum-ve-kar/1570961...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri