Arama sonuçlarınız

1. selimsani

29 Ekim Konvoyu

Arkadaşlar bu yıl Avrupa Yakası olarak Cumhuriyet Bayramı'nda konvoy yapalım istedik... 29 Ekim pazartesi saat 10:00 'da Kabataş otobüs duraklarına giden yol üzerinde buluşup, konvoyumuzla İstinye'ye kadar sahil yolundan kornalar ve marşlar eşliğinde gidelim diyoruz... Kutlama tamamlandıktan...

2. selimsani

AGOFF; Polonezköy Civarı Trophy Görselleri :)

Güzel bir cumartesi günü ekibimiz yine Anadolu yakasında buluştu... Serkan Abi'nin belirlediği güzel bir rota ve güzel bir gün bekliyordu bizi... Sabah Shell'de buluşup düştük yollara, başlangıç olarak 5 araçtık... Nevzat Demir Tesislerinin yanındaki yoldan başladık geziye...
  3. selimsani

AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri

Yine bir cumartesi yine biz, yine güzel bir gezi, asfaltta daha gezmek istesek de sonunda güzel yerler bulabildik, kaçıranlar yine ağlayabilir ;D ;D Sabah buluşmasından sonra kahvaltı için yola düştük...

4. selimsani

Kuzuyla Karadeniz Turu

Uzun yıllardır beklediğim an gelmişti, nihayet Karadeniz turu için her şey hazırdı, önümüzde 2 hafta, altımızda Kuzukimiz çıkıyorduk yola... Uzun süredir planlanan herşey gibi bu sefer de planlara uyamayacaktık ama... Rotamız aynı yerlerden geçmemek için giderken Amasya-İspir-Artvin'den dönerken...
  5. selimsani

AGOFF Çekmeköy-Polonezköy Arası Hafif Offroad (!) Gezimiz

Ayağımızın tozuyla daha Karadeniz'i sindirmeden haydi dedik, sezonu açalım, biraz gezelim... 08.09.2012 cumartesi günü 15:00 civarı Çekmeköy'de buluştuk... Hiç vakit kaybetmeden çıktık yola...

6. selimsani

Satılık Donanımlı 2004 Grand Vitara

Çok sevdiğim, uzun süredir beraber gezip tozduğumuz Kuzukimi satıyorum arkadaşlar… Tüm bakımları Aksiyon Suzuki ve Grand Oto tarafından yapılmış (Murat Usta da Battal Usta da aracı bilir), 2004 model, 102.000 km, otomatik vites… Araçta ekstra olarak - 3” 4xfourart yükseltme kiti - 1” 4xfourart...

7. selimsani

2012 İlk Doğa İftarı

Avrasya Gezi Ekibi olarak bu yılın ilk doğada iftarını yaptık... Fazla eksiğimiz olmasına rağmen oldukça güzel bir akşam oldu, hatta çocuklar olmasaydı sahura kadar kalırdık kesin ;D ;D
  8. selimsani

Foruma Fotoğraf Ekleme

Arkadaşlar bir süredir siteye fotoğraf yüklemede sorunlar yaşıyoruz, malum... Fotoğraflarınızı yüklerken "dosya ekle" yerine photobucket, imageshack gibi upload sitelerine yükleyerek yukarıdaki "resim ekle" bölümünden linki verirsek fotoğraf görüntülemede problem olmayacaktır, bilginize...
  9. selimsani

Satılık BF Goodrich 225/70/16 ve 2" get

Arkadaşlar Suzuki Grand Vitara aracıma kit taktırdığım için boşa çıkan 2" get yükseltme takozları ve 225/70/16 5 adet BF Goodrich lastiklerim satılıktır... Lastikler 1 yıl önce Oltay otomotivden sıfır alınmış, 7000 km yakın yol yapmıştır, sıfır ayarındadır, stepne hiç kullanılmamıştır...

10. selimsani

Satılık Goliath 10.000 lb vinç (sıfır)

Arkadaşlar Fatih arkadaşımın elinde kutusunda hiç açılmamış 10.000 lb (4500 kg) Goliath marka çelik halat vinç bulunmaktadır ve satılıktır... Hem kablolu, hem uzaktan kumandalıdır... Ürün sıfırdır ve garantilidir... Fiyatı 1000 TL olup pazarlıksızdır... Piyasa fiyatı 1180 TL dir...

11. selimsani

29.04.2012 İstanbul Park Civarı Pikniği Görselleri

Bugünkü gezimiz görsellerini buradan paylaşabiliriz... Benim fotoğraflar yarına artık ;D
  12. selimsani

31.03.2012 İncirboğazı Gezimizin Görselleri

Arkadaşlar bugün yaptığımız mükemmel gezi ve muıhabbetin fotoğraflarını buradan paylaşabiliriz...

13. selimsani

4x4 Tarihçesi

Eveeet... Uzun araştırma, çeviri ve uğraşlardan sonra nihayet konuyu toparlayabildim... Nette bayağı araştırdım sanırım bu konuyla ilgili çok bir bilgi yok, toparlayabildiklerimi beğenilerinize sunuyorum... İşte 4x4 lerin doğuşu ve gelişimi... 1902 Cotta: “Yollar artık ne çok kaygan, ne...
  14. selimsani

04.03.2012 Kemerburgaz Keşif Gezimiz

Bugün bizi yalnız bırakan bütün arkadaşlarımıza teşekkürlerimizle ;D Sabah Kemerburgaz'da Murat arkadaşımla buluşup kahvaltımızı yapıp bir keşif turuna çıktık, hesapta çok gezmek yoktu ama iyi gezdik, donanım olmadığı için bazı yerlerden geri dönmek zorunda kaldık... İşte fotoğraflar: İlk...
  15. selimsani

Baklahorani Karnavalı

Arkadaşlar bu haftasonunu farklı bir organizasyonla geçirmek isteyenler kaçırmasın derim... İlandan aynen alıntıdır... “Hey gidinin otuzikikısımtekmilibirden maskaraları, kaytan, endamlı, fiyakalı, meraklı, çapkın, cakalı,cakasız, delidolu ağabeyleri, ablaları, kardeşleri, hemşireleri...

16. selimsani

Hayattan Aldığım 45 Ders!

Plain Dealer, Cleveland, Ohio'lu 90 yaşındaki Regina Brett'in kaleminden: Bir zamanlar, doğum günümde, "Hayattan aldığım 45 ders" başlıklı bir yazı yazmıştım.Bugüne kadar en çok okunan ve istek alan makalem oldu! 1.Hayat haksızlıklarla dolu ama yine de güzel!!. 2.Şüphede kalma, ikinci bir...
  17. selimsani

Çinliler Bunu da Yaptı; 15 Günde 5 Yıldızlı Otel

Çin'de, 30 katlı beş yıldızlı otel sadece 15 günde inşa edildi. Çinli inşaat firması Broad Group uluslararası boyutta ilgi görüyor. Verimli inşaat metotları ve prefabrik inşaat teknikleriyle, binanın %93'ü ön üretimli malzemelerin bir araya getirilmesiyle 15 günde tamamlandı.[/size]17.000...
  18. selimsani

Farklı Bir Gölge Oyunu

Bugün bir mimarlık sitesinde gördüm, farklı bir fotoğrafçılık ve gölge oyunu çalışması...

19. selimsani

11.02.2012 Kar Arama Gezisi Görselleri

Cumartesi sabah, Sultanbeyli'ye Fatih Hocayla aracın tente işini halletmek için gitmiştik, hadi dedik Viaport'ta bir yemek yiyelim, oradan da biraz kar bulursak gezeriz dedik, Ömer Abi de bize katılınca kızları Viaport'a bırakıp geziye başladık, çok fazla offroad düşünmediğimiz için fotoğraf...
  20. selimsani

Offroadcu Adabı!

Arkadaşlar belki daha önce tartışılmıştır ancak bugün yaşadığım bir olay nedeniyle bu konuyu açmak istedim... Trafikte herkese karşı saygılı olmak gerekir, bu her zaman her yerde söylenir zaten. Ancak belli bir şekilde diğer araçlardan ayrılanların bence daha fazla bir dikkatli olması ve saygısı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri